Jump to content
Dogomania

Happy Dog


masala

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Powiem tak...mam pieska od 3,5 roku-on ma 4 lata...ale żadna karma nie smakowała mu tak jak Happy Dog-je do konca-cala micha jego, bez ale!Ja mu kupuje Super Premium z krolikiem i łososiem albo z łososiem i jagniecina...za 12 kg place 139 zł w telekarmie....kupy piekne!!!siersc idealna, pies je-nie wybrzydza...zawsze worek onnej kamy mialam na 3 miesiece-te mam n miesiac-co mu sypne-wyjada do konca...wiecznie głodny:evil_lol:

Fajna karma-polecam.

Link to comment
Share on other sites

Zamówiłam juz 3 worek happy doga;)

Zmieniam psiakowi smaki;)

Jestem bardzo, bardzo, bardzo zadowolona z tej karmy!!

Pies je, juz w trakcie sypania wyjada:loveu: ma swietna kondycje, siersc jest piekna, lsniaca...a kupy???bajeczne poprostu!Książowe!

Podejrzewam, że karma jest bardzo smaczna bo jeszcze sie nie zdarzyło, żeby mój pies jadł na potege ani razu nie wybrzydzajac :-o aż nie moge sie nadziwić:)

Link to comment
Share on other sites

Jakbym kupiła Happy Doga u mnie w osiedlowym zoologiku (12,5 lub 15 kg) to bym zapłaciła około 170zł za worek.

Teraz za 15 kg well&fit maxi adult zapłaciłam 129zł, w telekarmie oczywiscie:)

Róznica jest spora dlatego zawsze kupuje przez internet.

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam sie:)

Ja nigdy bym psu byle czego nie dała:) Ma być klassa:) a nie byle co!

Oszczedzac nie ma co, ale nie wydawac kasy w błoto-owszem:)

Tak, jak nadmienialam... ja kupuje stale w telekarmie i jestem bardzo zadowolona:)po kieszeni nie bije a psiak szczesliwy:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kenzo']Powiem tak...mam pieska od 3,5 roku-on ma 4 lata...ale żadna karma nie smakowała mu tak jak Happy Dog-je do konca-cala micha jego, bez ale!Ja mu kupuje Super Premium z krolikiem i łososiem albo z łososiem i jagniecina...za 12 kg place 139 zł w telekarmie....kupy piekne!!!siersc idealna, pies je-nie wybrzydza...zawsze worek onnej kamy mialam na 3 miesiece-te mam n miesiac-co mu sypne-wyjada do konca...wiecznie głodny:evil_lol:

Fajna karma-polecam.[/quote]

Ja mam psa 2 letniego. Happy Doga kupiliśmy na spróbowanie właśnie królika z łososiem i u Nas efekt jest zupełnie inny! Pies nie chce tego jeść! Jak widzi, że sypię mu do miski, tu ucieka na legowisko i udaje że nie widzi:roll:, kupy obrzydliwe, śmierdzące, sierść owszem całkiem ładna, ale z psa się sypie...generalnie nie jestem zadowolona z tej karmy, mój pies też nie!
I to najlepszy przykład, że co pies to obyczaj;)

Link to comment
Share on other sites

Ojj tak Acana to była masakra!! Pies w sumie to jadł, ale tak okropnie zmarniał że aż się płakać chciało, nawet badania mu robiłam bo myślałam że jest chory więc przerzuciliśmy się na Orijena i wcale nie było lepiej:placz: Widać ta konkretna firma nie pasuje mojemu psu.
Zresztą my tyle karm już wypróbowaliśmy że szok.
Rybnej to on nawet nie ruszy, choć surowe ryby lubi.
Po bricie zresztą też nie było nejlepiej.
Są karmy po których wygląda dobrze ale żeby on chciał je jeszcze jeść...
Ja się bałam że pies będzie połykał wszystko w każdej ilości a tu się okazuje, że jednak ten stereotyp nie dotyczy goldenów.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

widzę, że temat mało żywy, ale się podpinam - szukam karmy dla swojego, acana light przestała bardzo mu służyć, jakieś zaburzenia trawienia, trzustkowe, do końca trudno nawet po badaniach ocenić. i zainteresowała mnie wersja toscania - tylko 6,5% tłuszczu to wygląda zachęcająco dla trzustkowca. ale martwię się, czy niski poziom białka nie wpływa ujemnie na masę mięśniową? jak to jest z karmieniem takim happy dogiem psa, który lubi pobrykać i nie ma skłonności do zapasienia? :) [bo w opisach nawet podają, że dobra dla psów po kastracji, nie chciałabym psa odchudzić w żadnym razie!]
głównie to pytanie do Kenzo - bo widzę, że już z półtora roku masz do czynienia z happy dogiem :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kenzo']pauli

[url]http://allegro.pl/happy-dog-nowa-zelandia-12-5kg-gratis-2kg-i1614717965.html[/url]

Oby pieskowi smakowało;)[/QUOTE]

Kenzo - ale ja jeszcze nie kupuję ;) i na pierwsze próby to małą paczkę, bo teraz mam ponad 10 kilo acany i trochę nie wiem co z tym zrobię :/
mnie ciekawi jak się psy mają na tej karmie - głównie z masą mięśniową i energią jak jest, bo mój nie jest psem tylko leżącym i spacerującym po 5 minut wokół bloku i nie chcę by schudł, a zwłaszcza stracił masę mięśniową nabitą na wysokobiałkowej acanie :)

Link to comment
Share on other sites

pauli

Na to pytanie nie odpowiem, bo nie jestem wetem;)
Wypróbuj, zobaczysz. Jak pies będzie chudł zawsze możesz dawać mu więcej do miski;)Ja tak robię ze swoimi-jak maja mało ruchu (ot... siusiu, kupa i do domu)-daje im tyle, co na opakowaniu napisane a nawet nieco mniej...ale jak je przegonie po łąkach 3 razy dziennie po 1,5 godziny, automatycznie zwiększam kulki w misce:)Przez tyle lat doskonale to wypracowałam, żadne ani nie tyje ani nie chudnie:D Żadnemu nic nie brakuje:) Zasugerowałam Ci te karmę, bo jest dla wrażliwców jelitowo-żołądkowych. Resztę musisz "zbadać" sama;) Spokojnie, pies da Ci znać do dla niego najlepsze;)Ja do dziś nie kupuje Kenzikowi karm z kurczakiem, bo skoro kupiłam 10 rożnych firm i żadnej nie jadł, znakiem tego, że kurczaka to on nie chce:D ale jagnięcinę, kaczki i inne-to a i owszem!!:)

Musisz obserwować psa;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...