Jump to content
Dogomania

Max już nie mieszka na ulicy :) ma nowy dom w Krakowie :) dziękuję!


Kenny

Recommended Posts

[quote name='Dogo07']I co słychać u Maxa ?[/QUOTE]

no więc byłam wczoraj u Maxa i już podpisałam umowę, Max zostaje w DS :) z Kajtkiem się dogadał i już pokochał swoich nowych właścicieli :D chociaż pan skarżył się, że Max cały czas obsikuje ściany, non stop chodzi po domu i siuuu...ale nie zrażają się tylko chcą go uczyć czystości i wierzą, że sobie poradzą. także trzymam za nich kciuki. dzisiaj zajmę się porzątkowaniem wątku, zmianą tytułu, itp. czekam tylko na potwierdzenie od rity czy można te pieniążki, które pozostały przeznaczyć na operację Astro. jeszcze raz wszystkim dziękuję i cieszę się ogromnie, że Max ma już swój dom i więcej po ulicach się włóczył nie będzie :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dogo07']Ja też się cieszę, że Max ma domek :).
Tylko oby przestał sikać wszędzie, może to znaczenie tereny, może po kastracji minie.[/QUOTE]

ja też tak myślę. poza tym został wykąpany i wyczesany i wygląda pięknie :) żałuje, że zapomniałam aparatu, bo porobiłabym zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Witam wszystkich na dogo po bardzo długiej (kilkuletniej) nieobecności. Już zapomniałam jak się tu poruszać dosłownie. Ale wątek Maxa na szczęście udało mi się odnaleźć. Jakiś czas temu Max odszedł za TM. Jego Pan długo walczył o niego. Max miał nowotwór. Odszedł kochany, w otoczeniu najbliższych. Zgodnie z podpisaną umową Pan poinformował mnie o tym. Dobrze, że nie był wtedy sam na ulicy, jak kiedyś...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...