Jump to content
Dogomania

Happy Dog


masala

Recommended Posts

Gdzie można znależć jakieś wiadomośći na temat karmy HAPPY DOG ?Jest to trzecia karma (teraz w wersji junior cr 23),którą karmię Gaję i zdecydowanie najlepsza.Je drugi worek bez żadnych oznak znudzenia a i na zdrowie widac też wychodzi :P Chciałabym pozostać przy Happy dogu przechodząc na wersję dla dorosłych psów ale nigdzie nie mogę znależć informacji o tej firmie i opisu karmy.Tylko tyle ,że maja wersję "śródziemnomorską" i z królikiem i łososiem Ale juz np nie wiem czy są one przeznaczone dla ras dużych?

Mam jescze pytanie kiedy najlepiej przejść na dorosłą karmę?(Moja ma teraz 11 miesięcy)Dzięki z góry za informacje :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Masala, a do tej pory gdzie kupowałaś Happy Doga? Poproś o jakieś ulotki, tam wszystko jest, równiez napisane, od kiedy przechodzić na karme dla starszych psów.

Fajnie, że napisałaś o HD. Ja właśnie będe przechodzić na te karmę. Jednym z argumentów, jaki do mnie przemówił, jest 11-letnia bernenka, od 8 lat żywiona ta karmą. Wygląda rewelacyjnie.

A czy Twoje dziecko nabrało trochę masy na HD?

Link to comment
Share on other sites

Zamawiałam w telekarmie .Chociaz normalnie nie mają zaznaczone,że jest w ofercie to spytałam (bo przedtem brałam od nich bento kronen ale kiepsko służyło (ciągłe rozwolnienie ) :( i juz następnego dnia kurier mi przywiózł.Potem przy drugim worku nie od razu mieli ale też szybko w sumie przyszło.

HD chwalę sobie bo psu się nie nudzi ,podoba mi się,że nie jest robiona tylko z mięsa kurczka (mam do niego trochę mało zaufania-widząc np skrzydełka podpasione sterydziakami :wink: wielkośći udka),granule są ok.Pies wygląda i czuje się super. :D A co do Twojego pytania to masy jej nigdy nie brakowało (labradorka) teraz jednak zamiast tłuszczyku zaczęła wyrażnie "mężnieć" ale to chyba kwestia dorastania .Rozrasta jej się klata i zgubiła brzuszek.

Link to comment
Share on other sites

I o to chodzi, żeby było tanio :D I dobrze. Ja rozmawaiłam z bezpośrednim dystrybutorem.

ArthroFit to dodatek do żywienia, zwłaszcza dla psów duzych ras, na stawy. To jest chyba w formie jakichś tabletek, które zwierają zielono-ustne nowozelandzkie małże hodowlane ( :o ), w puchach kilogramowych i kosztuje ponad 100 zl.

Link to comment
Share on other sites

Gdzie można znależć jakieś wiadomośći na temat karmy HAPPY DOG ?Jest to trzecia karma (teraz w wersji junior cr 23),którą karmię Gaję i zdecydowanie najlepsza.Je drugi worek bez żadnych oznak znudzenia a i na zdrowie widac też wychodzi :P Chciałabym pozostać przy Happy dogu przechodząc na wersję dla dorosłych psów ale nigdzie nie mogę znależć informacji o tej firmie i opisu karmy.Tylko tyle ,że maja wersję "śródziemnomorską" i z królikiem i łososiem Ale juz np nie wiem czy są one przeznaczone dla ras dużych?

Mam jescze pytanie kiedy najlepiej przejść na dorosłą karmę?(Moja ma teraz 11 miesięcy)Dzięki z góry za informacje :P

http://www.happy-dog.com.pl/

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 years later...

Wczoraj byłam u weta i pokazał mi nową, niemiecką karmę Happy Dog. Czy ktoś z was zetknął się z nią może. Bigosek dostal próbkę i mu smakowala, a skład wyglada ok. np. dla psów dorosłych duzych ras:
[URL="http://www.happydog.de/?language=e&kat=PremiumAdult"]SKŁAD[/URL]

[COLOR=red]Przed zalożeniem nowego wątku sprawdź czy ten temat nie był już wcześniej poruszany.[/COLOR]
[COLOR=red][Mod][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bigos']Wczoraj byłam u weta i pokazał mi nową, niemiecką karmę Happy Dog. Czy ktoś z was zetknął się z nią może. Bigosek dostal próbkę i mu smakowala, a skład wyglada ok. np. dla psów dorosłych duzych ras:
[/quote]
Z tego co wiem jest to dobra karma.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...