Jump to content
Dogomania

Jamniś-14 letni-już w DS !


ilon_n

Recommended Posts

Dzisiaj tj. 13 czerwca zorganizowana grupa przestępcza, podczas nieobecności ludzi, dokonała napadu na szafkę kuchenną i wykradła wędzone łapki. Przestępcy zjedli swój łup. Mniejszy z kradziejów na widok wchodzącej do mieszkania małoletniej osoby wciągnął szybko ostatnią łapkę bez gryzienia. Według wszelkiego prawdopodobieństwa zakończy się to okropnym bólem brzucha i jeszcze okropniejszą sracz..ą.
A mnie czeka przesra...a noc - w przenośni i dosłownie.
I muszę się zastanowić czy warto wydawać kasę na łapki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='werenn']Dzisiaj tj. 13 czerwca zorganizowana grupa przestępcza, podczas nieobecności ludzi, dokonała napadu na szafkę kuchenną i wykradła wędzone łapki. Przestępcy zjedli swój łup. Mniejszy z kradziejów na widok wchodzącej do mieszkania małoletniej osoby wciągnął szybko ostatnią łapkę bez gryzienia. Według wszelkiego prawdopodobieństwa zakończy się to okropnym bólem brzucha i jeszcze okropniejszą sracz..ą.
A mnie czeka przesra...a noc - w przenośni i dosłownie.
I muszę się zastanowić czy warto wydawać kasę na łapki[/QUOTE]

No ja też kombinuję jak koń pod górę, jak zrobić włam do łazienki gdzie Dorota ukryła łapki. Capi jak diabli i drażni, a na dodatek sąsiedzi przez ścianę mają remont łazienki. Dorota w robocie a my musimy wysłuchiwać. Ale dajemy czadu równo tak że sąsiadka pytała czy nie powinna nam dać czegoś na uspokojenie bo sobie nerwy zszargamy. No ale remont to pikuś nam chodzi o zadekowane łapki.

Grupa bojówkowa w składzie: Rambo-dowódca, Ruda-trzymająca wartę i Ganga-rozgrywająca.

Aktualnie trwa narada sztabu kryzysowego

[IMG]http://images40.fotosik.pl/2077/8d66b83f4405d561med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Kto zostawia wędzone łapki w szafce :diabloti: i to w zasięgu działania zorganizowanej grupy przestępczej :evil_lol:. Ja trzymam w lodówie , sami nie otworzą i tak nie wania. Dostają jak wracam z pracy. Za to inne działania są wykonywane :eviltong::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

też się cieszę, że to łakomstwo dobrze się skończyło
nie wiedziałam ile zdążył tego złapać i zjeść (Bond jak wiadomo ma przewagę, młodszy, większy i wszystkie zęby na stanie) i bałam się, że biegunka i wymioty go wykończą

Link to comment
Share on other sites

Nazwy maści nie pamiętam - jakas na S. Faktycznie szybko po niej się rany goją, ale kawałki uszu i tak traci. Czytałam artykuł, że jak to choler.....wo się przyplącze to się potem będzie odnawiać. I tak teraz jest lepiej, bo są już coraz dłuższe okresy bez strupków, no ale masuję mu uszka i poprawiam krażenie

chyba [I]Solcoseryl[/I][COLOR=#444444][FONT=arial] Żel, ale teraz nie mam jak sprawdzić[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...