Jump to content
Dogomania

Jamniś-14 letni-już w DS !


ilon_n

Recommended Posts

[quote name='Mika31']:-(rozumiem cię Karola sama przewlekle choruje i często jestem w szpitalu dobrze że rodzina kocha psy bo opiekuje się 8 biedami tzn.karmie lecze itp i moja rodzina musi je obejść wiem jak to jest patrzeć na tragedie psa w schronie i nie móc pomóc biedakowi:shake:[/QUOTE]

Otóż to, dlatego muszę się wstrzymać z decyzją. Nie sztuką jest nabrać zwierząt, a potem nie móc zapewnić im opieki.
Marcel to 14 letni pies. W tej chwili czuje się dobrze, ale trzeba się liczyć z tym, że za jakiś czas może mieć problemy z wątrobą, nerkami, sercem, kręgosłupem lub jeszcze czymś innym. O dom też może być trudno. :-( Boję się, że za jakiś czas zostanę sama z nieadopcyjnym schorowanym psem, a na to niestety nie mogę sobie pozowolić... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']wszystkie sliczne,wszystkie w potrzebie:-(
To sa nastepne ofiary psow ,ktorych moda minela.:-(Ludzie to sa tak beznadzielni i prozni ,ze nie mam okreslenia dla tych kreatur.:angryy::mad:[/QUOTE]
dokładnie, też tak myślę, że moda minęła...co za durne łby bez sumienia...szkoda słów normalnie...biedak...kurcze szkoda, że taki staruszek...schron go zabije:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

ja mogę tylko tyle podpowiedzieć jest taki anioł co pomaga staruszką zapytaj czy pomoże Marcelowi oto wątek jamniczki która przebywa tam na dt [url]http://www.dogomania.pl/threads/192694-Babule%C5%84ka-miniatura-jamiczka-niewiele-%C5%BCycia-zosta%C5%82o-chodzi-o-godne-do%C5%BCycie[/url]

Link to comment
Share on other sites

cioteczki jamniczka, która miała iśc do dt potencjalnego dzisiaj pojechała do nowego domku, z racji tego dt chciałabym odstąpić w porozumeniu z Panią temu staruszkowi...miałam dylemat, ale uważam, że to słuszna decyzja wiemy przecież jak ciężko mu przez wzgląd na wiek w schronie, więc plan jest taki cioteczki, ja się jeszcze u Pani upewnię, zbieramy na paliwo i jedziemy do Opola z dziadziusiem:):):)osobiście go tam zawiozę:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kar0la']Wiadomo w jakich okolicznościach Marcelek trafił do schronu? Został znaleziony czy ktos go przywiózł?[/QUOTE]

został przyprowadzony do schronu jako "stara-przybłęda", ale przypuszczalnie oddawał Go właściciel we własnej osobie. Cóż, wygodna metoda, by nie płacić za oddanie psiaka i tym samym pozbyć się kłopotliwego balastu.



Rozmawiałam właśnie z Shanią .. chyba jest promyk nadziei dla Marcelka .. czekam na potwierdzenie :)

a poza tym dzwoniła dziś do mnie Pani Marta z Jarosławia, która ma słabość do jamników i wesprze finansowo zabieg Marcela!! Bardzo dziękuję!!

Paulinken, Tobie również serdeczne podziękowania!!

Link to comment
Share on other sites

Shaniu, ogromniaste dzięki!!!

Biorę się za organizację wszystkiego .. ale najbardziej potrzebne są teraz finanse .. !!!

Primo - finanse na zabieg (tu już część mamy :) )
Secundo - finanse na transport!!! tu mamy mega-braki i wielką odległość!!

Pomocy!!

Kto dorzuci grosik do skarbonki Marcelka????

Link to comment
Share on other sites

cudowne wieści, [B]danka1234[/B], dzięki!!
Koszt zabiegu to [B]150zł[/B]. Prawdopodobny termin zabiegu, żeby Marcelowi nie zaszkodzić, to najbliższy poniedziałek, wciąż do potwierdzenia przez weta, Marcel jeszcze przez 2 dni przyjmuje tablety, potem badanie i decyzja. Będzie na to rachunek.
Konto do wpłaty prześlę na PW.

Kopiuję z pierwszego postu po aktualizacji:

[COLOR=Black][SIZE=2][SIZE=3]Przybliżony koszt transportu z Torunia do Opola to około [B]280 pln[/B]. Kwotę [B]60pln[/B] zadeklarował DT.
Zatem potrzebne są fundusze rzędu [B]220 pln[/B]!![/SIZE][/SIZE][/COLOR]

możliwe, że jakąś niewielką kwotę otrzymam od schroniska (ale schron musi zakupić szczepionki i przez to kwestia dofinansowania Marcelka jest krucha).

[B]Paulinken[/B] czy w związku z tym, że JS opłaci zabieg Marcela, Twoją deklarację można potraktować jako wsparcie na transport??

Link to comment
Share on other sites

tak, najprawdopodobniej w przyszły weekend a szkoda liczy się kazdy dzień, a może zabieg ząbków na miejscu jakby waren mogła??jak myślicie??
Karola ja jadę z Gliwic do Torunia , zabieram jamniorka i wiozę do Opola i wracam do siebie ..to jakieś 800 km, to zrobię za jednym zamachem:)i w jeden dzień, ale dziękujemy za pomoc:)

Link to comment
Share on other sites

Muza_51 - Marta z Jarosławia to ja. Po paru próbach udało mi się zarejestrować na forum. Wynikało to z miernej znajomości netu. Mam nadzieję, że pisząc ten post nie popełnię wielu błędów. Jeżeli będziecie jeszcze potrzebowały wsparcia finansowego na podróż Marcelka proszę o wiadomość na forum .Przeleję na konto Ilony. Mój nick to imię mojej ukochanej jamniczki ,która niestety odeszła w wieku 13 lat za Tęczowy Most.Obecnie moją słabością jest jamniczka Betti oraz trzy koty.Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

jestem, dziękuję wszystkim za obecność i wielką pomoc. zaraz wysyłam PW z danymi do wpłat :loveu:
Niestety dopadło mnie wstrętne choróbsko, z którym walczę od kilku dni bez skutku .. ale to zrozumiałe jak nieprzerwanie chodzę do pracy, biegam z psiakami itp .. Shania i Muza_51 mogły przekonać się na własne uszy jak słodko mówię a właściwie próbuję wydobyć z siebie głos ;)

jutro będę w schronie, by zbadać możliwość wydobycia Marcela już w sobotę .. pogadam z kierowniczką i zobaczymy jaka decyzja zapadnie.

I jeszcze szczególne powitanie dla muzy_51 .. :loveu: .. jak widzę pierwszy i na razie jedyny post na forum jest właśnie na tym wątku :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...