Jump to content
Dogomania

Interchampionat


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewiąty:) A dziesiąty czeka na potwierdzenie:)
Pulcinella TARANTELLA
FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI
FARIQUE FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI
Abotere's WAHZIRI
Abotere's ADUNBI
JELLY JOSHREEN Asiaczek FCI
JAZZY BOY Asiaczek FCI
JUMA MONGO Asiaczek FCI
LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI
LOVE IS ON MY SIDE Asiaczek FCi (czeka na potwierdzenie)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Gratulujemy Wszystkim ,brawo świetne wyniki!!!!Ale mamy też pytanie.W Austrii moja suczka zdobyła CACA, R.CACIB .Suczka która dostała pełnego CACIBa ma już intera ,więc przechodzi na nas.Nie wiem tylko czy to trzeba jakieś podanie napisać czy nie?Jak tak to gdzie?Proszę o poradę.I od razu jeszcze jedno,czy wystawiając suczkę w Austrii teraz już w klasie Ch. dokończę Ch.Austrii czy musi chodzić dalej w kl.otwartej?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller']gratki Asiaczkom!!
[/QUOTE]
Dziękować!:)

[quote name='indiana']Gratulujemy Wszystkim ,brawo świetne wyniki!!!!Ale mamy też pytanie.W Austrii moja suczka zdobyła CACA, R.CACIB .Suczka która dostała pełnego CACIBa ma już intera ,więc przechodzi na nas.Nie wiem tylko czy to trzeba jakieś podanie napisać czy nie?Jak tak to gdzie?Proszę o poradę.I od razu jeszcze jedno,czy wystawiając suczkę w Austrii teraz już w klasie Ch. dokończę Ch.Austrii czy musi chodzić dalej w kl.otwartej?[/QUOTE]
Jak będziesz wypełniała formularz on-line w/s przyznania tytułu Intera dla Twojej suczki, to znajdź formularz o "zamianie" r.CACIB'a na CACIB. Wypełnij i dopiero wtedy wszystko razem wyślij do ZG.

Według mnie - tak,jeżeli chodzi o odp. w/s wystawiania w kl.championów i CH.AUT.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Asiaczek dzięki,co prawda we wrześniu minie rok od pierwszego wniosku,ale myślałam że ten res. trzeba wcześniej załatwiać.A to moja pierwsza sunia z moim przydomkiem , i mamy już 3 takie wnioski.Dla nie których to norma ,ale dla mnie to wielkie przeżycie ....I w naszych stawkach!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Piękny wynik Asiaczek! Ja zdobyłam z moją suczą pierwszego Intera ale też sądzę, że każdy cieszy. Ale przypuszczam, że chyba podwójnie ten zdobyty dla swojego przydomka.[/QUOTE]
Wiesz, jakos nigdy nie rozgraniczałam baski na moje i obce. Ale w tym, co napisałas, jest jednak jakis sens. Faktycznie, te "moje" Intery jakos inazej przezywam, bardziejosobiście...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Muszę się pochwalić, że w sobotę 05.02.2011 w Brnie w moich rękach Interchampionat ukończył Bernardyn Długowłosy - DRAB Suchogórski Raj, własności p. Andrzeja Liska :-)
Drab wywalczył ze mną dwa CACIBy w dwóch różnych krajach, co dało mu możliwość ukończenia tego pięknego tytułu :-)

Link to comment
Share on other sites

Przybiegłam się pochwalić - dzisiaj dostałam tubę i list, że tytuł INTERCHAMPION został przyznany mojej suczce AZA Psotne Miśki FCI.
Z ciekawostek: na przeglądzie miotu poradzono nam by Azę sprzedać jako sunię niewystawową. Zostawiliśmy ją w pełni świadomi, że będzie psiakiem podwórkowym i tak mam podwórkowego Interchampiona, który dzisiaj oskubał kurę...

Dla czekających - ostatni wniosek był z Debreczyna (28.08.2010)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PANGEA']ja dzis wyslalam maila do ZG. Ostatni CACIB z maja. No zobaczymy[/QUOTE]

[quote name='Asiaczek']

Myślę, że u Ciebie to juz powinno być z górki:)

Pzdr.[/QUOTE]

Asiu Gratulacje
Patrz Ty juz masz, a do mnie przyszedl championat Polski, a Intera ani widu ani slychu, hihihihi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...