Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Dzidtka_Gl

Interchampionat

Recommended Posts

Guest Lotty
A my nadal jesteśmy w punkcie wyjścia, bo Węgrzy jeszcze nie przysłali sprawozdania z wystawy (w sumie mają na to czas do końca września). Nadal brakuje nam potwierdzenia CACIBa ze Słowacji.:shake:. Bez potwierdzeń ani rusz.:roll:

[quote name='Lotty']A my nadal jesteśmy w punkcie wyjścia, bo Węgrzy jeszcze nie przysłali sprawozdania z wystawy (w sumie mają na to czas do końca września). Nadal brakuje nam potwierdzenia CACIBa ze Słowacji.:shake:. Bez potwierdzeń ani rusz.:roll:[/QUOTE]
A kto ci powiedział, że masz czekać na potwierdzenia? Piszesz i już. Przeciez Twoje zgłoszenie do Intera może czekac w FCI,prawda?;)

[quote name='McDzik']Ee ja zagranicznych potwierdzeń nie dostałam do dziś, a dyplom Intera już dawno w kolekcji :)[/QUOTE]
Dokładnie i ja tak mam.

Pzdr.

Guest Lotty
[quote name='Asiaczek']A kto ci powiedział, że masz czekać na potwierdzenia? Piszesz i już. Przeciez Twoje zgłoszenie do Intera może czekac w FCI,prawda?;)

Tak obie wiemy,że nie trzeba czekać, ale kto to wytłumaczy Paniom z ZG? Dzwoniłam tam ok. trzy dni temu i obiecały wysłać bez potwierdzeń i jeszcze podobno za wcześnie przysłałam wniosek.:roll:

[quote name='McDzik']Ee ja zagranicznych potwierdzeń nie dostałam do dziś, a dyplom Intera już dawno w kolekcji :)[/QUOTE]
dokładnie - mam już C.I.E i C.I.B a potwierdzenia z Węgier ani pół:p

[quote name='Lotty'][quote name='Asiaczek']A kto ci powiedział, że masz czekać na potwierdzenia? Piszesz i już. Przeciez Twoje zgłoszenie do Intera może czekac w FCI,prawda?;)

Tak obie wiemy,że nie trzeba czekać, ale kto to wytłumaczy Paniom z ZG? Dzwoniłam tam ok. trzy dni temu i obiecały wysłać bez potwierdzeń i jeszcze podobno za wcześnie przysłałam wniosek.:roll:[/QUOTE]
Ty weź się nimi nie przejmuj! Ja wniosek na C.I.B. mojej psicy wysłałam po 3-4 dniach od uzyskania ostatniego potrzebnego CACIBa (końcówka maja) i wniosek sobie leżakuje w FCI. Panie z ZG wysłały go w lipcu do Brukseli ;) (do ZG dzwoniłam tylko po to, by się dowiedzieć, czy wniosek leżakuje u nich, czy już w FCI). Jakoś skarg, że za wcześnie wysłałam wniosek nie usłyszałam :)

[quote name='Lotty'][quote name='Asiaczek']A kto ci powiedział, że masz czekać na potwierdzenia? Piszesz i już. Przeciez Twoje zgłoszenie do Intera może czekac w FCI,prawda?;)
Tak obie wiemy,że nie trzeba czekać, ale kto to wytłumaczy Paniom z ZG? Dzwoniłam tam ok. trzy dni temu i obiecały wysłać bez potwierdzeń i jeszcze podobno za wcześnie przysłałam wniosek.:roll:[/QUOTE]
Jak bym tak się przejmowała tym, co mówia Panie w ZG, to chyba ani jednego certyfikaty bym do tej pory w domu nie miała...

pzdr.

