Jump to content
Dogomania

najprawdopodobniej połknal patyczki pedigree... :(


Sonika

Recommended Posts

Witam.
Wczoraj dałam psu pedigree DentaStix(nie wiem jak to sie pisze) Dzisiaj popołudniu sie zaczelo, dostac olbrzymiej biegunki dokladnie od godziny 15 co dwie godziny musi wyjsc, aby sie załatwic. Leje sie z niego sama woda.. Do tego zwymiotował :-( Wlasnie w jego "zygach" zauwazylam duzy, niepogryziony, brazowy kawałek, wiec mysle, ze to przez to pedigree. Przedchwila miał odruch wymiotny, ale nie zwymiotował :-(

Martwie sie, czy to niepogryzione pedigree rospusci sie w rzoładku, czy konieczna bedzie pomoc weta, jesli tak to jakie badania trzeba zrobic? :-(

Zobaczymy jak jutro bedzie. Nie ma nawet sensu podawac zadnych tabletek na biegunke :-(

Dzisiaj normlanie biegał za pileczka, wiec calkiem zle nie jest...

Przepraszam, jesli był podobny temat...

Link to comment
Share on other sites

Sonika, ze mnie żaden ekspert weterynaryjny, ale czy przy biegunce i wymiotach pies coś pije ? Jest bardzo gorąco (nie wiem jak w Gdańsku) pies może się szybko odwodnić. Na wszelki wypadek gdyby biegunka nie ustała pędź rano do weta.

Link to comment
Share on other sites

U nas było dokładnie to samo po Chappi (dostał je w sytuacji awaryjnej - jedyny i ostatni raz w zyciu dałam mu ten syf) :mad: Najpierw biegunka (chwilami tez robił samą "wodą", potem doszły wymioty)
Byliśmy u weta i pies 2 dni był na zastrzylach tak go to żarcie wykończyło :angryy:
NEVER AGAIN!

Aha, nic innego nie wchodziło w gre - wszystko dokładnie przeanalizowałam, na spacerze tez nic nie łyknął

Link to comment
Share on other sites

Ja tez wszystko analizowałam i rowniez nie przypominam sobie zeby cos zjadł :shake:

U weta byłam, dostał antybiotyk... Juz nigdy tego nie dam, bo tak silnej reakcji jeszcze nigdy po niczym nie mial, nawet po splesnialym chlebie, ziemniakach, czy innych syfach(oczywiscie znalazł to na dworze :roll: )

eh :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

[quote name='Sonika']Witam.
Wczoraj dałam psu pedigree DentaStix(nie wiem jak to sie pisze) Dzisiaj popołudniu sie zaczelo, dostac olbrzymiej biegunki dokladnie od godziny 15 co dwie godziny musi wyjsc, aby sie załatwic. Leje sie z niego sama woda.. Do tego zwymiotował :-( Wlasnie w jego "zygach" zauwazylam duzy, niepogryziony, brazowy kawałek, wiec mysle, ze to przez to pedigree. Przedchwila miał odruch wymiotny, ale nie zwymiotował :-(
[/QUOTE]


Mojemu psiakowi daje pedigree denta stix jako smakołyk i ani razu nie zwymiotował. Kupa też OK. Innym psom tak służy, innym nie.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...