Jump to content
Dogomania

Karmiący szkielet... już nawet nie prosi o pomoc...


lika1771

Recommended Posts

  • Replies 745
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

MOŻE ZWRÓCIŁYŚCIE UWAGĘ, MOŻE JEST GDZIEŚ

ROKI - WIEK OKOŁO 2 LATEK, ZAGINĄŁ W CZASIE POWODZI WCIĄŻ JEST POSZUKIWANY, WŁAŚCICIELE ROZPACZAJĄ, ZJEŹDZILI JUŻ POŁOWĘ PODKARPACIA - TO JEST ZDJĘCIE JEGO MAMUSI - ROKI JEST TAKI SAM MNIEJ WIECEJ, TYLKO WIĘKSZY


[IMG]http://img830.imageshack.us/img830/8108/poszukwianypsiak1.png[/IMG]

JESLI KTOKOLWIEK WIE LUB WIDZIAŁ TEGO PSIAKA PROSZE O KONTAKT

BASIA 500 649 910

[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zofia'](...)


A u szczeniaczka?[/QUOTE]

Gucio bez zmian.
To niemal na 100% tasiemiec...

W związku z tym - dla dobra szczeniaka, który nie będąc w pełni sił i zdrowia jest narażony na poważne ryzyko - muszę zrezygnować z wzięcia maluszka na DT :-(:-(:-(

Jest mi bardzo przykro z tego powodu, ale tak będzie najlepiej dla psiaczka.
Dodatkowo za tą decyzją stoi ogólna obecna sytuacja moich tymczasów - szczeniak Rutka miała iść do nowego domku, ale domek się rozmyślił...:angryy: (po tym jak skutecznie zablokował inne adopcje na niemal 2tyg swojego urlopu!!!).
Jeśli nic nie ubywa (i w dodatku choruje), to głupotą i nieodpowiedzialnością byłoby jeszcze dokładać...

Mam nadzieję, że mnie zrozumiecie i wybaczycie oraz jeszcze większą nadzieję, że maluszek znajdzie dobry DT / DS.

Przepraszam :-(

Link to comment
Share on other sites

Iv_ ja też struchlałam, nawet Trufelek oczy przetarł. Lotka tą co wieźliśmy ze schroniska z Diegiem to była gruba przy niej, a przecież też była wychudzona. 2 października Alma prawdopodobnie do mnie przyjedzie na tymczas ze swoim synkiem. Więc następne fotki nie będą tak raziły.
Iveczko aluspray trzymam na następnego potrzebującego psiaka:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nes2009']Iv_ ja też struchlałam, nawet Trufelek oczy przetarł. Lotka tą co wieźliśmy ze schroniska z Diegiem to była gruba przy niej, a przecież też była wychudzona. 2 października Alma prawdopodobnie do mnie przyjedzie na tymczas ze swoim synkiem. Więc następne fotki nie będą tak raziły.
Iveczko aluspray trzymam na następnego potrzebującego psiaka:)[/QUOTE]

Fajnie by było. Dzięki Tobie będą miały psiaki normalne życie i będą Ci za to bardzo wdzięczne, tak jak to tylko zwierzaki potrafią. Miałyby szansę stać się radosnymi i szczęśliwymi psiakami

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nes2009']Iv_ ja też struchlałam, nawet Trufelek oczy przetarł. Lotka tą co wieźliśmy ze schroniska z Diegiem to była gruba przy niej, a przecież też była wychudzona. 2 października Alma prawdopodobnie do mnie przyjedzie na tymczas ze swoim synkiem. Więc następne fotki nie będą tak raziły.
Iveczko aluspray trzymam na następnego potrzebującego psiaka:)[/QUOTE]

Do Ciebie na DT? no to jestem spokojna o nią :loveu:
Ale co zamknę oczy to widzę tą chudzinę i jak pomyślę, że taka zabiedzona i w dodatku karmiła dzieci to serce mi płacze.
A aluspray Nesku niech służy innym i szybko leczy jak Diegulcowi uszko :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Wszystko zaczyna się po mału układać, bo suńki kiedy tylko dojdą do siebie będą mogły być adoptowane i wcale nie będzie trzeba czekać na konie rozprawy ponieważ......[B]MAMY ZRZECZENIE SIĘ PSÓW PRZEZ WŁAŚCICIELA!!!!!!!!!!![/B]

Wczoraj prezes TOZ pojechała z policją do (już byłego) właściciela suczek.
Z początkiem kręcił coś, że miał psy ze schroniska (niewysterylizowane-oczywiście!), że chciał je tam oddać (schronisko nie przyjmuje psów które mają właściciela)!!!!

.....ps.....mamy adresik.......wiemy gdzie mieszka.......:cool3::mad:......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NusiaiJa']Wszystko zaczyna się po mału układać, bo suńki kiedy tylko dojdą do siebie będą mogły być adoptowane i wcale nie będzie trzeba czekać na konie rozprawy ponieważ......[B]MAMY ZRZECZENIE SIĘ PSÓW PRZEZ WŁAŚCICIELA!!!!!!!!!!![/B]

Wczoraj prezes TOZ pojechała z policją do (już byłego) właściciela suczek.
Z początkiem kręcił coś, że miał psy ze schroniska (niewysterylizowane-oczywiście!), że chciał je tam oddać (schronisko nie przyjmuje psów które mają właściciela)!!!!

.....ps.....mamy adresik.......wiemy gdzie mieszka.......:cool3::mad:......[/QUOTE]
Podaj kochanieńka ten adresik:diabloti::mad::diabloti::mad::diabloti::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NusiaiJa']Wszystko zaczyna się po mału układać, bo suńki kiedy tylko dojdą do siebie będą mogły być adoptowane i wcale nie będzie trzeba czekać na konie rozprawy ponieważ......[B]MAMY ZRZECZENIE SIĘ PSÓW PRZEZ WŁAŚCICIELA!!!!!!!!!!![/B]

Wczoraj prezes TOZ pojechała z policją do (już byłego) właściciela suczek.
Z początkiem kręcił coś, że miał psy ze schroniska (niewysterylizowane-oczywiście!), że chciał je tam oddać (schronisko nie przyjmuje psów które mają właściciela)!!!!

.....ps.....mamy adresik.......wiemy gdzie mieszka.......:cool3::mad:......[/QUOTE]


Super wiadomość :)

Ale jego tłumaczenie nijak się ma do tego, że je głodził i zaniedbywał skądkolwiek je miał...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...