[quote name='Asiaczek'][quote name='Lotty']
Jak bym tak się przejmowała tym, co mówia Panie w ZG, to chyba ani jednego certyfikaty bym do tej pory w domu nie miała...

pzdr.[/QUOTE]

A ja, telefonicznie, przed wysłaniem wniosków o CIE i CIB uzyskałem w ZG pełną informację ;)

Czy "copy of pedigree with SB" to normalny rodowód, czy SB coś*znaczy specjalnego?
Jeżeli w moim programie nie mogę*zaznaczyć*opcji, to jak inaczej zaznaczaliście? Podkreślenie, bold?
I nie wiem czy mam zaznaczyć CIB bez prób pracy, czy CIE... bo wydawało mi się, że inter champion wystawowy, ale tam jest dla prób pracy :(

[quote name='aro'];)
ps.
Teraz rozumiem konieczność równouprawnienia...[/QUOTE]
Hahaha...

[quote name='Vegas']Czy "copy of pedigree with SB" to normalny rodowód, czy SB coś*znaczy specjalnego?
Jeżeli w moim programie nie mogę*zaznaczyć*opcji, to jak inaczej zaznaczaliście? Podkreślenie, bold?
I nie wiem czy mam zaznaczyć CIB bez prób pracy, czy CIE... bo wydawało mi się, że inter champion wystawowy, ale tam jest dla prób pracy :([/QUOTE]
Nie mam pojęcia...

pzdr.

Moja niunia jest już oficjalnie Interchampionem :) -> C.I.B., Ch. PL SK, Grand SK Ch., SK W., Baltic W., CEEW, LT JW, Multi Junior Ch. NANCY XANTINA Iskierka Szetlandów :loveu:
Dyplom co prawda jeszcze leżakuje w urzędzie pocztowym (na awizo napisali mi Gabaryt B :-o; przesyłkę można odebrać: ZARAZ :D ), ale już jest! :)
5 miesięcy czekania od ostatniego wniosku i doczekałam się :multi::loveu::multi::loveu::multi::loveu::multi::loveu::multi:

Guest Lotty
[quote name='aniaDark']Moja niunia jest już oficjalnie Interchampionem :) -> C.I.B., Ch. PL SK, Grand SK Ch., SK W., Baltic W., CEEW, LT JW, Multi Junior Ch. NANCY XANTINA Iskierka Szetlandów :loveu:

Gratulacje.

[quote name='Lotty'][quote name='aniaDark']Moja niunia jest już oficjalnie Interchampionem :) -> C.I.B., Ch. PL SK, Grand SK Ch., SK W., Baltic W., CEEW, LT JW, Multi Junior Ch. NANCY XANTINA Iskierka Szetlandów :loveu:[/QUOTE]

Gratulacje.[/QUOTE]

Dziękuję :)

[quote name='aniaDark']Moja niunia jest już oficjalnie Interchampionem :) -> C.I.B., Ch. PL SK, Grand SK Ch., SK W., Baltic W., CEEW, LT JW, Multi Junior Ch. NANCY XANTINA Iskierka Szetlandów :loveu:
Dyplom co prawda jeszcze leżakuje w urzędzie pocztowym (na awizo napisali mi Gabaryt B :-o; przesyłkę można odebrać: ZARAZ :D ), ale już jest! :)
5 miesięcy czekania od ostatniego wniosku i doczekałam się :multi::loveu::multi::loveu::multi::loveu::multi::loveu::multi:[/QUOTE]
Gratulacje!!!
5 miesięcy to dobry czas;)

pzdr.

Dokładnie 3 miesiące temu moja suczka skończyła Intera a dziś ze skrzynki wyjęłam powiadomienie!! :))) Strasznie się cieszę- to mój pierwszy inter i w dodatku z mojej hodowli !!:))) Nie mogę się doczekać dyplomu!

Guest Lotty
[quote name='Irviers']Dokładnie 3 miesiące temu moja suczka skończyła Intera a dziś ze skrzynki wyjęłam powiadomienie!! :))) Strasznie się cieszę- to mój pierwszy inter i w dodatku z mojej hodowli !!)) Nie mogę się doczekać dyplomu![/QUOTE]

Gratulacje.:)

My musimy jeszcze trochę poczekać, bo Węgrzy nawalili ze sprawozdaniem z wystawy. Dziś dostałam w tej sprawie maila z FCI.