Jump to content
Dogomania

Malutka wspaniała Sabcia MA REWELACYJNY DOM!!!


Paula95

Recommended Posts

Kaszlu nie ma, ale wcześniej jak dostawała a to parówkę a to pasztecik to łapała z palcami, a teraz mieli i mieli i wypluwa proszki:(

To problem, że tak się suni gust zmienił, a lekarstwa trzeba brac. Jak sobie teraz radzisz? Moze zamiast paszteciku i paróweczki cos innego?

Link to comment
Share on other sites

Nie miałabyś wyboru, gdyby sunia nie chciała jeść, ale jak wcina i to razem z lekarstwami, to super.Dobrze, ze suczyna ma apetyt.Nic nie raduje bardziej niż wyczyszczona miseczka przez "głodnego" psiaka.No, moze tylko dobra KUPA może się z tym równać...hahaha[attachment=17800:victory.gif]

Jakie lekarstwa dajesz Soni?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sonia idzie na wizytę do swojego onkologa we wtorek. Guzek rośnie, krwawi i leci ropa, dodatkowo często jest niespokojna, gryzie jak bierze sie ją na ręcę w celu wsadzenia na łózko (inaczej kręci sie do oporu zamiast położyć koło łóżka) - dlatego kładę koc na podłogę ona na niego wbiega, otaczam ją kocem i wsadzam tak na łózko. Często zanim wybierze pozycję dobrą zmieni ją z 10 razy, czasem biega po domu mimo iż nie chce siku ani tego drugiego. Zobaczymy...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pan doktor powiedział, że nowych zmian na rtg nie widać, skonsultuje się z radiologiem, czy to aby na pewno można zaliczyć do przerzutów. Usg się nie udało, bo miała za dużo gazów - zupełnie zapomniałyśmy że musi być na czczo a ona tak zebrała przy obiedzie że zjadła sporo. Guzek urósł i jest nieciekawy, dostała nowe proszki przeciwbólowe nowej generacji, antybiotyk, probiotyk i preparat osłonowy na wątrobę. Mamy się zastanowić nad chemią, taką mała dawką która aż tak nie powinna zaszkodzić. I tak Soniusia na razie jakoś żyje. W nocy wstawała dwa razy, raz mi się wywinęła z koca i zawyła, już się boję ją dotykać:(

Link to comment
Share on other sites

Witam witam nową Ciocię!

 

Dzisiaj Sonia w nocy wstawała dwa razy, raz na siusiu, a potem jak już się położyła przypomniała sobie że chce jej się pić. Ze znoszeniem jej z łózka nie mam problemu, ale wnoszenie często kończy się gryzieniem, pewnie ona się napina ja ją mocniej trzymam i to stąd. Bo tak nie jest źle. 

Link to comment
Share on other sites

Odwiedziłam Was nocną porą, obejrzałam biedną-byłą biedną- Sonię w schronisku i sprawdziłam, czy teraz nie potrzebuje wybrać się na siku lub pić.Olu, możesz spać spokojnie. Czuwam nad Waszym snem.Jak rano ze spacerami? Chce Królewna wyjść, czy nie ma na to ochoty i sił?

Link to comment
Share on other sites

Odwiedziłam Was nocną porą, obejrzałam biedną-byłą biedną- Sonię w schronisku i sprawdziłam, czy teraz nie potrzebuje wybrać się na siku lub pić.Olu, możesz spać spokojnie. Czuwam nad Waszym snem.Jak rano ze spacerami? Chce Królewna wyjść, czy nie ma na to ochoty i sił?

 

 

Jestem i ja u Sabuniu.
Wczesniej nie znałam jej watku.
Szkoda, ze poznaje ja w takim momencie...
Przesyłam Wam ciepłe myśli dziewczynki.

 

 

Dzięki że jesteście. Sonia oczywiście niestety dla mnie wyciągnełą mnie na spacer o 2 i 6:(, niby nic, ale jakoś niespokojnie śpi ostatnio, może ją boli jak leży na boku:(

Link to comment
Share on other sites

Dzięki że jesteście. Sonia oczywiście niestety dla mnie wyciągnełą mnie na spacer o 2 i 6:(, niby nic, ale jakoś niespokojnie śpi ostatnio, może ją boli jak leży na boku:(

 

Sonia zażyczyła sobie wyjść na autentyczny spacer pod chmurkę nocną porą  czy to było domowe siku? Jak chce nocnych spacerów, to nie jest źle.Gorzej z Tobą....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...