Jump to content
Dogomania

CWC Gdańsk 16.01.2011


sachma

Recommended Posts

[quote name='Casablanca']Limit? To musimy się szybko zgłaszać! A ile psów max? :crazyeye:[/QUOTE]
nie ma zadnego limitu, podałam tylko ile na chwilę obecną jest zgłoszonych wszystkich psów. zgloszenia są do 31 grudnia. więkrzosć zgłoszeń przychodzi pod koniec terminu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='J & A']Poszukuje noclegu, gdzie przyjmują z psami. Mam problem, bo gdzie nie zadzwonię to na jedną dobę odmawiają lub nie przyjmują z psami. Bardzo proszę o pomoc. Jeśli nie uda nam się znaleźć noclegu, nie wypali nam wystawa :([/QUOTE]

Proszę oto obiecany link :D Nie wiem czy wszystko jest aktualne :(
[url]http://zwierzakbezpiecznywpodrozy.pl/hotele.php[/url]

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/members/40816-cawir"][B]cawir[/B][/URL], to może w końcu Cię poznam :D postanowienie noworoczne - "przestanę się tajniaczyć na wystawach i zacznę poznawać pudlarzy" :P trochę mi dało do myślenia to co usłyszałam od p. Iwony :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cawir'] : Iwona nie bije :mad:. :evil_lol: :razz:[/QUOTE]


Sachma , cawir ma rację, nawet jak Iwona wrzeszczy to spoko, nie bije,
a że się tajniaczysz to prawda, może zmienisz swoje "niegodne" postępowanie i najlepiesj jak sobie kartkę z napisem "sachma" zafundujesz.
ale Wam fajnie, że jedziecie na wystawę. Będe z Wami duszą, bo ciałem będzie raczej trudno.

Link to comment
Share on other sites

Iwax, może rzeczywiście obok nr przykleję sobie karteczkę z nickiem :D w tym roku wybieramy się jeszcze do Bydgoszczy, Rzeszowa, Szczecina, Olsztyna, Gdyni, Kaliningradu i Sopotu :) Mam nadzieję że kogoś z forum pudlowego spotkam, chociaż wy wszyscy z południa :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...