Jump to content
Dogomania

!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Guest estra

Recommended Posts

A ja bardzo, bardzo tęsknię za moimi szczeniakami. Jak wracamy z Misią ze spaceru, to pierwsza myśl jest, czy udało im się wyleźć z kojca i czy rozrabiają po całym mieszkaniu...

Ansel chodzi z Panią do pracy i zżył się już ze swoim stadem AT, a szczególnie ładnie bawi się z sześciomiesięczną sunią. Kilka dni temu, świetnie bawił się również z Nowofundlandem - to chyba wyssał z mlekiem matki, bo najlepszą przyjaciółką Misi w latach szczenięcych była właśnie Nowofundlandka :) . Ansel jest wesoły i odważny; jego Pani jest też zachwycona jego eksterierem, szczególnie w ruchu: powiedziała mi, że rzadko widuje się tak pięknie poruszającego się szczeniaka.

Api niestety nabawiła się zapalenia uszka i nie miała jeszcze drugiej szczepionki. Mam nadzieję, że uda się ją zaszczepić jeszcze dzisiaj... Na początku terroryzowała trochę swoich Państwa, np. wstawaniem o 4 rano, ale chyba już jest lepiej... a może po prostu weekend pozwolił im odespać troszkę w ciągu dnia :wink: . Api uwielbia ganiać za piłeczką, gryźć - jest zachęcana, żeby to gryzienie ograniczyć do gryzaków - a z naprowadzeniem umie już "siad" i "waruj". A może jej Państwo cosik skrobną?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 23.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Flaire

    3356

  • INA

    1370

  • borsaf

    1264

  • zadziorny

    1221

Top Posters In This Topic

Bardzo wszystkim dziekujemy za slowa otuchy ,a Flaire za fachowe porady.Wyglada ze juz wszystko ok.Humorek wrocil ,energia Demcia

rozpiera na spacerkach wariuje z suczkami tak ze park robi sie za maly.

Mysle ,ze ta jego przygoda moze miec tez pozytywne skutki.Moj "krol

parku' moze dostrzeze ze sa tez inni pretendenci to tego tytulu i to troche'

mocniejsi w szczece'.

INA:bardzo dziekuje za zainteresowanie sprawami mojego psiaka.Jako

nowy uczestnik poczytalam erdelowe historie troche " w tyl" i natrawilam

na historiie twojego Misia.Splakalam sie nieprawdopodobnie.Podziwiam Ciebie i twojego psa za wasza postawe wobec tej okrutnej choroby.Misio

nie mogl trafic na lepszego wlasciciela w tych trudnych miesiacach.

W ktoryms z postow piszesz chyba ze nowy erdel pojawi sie u Ciebie jesienia.Prawdziwy z niego szczesciarz.Wiem ze Misio zajmuje stale miejsce w twoim sercu ale uwazam ze nowy erdel to bardzo dobry pomysl.Ja po odejsciu mojego porzedniego psiaka uwazalam ze nikt go nie zastapi.Przez trzy lata bylam glucha na prosby rodziny i perswazje przyjaciol.W koncu sie zdecydowalam i jestem naprawde szczesliwa.

Trzymaj sie i, powodzenia.

za

Link to comment
Share on other sites

BEBE - DZEKI JESZE RAZ.

Widzsz Twój Demcio jest typowym przykładem Aired. - twardziela.

Za to m.i. kocham Aired. to twarde sztuki nie poddaja się - NIGDY-

:lol: i do końca. :(

BEBE - PAMIĘTAJ O FOTOSKACH- wszyscy czekamy.

Flaire- niestety tak jest kolej rzeczy, dzieci kiedyś odchodzą z gniazda rodzinnego i wyruszaja w wielki albo mniejszy świat :P

Masz dobrze, że Apunia będzie niedaleko :P

A możeby tak jeszcze raz zostać BABCIĄ :lol: 8) :smilecol:

Link to comment
Share on other sites

Flaire - zdobyłam dla Ciebie :D uczestników na wystawie w Gdyni. Niestety nie wiem kto wygrał :(

PSY

Otwarta

ARAMIS Irenkaz

SUKI

Pośrednia

BARCELONA Skandal

MS.JAKSA Sfora znad Jeziora

Otwarta

BIANKA Rudy Przyjaciel

FANNY GIRL Prima

QUINTA Bricassart

Użytkowa

VIRGINIA Kocia Łapka

Link to comment
Share on other sites

aga_, to może o 11 przy wyjściu z metra tym wyjściem najbliżej Pól Mokotowskich, przy ulicy Batorego, pod Zieloną Gęsią?

KIRI, nie znam tego piesia, zresztą tylko jedną sunię z tych AT wymienionych w katalogu w ogóle widziałam na oczy. No i o większości hodowli też nie słyszałąm. Ale oni o mnie też nie, więc jest remis :wink: .

Link to comment
Share on other sites

No i zobaczcie, co dostałam od Api:

Api:

- lubi leżeć pod łóżkiem albo chłodzić się tuż przy lodówce

apipodlozkiemfordogo.jpg

- coraz chętniej wskakuje do klatki, bo ta kojarzy jej się z "żarciem"

apiprzyklatcefordogo.jpg

- no i miała wczoraj wreszcie szczepienie, które zniosła dzielnie (w

zasadzie to nawet go nie zauważyla) - to jest zdjęcie po powrocie od weta - widać na nim, że zaczynają się jej podnosić uszy (niezła z niej cwaniara bo od razu po wyjściu z mieszkania poznała że będziemy jechać do weta, nieco się bała, ale wyluzowała się po zastrzyku a już w ogóle to po smakołkach i w drodze powrotnej)

apizaszczepionafordogo.jpg

- chętnie ćwiczy, super przybiega jak się ją tylko zawoła - czesem biegnie

dynamicznie i radośnie jak osiołek ze Shreka bardzo machając uszami

- powoli zanika u niej bialutki krawacik

- no i nie może doczekać się wychodzenia na powietrze /już w najbliższy

weekend !!!/

Link to comment
Share on other sites

KIRI kiedy bedzie wystawa w Sopocie?

cze :D wystawa będzie odbywała się 14-15.08 :D

Wiecie co - szczeniaki są super, ale aire i welshe uwielbiam jak są duże. Mają taki orginalny wygląd i są piękne!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Hejki, a dziś wieczorkiem zadzwoniła do mnie Pani Ansela i powiedziała, że Ansel jest super, że porusza się przepięknie, że jest samodzielny i odważny, że ogon trzyma do góry i zaczyna tego i owego członka stada próbować ustawiać. Co w wieku 8 tygodni jest dosyć zabawne... Ja mogę tylko powiedzieć, że w naszym stadzie w Warszawie, Anselek był na samym spodzie hierarchii (no chyba że Misia była niżej... :lol: :lol: :lol: )i wcale mu to nie przeszkadzało... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Api pięknie się prezentuje, wydrukawałam sobie jej zdjęcie .

Na jednym z nich wygląda jak Xawerek który najpierw był u mnie w domu.

Dzięki Kiri - czyli jak wystawa jest 14-15.o8 to może walnę sie do Sopotu

akurat będzie środek mojego urlopu. :D :D

Witaj bogula myślałam że już wyjechałaś.

Link to comment
Share on other sites

Przed wyjazdem na wakacje bardzo chcialabym wam przeslac pare zdjec

mojego Demcia ale nie wiem jak to zrobic.Probuje na wszystkie sposoby

ale nic z tego.Moze ktos ma chwile czasu i mi wyjasni jak to zrobic.

Czy uda sie wyslac normalnie podlaczajac aparat/aktualne mam na karcie/?Czesc

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...