Jump to content
Dogomania

!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Guest estra

Recommended Posts

  • Replies 23.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Flaire

    3356

  • INA

    1370

  • borsaf

    1264

  • zadziorny

    1221

Top Posters In This Topic

AGA-masz 100 % racje ale vet mojego Demcioslawa wraca z urlopu w niedziele i dopiero w poniedzialek bedzie mogla go obejrzec.

Przez telef powiedziala ze jesli nie ma zadnych dodatkowych objawow

to nie ma co panikowac.Ja wole zeby zobaczyla go ona bo poprostu dobrze zna psa i wie jaka mial siersc.

INA-Pamietam o twojej prosbie o kontakt z wlascicielami Xsary.

Ja jednak mam kontakt tylko z wlascieielem jego taty /coreczka czasami

bawi kilka dni u tatusia bo wlasc sa zaprzyjaznieni/Wlasciciel taty Misia

byl bardzo poruszony sprawa bo nic nie wiedzial o chorobie Xendusia.

Napisz tylko w jaki sposob ewntualnie mozna sie z toba skontaktowac

bo oni chyba nie sa Dogo.

I jeszcze jedno ,czy ktos wybiera sie na wystawe w Legionowie i/lub wie cos o obsadzie sedziowskiej ?

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze jedno ,czy ktos wybiera sie na wystawe w Legionowie i/lub wie cos o obsadzie sedziowskiej ?
aga_ się wybiera i dyskusja o obsadzie była w topiku o terierach walijskich :D .

A Ty będziesz?

To ja może się wybiorę towarzysko... Przynajmniej żeby adze_ dopingować...

Link to comment
Share on other sites

BEBE: Mam najnowsze wiesci co do wystawy w Legionowie. III grupe bedzie sedziowal Pan Zdzislaw Kitlinski z Krakowa. Oczywiscie wybieram sie tam...

Flaire: Do czapraka nie dobieralam sie jeszcze, bo ten cholerny trymer tnie mi ta siersc. Tata nie ma czasu go stepic, ja mam 2 lewe rece i dlatego dzis jade ogladac te trymerki!

Link to comment
Share on other sites

Przymierzalam sie do Legionowa choc jak juz pisalam obawiam sie ,ze

Demcio nie zrobi tam furory/"krepy niewywrotny'" i za duzo czerni na tylnych lapinach/.Teraz to juz chyba hobbistycznie bo z tym swinstwem

w siersci musial by sie zdarzyc cud abym zdolala go przygotowac.

Link to comment
Share on other sites

Paluchami wyciagam co sie da, ale duzo tego nie wychodzi! Poza tym mam jakies takie dziwne wrazenie, ze jakas taka mieka jej ta siersc odrosla. Wczesniej byla jakby bardziej szorstka.

Nie wiem, czy dotre w sobote na trening. Zapomnialam, ze w piatek wieczorem wraca moj Maciek ( a nie widzielismy sie 2,5 miesiaca), ja w niedziele znow wyjezdzam... a on zostaje w Warszawie. Flaire, wiec jesli nie bylby to wielki problem, to pieniazki przywiozlabym na trenig o 9.00, tuz przez naszym wyjazdem.

Link to comment
Share on other sites

No to może teraz jakieś 3 miesięczne zdjątka urodzinowe
A proszę :lol: . Świeże - dzisiaj dostałam. :D Ale tylko Api - nowego Anselka na stronce jeszcze nie ma.

Sama słodycz... Jak je zobaczyłam to się rozczuliłam, bo mi się mała Misia przypomniała.

Z ulubioną zabaweczką:

apizfoxemfordogo.jpg

Paszportowe : :wink:

apipaszportowefordogo.jpg

Link to comment
Share on other sites

FLAIRE-Api jest cudna.I ma pieknie wypielegnowana siersc.Demcio w jej

wieku byl strasznie"pierzasty'.

INA-Czy dostalas moje wiadomosci na priva.Nie mam potwierdzenia przeczytania a byly jakies problemy z adresem.Odpowiedz.

Link to comment
Share on other sites

pysio ladne widze ze juz uszka ladnie zaklejone ( a z ciekawosci czym kleilas?) a ja bym chciala takie ladne zdjatko gdzie by bylo widac jak dziewczyna stoi :wink:
Może na obozie uda się takie pstryknąć :D . Ona w chwili obecnej zupełnie nie ma szyi. A poza tym jest całkiem ładna :wink: . Ale i jedno, i drugie, może się zmienić z dnia na dzień!

A klej jest z Hameryki: Tear Mender - Fabric and leather adhesive. Najśmieszniejsze jest to, że poza normalnymi instrukcjami użytku, dołączane są do niego instrukcje......... jak kleić psie uszy! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...