Jump to content
Dogomania

CWC Gdańsk 16.01.2011


sachma

Recommended Posts

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nasz debiut w młodzieży nie należy do najlepszych, ale nie narzekamy :D
CASABLANCA Eminentia Canis (FCI) kl.młodzieży-bez lokaty w stawce 5 suczek, ocena Bardzo Dobra :)

Ale MP wypadł świetnie :D :
Kasandra Nynca: grupa młodsza 5/5 z kwalifikacją do finału-II Miejsce (na 10 osób!) :)

Link to comment
Share on other sites

Mam trochę zdjęć z dziś ;) Wasze pudle też się znajdą (Lenny i Fado), do tego trochę dogów,belgi, bordy, oziki, pare wilczaków i whippety , autorstwa głównie Łukasza Kopyto:

[url]http://s797.photobucket.com/albums/yy256/brivek/wystawa/?start=all[/url]

moje będą później ale już o wiele brzydsze i cieeeemne :(

Wielkie gratulacje, Kamila i Fado, sachma, miło było Was poznać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karina Borkowska']Grupa V ras.Akita
Natsume-tammy tefrhe [B]lokata 1 , NWwR[/B][/QUOTE]

i BIS WETERAN!:lol:

Gratulacje dla tych co zasłużyli ;)
Ja dziś debiutowałam-mój pierwszy raz na ringu z doświadczoną acz nieco niesforną suką:evil_lol: Efekt-II dosk.Debiutowała też suczka znajomego w szczeniakach. Stąd mam pytanie czy ktoś może ma zdjęcia dogów niemieckich żółtych i pręgowanych?Zresztą wszelakie dogi mile widziane:razz:

Miałam z rozpędu iść jeszcze z powyższym szczeniakiem na BISy, siedzieliśmy bardzo długo pod ringiem honorowym warując przy dobrych miejscówkach po czym...niespodziewanie zmienili kolejność konkurencji kiedy wyszliśmy na papierosa i tyle tego było:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Blow']i BIS WETERAN!:lol:

Gratulacje dla tych co zasłużyli ;)
Ja dziś debiutowałam-mój pierwszy raz na ringu z doświadczoną acz nieco niesforną suką:evil_lol: Efekt-II dosk.Debiutowała też suczka znajomego w szczeniakach. Stąd mam pytanie czy ktoś może ma zdjęcia dogów niemieckich żółtych i pręgowanych?Zresztą wszelakie dogi mile widziane:razz:

Miałam z rozpędu iść jeszcze z powyższym szczeniakiem na BISy, siedzieliśmy bardzo długo pod ringiem honorowym warując przy dobrych miejscówkach po czym...niespodziewanie zmienili kolejność konkurencji kiedy wyszliśmy na papierosa i tyle tego było:evil_lol:[/QUOTE]

GRatuluje debiutu!:lol:Właścicielce Natsume juz gratulowałam-masz może fotki Natsume?albo może Paulina robiła?Przydałyby sie w temacie wystaw akitowych;)

Chyba trzeba rzucic palenie:evil_lol:-ja tak tez kiedys przegapilam finały:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']GRatuluje debiutu!:lol:Właścicielce Natsume juz gratulowałam-masz może fotki Natsume?albo może Paulina robiła?Przydałyby sie w temacie wystaw akitowych;)

Chyba trzeba rzucic palenie:evil_lol:-ja tak tez kiedys przegapilam finały:diabloti:[/QUOTE]

Ja nie robiłam ale prosiłam znajomą aby pstryknęła więc na pewno moment jest uwieczniony.Paulina zmyła się wcześniej.
Hahaha, po wszystkim też rozważaliśmy takie rozwiązanie po czym ktoś rzucił w próżnię...."idziemy zapalić?":diabloti:
Nie bolałoby mnie tak bardzo gdyby nie była to dla mnie druga okazja do autotreningu żółtodzioba na jednej wystawie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Blow']Ja nie robiłam ale prosiłam znajomą aby pstryknęła więc na pewno moment jest uwieczniony.Paulina zmyła się wcześniej.
Hahaha, po wszystkim też rozważaliśmy takie rozwiązanie po czym ktoś rzucił w próżnię...."idziemy zapalić?":diabloti:
Nie bolałoby mnie tak bardzo gdyby nie była to dla mnie druga okazja do autotreningu żółtodzioba na jednej wystawie ;)[/QUOTE]

