Jump to content
Dogomania

CWC Gdańsk 16.01.2011


sachma

Recommended Posts

Też zależy jaką masz rasę, tak jak tu koleżanka wyżej wspomniała że do pudli potrzebuje masę sprzętu ja mam yorka i też tego trochę jest :)
My zabieramy jeszcze kontenerek, stolik jakieś krzesełka, oczywiście ringówka, i dobrze powiedziane chusteczki się przydają :)

A jakiego psiaka wystawiasz ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam pytanie. Dotarł do nas list ze związku kynologicznego, że niby nie zapłaciliśmy za wystawę lub opłata ta jest za niska. Mama jak zgłaszała naszego pieska to od razu zapłaciła. W liście tym znajduje się również informacja, że jeżeli zapłaciliśmy to mamy dostarczyć kserokopię dowodu wpłaty do sekretariatu oddziału, ale ja nie mam zielonego pojęcia gdzie on jest, w celu uzyskania tych informacji zamierzaliśmy zadzwonić do naszego oddziału (Gdynia), ale na jego stronie widnieje napis, że w dniach 10-21 stycznia 2011 jest od nieczynny. Proszę o informacje :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje bardzo za odp :) Chociaż troszkę mnie przeraziły,że tyle tego jest,wystawa niedługo a ja tak marnie przygotowana eh..ale bliziutko mam to nawet z czystej ciekawości chce spróbować jak to jest;)
Wystawiam szpica miniaturowego ;) za wszystkie podpowiedzi będe wdzieczna:)
A czy tam na wystawie będzie dużo stoisk z jakimiś psimi akseroriami,że nawet jak czegoś nie bede miała jeszcze to moge bez problemu zakupić?i jaki tam jest asortyment?bo ja najczesciej musze zamawiać wszystko przez internet,bo "normalne zoologiczne a w szczególności sieciówki mają dla mnie bardzo ograniczony asortyment.Może ktoś kto już byl tak kiedyś pamięta?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamila i Fado']Mam pytanie. Dotarł do nas list ze związku kynologicznego, że niby nie zapłaciliśmy za wystawę lub opłata ta jest za niska. Mama jak zgłaszała naszego pieska to od razu zapłaciła. W liście tym znajduje się również informacja, że jeżeli zapłaciliśmy to mamy dostarczyć kserokopię dowodu wpłaty do sekretariatu oddziału, ale ja nie mam zielonego pojęcia gdzie on jest, w celu uzyskania tych informacji zamierzaliśmy zadzwonić do naszego oddziału (Gdynia), ale na jego stronie widnieje napis, że w dniach 10-21 stycznia 2011 jest od nieczynny. Proszę o informacje :)[/QUOTE]

No to widzę że mamy taki sam problem, tzn. ja również zgłaszając od razu puściłem przelew.. a dwa dni temu otrzymałem list z Gdyni w którym to zamiast numerka otrzymałem list podobnej treści jak Twój :angryy:
Na szczęście zachowałem dowód wpłaty i zamierzam odbyć dość burzliwą rozmowę z pracownikami tego sekretariatu :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamila i Fado']Mam pytanie. Dotarł do nas list ze związku kynologicznego, że niby nie zapłaciliśmy za wystawę lub opłata ta jest za niska. Mama jak zgłaszała naszego pieska to od razu zapłaciła[/QUOTE]
[quote name='maciek_axa']No to widzę że mamy taki sam problem, tzn. ja również zgłaszając od razu puściłem przelew.. a dwa dni temu otrzymałem list z Gdyni w którym to zamiast numerka otrzymałem list podobnej treści jak Twój :angryy:
Na szczęście zachowałem dowód wpłaty i zamierzam odbyć dość burzliwą rozmowę z pracownikami tego sekretariatu :mad:[/QUOTE]
Ja mam tak samo. Robiłam przelew na 2 suki i jednego psa - listy doszły i wynika, że suki zapłacone, a pies nie. Przelewy robiłam jeden po drugim, więc nie wiem jak to możliwe. Nie pozostaje nic innego, jak wydrukować wtórnik (przelew przez internet) i iść sprawę wyjaśnić.
Swoją drogą to może być się niezła kolejka w sekretariacie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Don_Vito']Przypominam się :

w jakiej cenie są bilety wstępu (normalny i ulgowy-do jakiego wieku jest ten bilet) oraz w jakiej cenie jest wjazd na parking ?[/QUOTE]

normalny- 10zł
ulgowy- 5zł (nie wiem do którego roku, ale powiedzieli, że dla dzieci)
miejsce parkingowe- 20zł

ktoś się orientuję czy na wystawie rozkładają się jakieś sklepy z akcesoriami dla psów?

Link to comment
Share on other sites

Grupa V ras.Akita
[B]
Psy młodzież [/B]
haru go akogaren [B]lokata 2[/B]
Hisaogo Akogareno [B]lokata 1 zw.mł. NJwR , BOB[/B]
Undo yamamoto[B] lokata 4[/B]
Zolin roal [B]lokata 3[/B]
[B]Psy pośrednia[/B]
Noaki-ken pa-lis [B]lokata 1 , NDPwR[/B]
[B]Suki szczęt.[/B]
Rikutsu Kaozoku Kanshin [B]lokata[/B] [B]2[/B]
Seimei No Minamoto Shiroiarashi [B]lokata[/B] [B]1 , NSzwR[/B]
Shinju shoku shiroiasrashi [B]nb[/B]
[B]Suki młodzież[/B]
Bi Moccaking [B]lokata 3[/B]
Hisako me and love me umide shiroi Arashi ao[B] lokata 2[/B]
[B]Suki Weteran[/B]
Natsume-tammy tefrhe [B]lokata 1 , NWwR[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...