Jump to content
Dogomania

Interchampionat


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

[quote name='Agnieszka K.']A nie :evil_lol::evil_lol:. Też mi się tak wydawało :evil_lol::evil_lol:.
Ja mam sznaucera miniature i jest CIB - piekności :evil_lol:.[/QUOTE]
I ma dobrze bo sznaucer miniaturowy jako rasa niepoddawana próbom pracy ma "tylko" 1 interchampionat, własnie CIB. CIE to interchampionat tylko dla ras poddawanych próbom pracy, dokładniej dla psów, które są takiej rasy ale nie mają zaliczonego odpowiedniego konkursu z odpowiednim wynikiem. Dlatego pisząc o obu interach, CIB i CIE, biorę pod uwage tylko psy ras podlegających próbom pracy.

[quote name='panbazyl']ja też chyba mam któregoś psa Champion in Beauty a użytka z nim nie robiłam....
więc nie bardzo kumam o co kaman w tym wszystkim.
o - znalazłam - z Macedonii - mamy championat krajowy (for national champion of Republik Macedonia) oraz na drugiej kartce Macedonian Champion in Beauty. I co to znaczy? że mój pies ma 2 championaty czy jeden z Macedonii? (one już wiekowe, 5 lat to ma)
editt dwa - z Montenegro mam tak samo....
edit trzy - z Serbii również....[/QUOTE]
Nie wiem jak jest z championatami poszczególnych krajów, piszę o interach. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Byc moze padlo juz takie pytanie- ale troche sporo postów coby przegrzebać wszystkie do tylu:eviltong:
- mianowicie- czy wszyscy wysyłacie wnioski na Intera przez nasz ZG / czy prosto do FCI?
na stronie ZG napisano, coby wszystkie wnioski wysylac przez ZG- nie wiem po kiego licha...trwa to duzo dlużej, bo nasz Zg jakos sie nie spieszy, do tego czasamiw szystkiego nie wysyla :(
W styczniu br wysłalam wnioski do Intera dla jednego z moich psów. Okazało sie,ze jeden z krajów ma balagan w papierach i nie uwzglednil mojego psa w zestawieniu, ZG poprosiło o doslanie skanów kart ocen. Wysłaalm tego samego dnia.
I tak bym sobie czekala do usr...smierci...bo ZG nie wyslał tych skanów do FCI :cool3:
Na poczatku listopada napisalam do FCI co sie dzieje bo do tejpory nie otrzymalam dyplomu. Wyjasnili,że własnie nie dostali żadnej odpowiedzi na pismo o ww brakach. Wysłałam od razu bezposrednio do FCI potrzebne skany i dyplom Intera przyszedł 2 tygodnie później ! czyzby ZG olało sprawe ? bardzo niemiłe wrazenie...
Mam obecnie do wysłania jeszcze 3 wnisoki na Intera i wlasnie zastanawiam sie czy wysłac je bezposrednio do FCI czy jednak przez ZG?
Jak wysylacie ?

Link to comment
Share on other sites

Hm, ciekawe w sumie, ZG twierdzi, że mamy wysyłać przez niego ale w regulaminie( [url]http://www.fci.be/uploaded_files/53-2013-annex-en.pdf[/url] ) jest zaznaczony "wyjątek":
"However, depending on the agreements with some members and/or contract partners, the FCI Office can, upon request of the owner, issue the title provided that the complete show results (lists of results and catalogue) have reached the FCI Office.
The use of the official FCI form (Annex 1b) is compulsory for this kind of application. "

W formularzu 1b jest za to coś takiego "* FOR OWNERS FROM THE FOLLOWING COUNTRIES ONLY: BELGIUM, FRANCE, POLAND, PORTUGAL, THE NETHERLANDS AND SWITZERLAND" więc wychodzi na to, że można wysyłać i bezpośrednio do FCI i przez ZG.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrau']Hm, ciekawe w sumie, ZG twierdzi, że mamy wysyłać przez niego ale w regulaminie( [URL]http://www.fci.be/uploaded_files/53-2013-annex-en.pdf[/URL] ) jest zaznaczony "wyjątek":
"However, depending on the agreements with some members and/or contract partners, the FCI Office can, upon request of the owner, issue the title provided that the complete show results (lists of results and catalogue) have reached the FCI Office.
The use of the official FCI form (Annex 1b) is compulsory for this kind of application. "