Sezon dopiero sie zaczyna:lol:,ale najbliżej to chyba będziesz miała do DM...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][img]http://i1178.photobucket.com/albums/x373/pundel/wystawa%20psow%20gdansk/DSC_5668.jpg[/img][/QUOTE]
Atkaaa, dzięki, jest nas tam trochę i "naszych"!Rozumiem, że nie masz nic przeciwno kradnięciu i rozpowszechnianiu zdjęć? :)

Matagi, mi też nie po drodze hihi a jednak już drugi raz się wybieram :) oj oj, polemizowałabym bo shibkę wpakujesz pod pachę w razie W a z moich doświadczeń wynika, że w tym tłoku i skwarze(ze dwa lata temu wysiadła klima, mmm) prowadzanie się z kobyłą jest naprawdę uciążliwe, męczące ;) Tzn, że się nie wybierasz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sachma']My też debiutowaliśmy w klasie młodzieży - zw mł, BOB, ocena doskonała lok 1. i na tym się niestety skończyło - na ringu honorowym w ogóle nie chciał współpracować :([/QUOTE]
Gratuluję :) Gdzie jedziecie na międzynarodową? :>

Mój też w młodzieży Ex. I/2 Zw. Mł :)
Atkaaa dzięki za mojego whippeta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Blow']Atkaaa, dzięki, jest nas tam trochę i "naszych"!Rozumiem, że nie masz nic przeciwno kradnięciu i rozpowszechnianiu zdjęć? :)

Matagi, mi też nie po drodze hihi a jednak już drugi raz się wybieram :) oj oj, polemizowałabym bo shibkę wpakujesz pod pachę w razie W a z moich doświadczeń wynika, że w tym tłoku i skwarze(ze dwa lata temu wysiadła klima, mmm) prowadzanie się z kobyłą jest naprawdę uciążliwe, męczące ;) Tzn, że się nie wybierasz?[/QUOTE]

Ano sie nie wybieram:shake:,myślę o Rzeszowie,wiosennym NDM,zapewne tradycyjne DM i ....trzeba pozaglądać za płot:evil_lol: teraz byłam na grudniowym Wilnie,ale tych cacibów pożądam więcej:diabloti:na dwa ogony:eviltong:

Jedna shibke można taszczyc i pod pachą,ale dwie to juz niekoniecznie:cool3::evil_lol:Tym bardziej ,że im sie czasami wydaje ,że są akitami i szczerza zębiszcza do wszystkiego co na czterech łapach:diabloti: Wtedy to wolałabym spacerowac z kuniem...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciek_axa']To może nie zaksięgowali tej wpłaty i dlatego tak to wyszło..
[/QUOTE]

o tak Gdynia jest z tego znana, dlatego będę omijać. Ja czekałam 2 lata na zwrot jak zaczęłam pisać na forum gdzie był skarbnik, pieniądze dostałam w tydzień :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Squ']Gratuluję :) Gdzie jedziecie na międzynarodową? :>

Mój też w młodzieży Ex. I/2 Zw. Mł :)[/QUOTE]

Gratulacje! :)
Na międzynarodową jedziemy do Rzeszowa - mam nadzieję szybko skończyć Mł Ch, żeby do Kalinka pojechać już z tytułem..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sachma']Gratulacje! :)
Na międzynarodową jedziemy do Rzeszowa - mam nadzieję szybko skończyć Mł Ch, żeby do Kalinka pojechać już z tytułem..[/QUOTE]
Już dalej nie mogliście? :p
Pewnie też Presov chcecie zaliczyć?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...