Jump to content
Dogomania

Interchampionat


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Darianna']to ja jestem ciekawa kiedy dostane potwierdzenie że mój resCACIB po Dessie z Kielc przeszedł w cały CACIB :D[/QUOTE]
Może byc tak, że dostaniesz karteczkę z Cacib'em, a może być i tak, że wogóle jej nie dostaniesz.
Na Twoim miejscu nie czekałabym. Zanotowac, zebrac 4 CACIBT zgodnie z wymogami i pisać do ZG...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Jak ja wysylalam wniosek o intera dla Ravcia to mialam chyba tylko jedna kartke w domu ;)
Liliana res.CACIB z Poznania przyszedl jakos pol roku pozniej, jako przeksztalcenie na CACIB i... to tez jedyna karteczka jaka mamy :D
Mysle, ze one nie sa wcale istotne ;)
Z Rumunskiej wystawy z 2008, nie mamy zadnego potwierdzenia otrzymania CACIBa, a na Dyplomie Intera, obie tamtejsze wystawy są napisane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']Jak ja wysylalam wniosek o intera dla Ravcia to mialam chyba tylko jedna kartke w domu ;)
Liliana res.CACIB z Poznania przyszedl jakos pol roku pozniej, jako przeksztalcenie na CACIB i... to tez jedyna karteczka jaka mamy :D
Mysle, ze one nie sa wcale istotne ;)
Z Rumunskiej wystawy z 2008, nie mamy zadnego potwierdzenia otrzymania CACIBa, a na Dyplomie Intera, obie tamtejsze wystawy są napisane.[/QUOTE]
Otóż to.
Ja wcale nie czekam na te kartki...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Tak o te karteczki z CACIB-ami nie ma co się martwić ;)
Wysyłając na Intera (a już 3 dyplomy mam) zawsze miałam w domu 1-2 kartki.
Z Warszawy przekształcenie res.CACIB dostałam po 1,5 roku :oops: Inną kartkę dostałam też prawie 2 lata po wystawie... a większości i tak nie mam, a dyplomy dawno już w domu!
Tak więc nie wiem po co w ogóle wysyłają te kartki :shake:

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś się orientuje, czy w podanym terminie "1 rok + 1 dzień" pomiędzy pierwszym a ostatnim CACIB-em, zakładając że pierwszy CACIB otrzymało się 1 stycznia 2010 to czy ostatni terminowy CACIB może być zdobyty już 1 stycznia 2011 czy 2 stycznia 2011 ???
Bo dochodza mnie rozbieżne interpretacje tego "1 dnia".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aneta']Czy ktoś się orientuje, czy w podanym terminie "1 rok + 1 dzień" pomiędzy pierwszym a ostatnim CACIB-em, zakładając że pierwszy CACIB otrzymało się 1 stycznia 2010 to czy ostatni terminowy CACIB może być zdobyty już 1 stycznia 2011 czy 2 stycznia 2011 ???
Bo dochodza mnie rozbieżne interpretacje tego "1 dnia".[/QUOTE]

musi byc zdobyty 2 stycznia

Link to comment
Share on other sites

Witam, tak się zaczytuję w tym dziale ale nie doszłam do pewnych informacji:(...chciałam mojej psince zrobić Intera, ale jak? Dopiero zaczęłam jeździć na wystawy, pierwszy wniosek CACIB uzyskała psina w lipcu itd., teraz czekam na poł roku aby dokończyć Champ PL ale czy mając Championat Polski będę mogła wystawiać je w klasie championów na wystawach zagranicznych czy ten ukończony Championat nie ma znaczenia za granicami Polski i będziemy tak czy siak startować w klasie otwartej? Dajcie znać:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ganzi']Witam, tak się zaczytuję w tym dziale ale nie doszłam do pewnych informacji:(...chciałam mojej psince zrobić Intera, ale jak? Dopiero zaczęłam jeździć na wystawy, pierwszy wniosek CACIB uzyskała psina w lipcu itd., teraz czekam na poł roku aby dokończyć Champ PL ale czy mając Championat Polski będę mogła wystawiać je w klasie championów na wystawach zagranicznych czy ten ukończony Championat nie ma znaczenia za granicami Polski i będziemy tak czy siak startować w klasie otwartej? Dajcie znać:)[/QUOTE]

Jeżeli psina ukończy Championat Polski to wszędzie może startować z klasy championów :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...