W formularzu 1b jest za to coś takiego "* FOR OWNERS FROM THE FOLLOWING COUNTRIES ONLY: BELGIUM, FRANCE, POLAND, PORTUGAL, THE NETHERLANDS AND SWITZERLAND" więc wychodzi na to, że można wysyłać i bezpośrednio do FCI i przez ZG.[/QUOTE]

o widzisz- a ja tego nie czytałam -dzieki :)
Te formularze gdzie sie znajduja ?to jest to samo co u nas na str ZG sie pobiera ?
Sciagne sobie, wypełnie i wysle w takim razie bezposrednio do FCI- skoro oficjalnie pisze ze mozna :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tascha']o widzisz- a ja tego nie czytałam -dzieki :)
Te formularze gdzie sie znajduja ?to jest to samo co u nas na str ZG sie pobiera ?
Sciagne sobie, wypełnie i wysle w takim razie bezposrednio do FCI- skoro oficjalnie pisze ze mozna :)[/QUOTE]
Ze strony ZK chyba tylko ten formularz do wysyłania przesyłania przez nasz związek jest... Tak czy siak tu masz formularze: [url]http://fci.be/reglements.aspx[/url] , do wysyłania bezpośrednio do FCI służy annex 1b.
Ciekawe czy będzie szybciej wysyłając bezpośrednio do FCI...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']potrzebuje pomocy :) wypełniam wniosek C.I.B. dla użytkowego jagdteriera pies ma międzynarodowy certyfikat użytkowości - zdobyty w konkursie dzikarzy - co mam na wniosku mu zaznaczyć ? bo tam cala lista tych konkursów a ja nie wiem co do czego :)[/QUOTE]
Wydaje mi się, że 7 rubrykę bo reszta dla 3 grupy to IPO... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='mrau']Wydaje mi się, że 7 rubrykę bo reszta dla 3 grupy to IPO... :)[/QUOTE]
Wysłałam dokumenty na intera przez ZG w czerwcu. Miesiąc temu pani powiedziała,że jeszcze nic nie wiadomo, ale dokumenty wysłali i trzeba czekać. Chcę wysłać bezpośrednio do FCI, ale napiszcie, czy lepiej meilem, czy faksem, czy pocztą poleconym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='trusek']Wysłałam dokumenty na intera przez ZG w czerwcu. Miesiąc temu pani powiedziała,że jeszcze nic nie wiadomo, ale dokumenty wysłali i trzeba czekać. Chcę wysłać bezpośrednio do FCI, ale napiszcie, czy lepiej meilem, czy faksem, czy pocztą poleconym.[/QUOTE]

gdy prowadziłam korespondencję z FCI w spr. ostatniego Intera, pisałam emailem,załaczniki tez wysyłałam emailem.Pani odpowiadala od razu.
Na stronie FCI znajdziesz adresy email do poszczególnch osób ktore zajmuja sie konkretnymi sprawami, jest tez pani od championatów , ja rozmawiałam z p.Alexandra Decoster.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Na stronie ZKwP pojawiła się informacja:
"[FONT=Verdana][B][COLOR=#FF0000]UWAGA ZMIANA ! - poniższy wniosek należy wysyłać bezpośrednio do biura FCI[/COLOR][SIZE=2][COLOR=#FF0000]
[/COLOR][/SIZE] [/B] [B] [COLOR=#111111]
[/COLOR] [SIZE=2][COLOR=#111111]Wniosek o C.I.B.[/COLOR][/SIZE] [/B] [SIZE=2][COLOR=#111111] [B]dla ras niepoddawanych próbom pracy [/B]oraz o [B]C.I.E. dla ras poddawanych próbom pracy[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#666666] - [B] [URL="http://www.zkwp.pl/zg/informator/2012_CIB_CIE_1b.doc"] [COLOR=#FF0000]pobierz >[/COLOR][/URL][/B][/COLOR] [COLOR=#666666] (Międzynarodowy Champion Piękności FCI lub Międzynarodowy Champion Wystawowy FCI) - załącznik 1b (DOC)
[/COLOR] [/SIZE] [COLOR=#666666]
[/COLOR] [SIZE=2] [COLOR=#666666] Wniosek ten należy wypełnić drukowanymi literami w języku angielskim i [/COLOR] [COLOR=#FF0000] [B]wysłać wyłącznie bezpośrednio do FCI [/B][/COLOR] [/SIZE][SIZE=2][COLOR=#666666]na adres: [EMAIL="[email protected]"] [COLOR=#666666][email protected][/COLOR][/EMAIL] lub faxem na numer: +32 71 59 22 29"

[/COLOR][/SIZE][/FONT]Ciekawe czy szybciej będziemy dostawać dyplomy... ;)[FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#666666]

[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...