Jump to content
Dogomania

Tygra I Brenda - FULL FOTEK


tygra

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

żyjemy :)

Ja szukam pracy, narazie bez efektu.

W tej chwili zarabiam wychodząc na spacer z pewnym blondynem (labrador) którego właściciele długo pracują.
Szukam jeszcze 1-2 takich piesków i będę mogła poświęcić się w pełni pasji, a jednocześnie zarobić na życie.
Amberek z którym spaceruje jest przeuroczy - milutki i stosunkowo grzeczny, ma naprawde dużo energii - jak to dwulatek. Polubiliśmy się od razu.

Fajna sprawa taka praca (jak dla mnie ogromna przyjemność), tylko jeszcze muszę chętnych i zapracowanych znaleźć, którzy obdarzą mnie swoim zaufaniem.

Tak po za tym Tygra właśnie cieczkuje, a Brenda 18 lipca skończyła 15 lat.
Jest w niezłej formie jak na swój wiek, nawet biega :).
Wagowo bez większych zmian - Tygra 37kg, Brenda 28kg.
Tygrze urosła głowa jeszcze i w szerokości pycho- kaganiec zrobił się przymały. Trzeba kupić nowy. Do tej pory miała średniego boksera, a nie wiem czy duży bokser nie będzie za duży. Po cieczce zrobie rekonesans.
Zaskoczyło mnie to bo przecież ona ma już 3 lata.

Łukasz zdrów, jesteśmy po wakacjach - polskie morze.
Całusy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

niet fotów, gdyż zajęłam się pracą i musiałam zrezygnowac ze spacerów z blondynem.
A tak po za tym Brenda ma się dobrze, Tygra równiez. W listopadzie przymierzamy się do sterylki Tygrulca i przy okazji operacji usunięcia gruczołu trzeciej powieki. Brendzia grzeczna, ostatnio nawet trochę pobiega, Tygra też raczej grzeczna, ale już nie zawsze pozwala innym psom na zbyt poufałe zabawy. Potrafi się wkurzyć i przygnieść zbyt rozbrykanego kolegę, a nawet kły pokazać.

Łukasz jest w 1 klasie, radzi sobie dobrze.
Jutro jadę do suczydeł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tygra']niet fotów, gdyż zajęłam się pracą i musiałam zrezygnowac ze spacerów z blondynem.
A tak po za tym Brenda ma się dobrze, Tygra równiez. W listopadzie przymierzamy się do sterylki Tygrulca i przy okazji operacji usunięcia gruczołu trzeciej powieki. Brendzia grzeczna, ostatnio nawet trochę pobiega, Tygra też raczej grzeczna, ale już nie zawsze pozwala innym psom na zbyt poufałe zabawy. Potrafi się wkurzyć i przygnieść zbyt rozbrykanego kolegę, a nawet kły pokazać.

Łukasz jest w 1 klasie, radzi sobie dobrze.
Jutro jadę do suczydeł.[/quote]
[FONT=Arial][B]
to psiaki z wami już nie mieszkają :roll:
Powodzenie w szkole dla Łukasza [/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...

Dziewczyny cieszę sie że wciąz do nas zaglądacie :)
Sobota i niedziela - będę u rodziców i przewiduję dłuuuuuuugie spacery i duuuuużo psich fotek.

Tygra jeszcze nie zoperowana, okulista twierdzi że można poczekać jeszcze. Nie mamy kasy za bardzo - ja znów bez pracy :(
Tygra waży koło 35-36 kg, Brenda około 24kg - schudła babunia jeszcze. Brendzia czasem nawet biega, uparta jak osioł - czyli bez zmian. Jestem w szoku że ona w lipcu skończy 16 lat, a ma jeszcze sporo energii. Tyrga skończyła już latka i troszkę z zachowania się zmieniła - zdarza się jejczasem nie polubić jakiegoś pieska, co wcześniej się raczej nie zdarzało. Do zabawy chętna jak zawsze, ale teraz woli z pancią. Jakiś czas temu zaczepiała ją do zabawy młoda ON-ka, a Tygra przygniotła ją do ziemi i warczała jak głupia.

Obiecuję i w sobotę i w niedzielę foteczki.

Całuski dla Was :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']I ja czekam na fotki:loveu:[/QUOTE]

kilka jest
[img]http://images38.fotosik.pl/275/c31f2bd9f0d94762.jpg[/img]
[img]http://images45.fotosik.pl/280/8f19515ac4e9ee73.jpg[/img]
[img]http://images36.fotosik.pl/166/a1e973faf5ba2f66.jpg[/img]
[img]http://images44.fotosik.pl/279/97e9f886ae0171c4.jpg[/img]
jeszcze kilka w poniedziałek wrzucę

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...