Jump to content
Dogomania

Interchampionat


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']No, dobra wiadomośc!
A te wcześniejsze nie dotarły?

Pzdr.[/QUOTE]
a skąd! Przepadły gdzieś dzieki wspaniałemu ZK...
To są te duplikaty, co mi poradziłaś napisać do FCI- napisałam, odpowiedzieli natychmiast, i naprawdę szybko wysłali bezpośrednio do mnie, na adres jaki podałam w mailu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Oj, to wiem. Ale bliżej? O jakie komplikacje chodziło...?

Pzdr.[/QUOTE]

Interweniowałam w FCI z pytaniem, co z dyplomem :evil_lol: gdzieś tutaj powinna być ich odpowiedź, że Warszawa pomyliła sprawozdanie, wyniki się nie zgadzają i jeśli tylko wyślą im poprawne sprawozdanie to ruszy z naszym dyplomem.. Pomijam fakt, że wystawa była w lipcu, a we wrześniu FCI nie miało jeszcze sprawozdania z wystawy

Link to comment
Share on other sites

OK, już sobie przypominam...
Mnie, w przypadku MŁ.CH.PL dla Serka nie zgadzała się wystawa w Białym w tym roku. No to niewiele się zastanawiałam i wysłałam im inne CWC - z Klubowej. Teraz juz jest OK i czekam na dyplomik:)
Dobrze, że miałam ten zapasowy CWC, bo jak nie, to trzeba by było pisać do Czech do sędziego i wyjaśniać...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='panienkabubu']No nareszcie u nas coś się ruszyło ! Ale jak zwykle nie obyło się bez pecha.



W szybkim rozumieniu, otrzymali mój wniosek z ZKWP, ale.... są problemy z listą wyników z wystawy w Warszawie i oczekują na ich odpowiedź. Jak dostaną odpowiedź, dopiero mój wniosek trafi do odpowiedniego działu i wyrobią dyplom.

Rety. Czekamy już od lipca.[/QUOTE]

i jak wasz interchampionat?

moj psiak tez skonczyl w wawie, wlasnie dzwonilam do ZG i... Pani powiedziala mi, ze jeszcze nie ma rozliczenia z FCI cacibow, wiec wszystko lezy i nie moze przeslac dalej. (ze warszawa miala 3 miesiace czyli do pazdziernika na przeslanie sprawozdan do fci i teraz oni musza zatwierdzic, potem ona dostanie te karteczki potwierdziajace fci, ktore potem przesle nam i wtedy dopiero rusza interchampionaty :shake:). i ze mam spokojnie sobie dalej czekac...

liczylam na to, ze na nowy rok juz bedziemy legalnymi interami, a tutaj zdaje sie bedzie trzeba sie modlic, zeby do wakacji dostac dyplom :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Właśnie doszedł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) :-)


To dla nas olbrzymi zaszczyt, wydarzenie, wzruszający moment w całym hodowlano-wystawowym życiu ! :-)[/QUOTE]

Wielkie gratulacje:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madika']i jak wasz interchampionat?

moj psiak tez skonczyl w wawie, wlasnie dzwonilam do ZG i... Pani powiedziala mi, ze jeszcze nie ma rozliczenia z FCI cacibow, wiec wszystko lezy i nie moze przeslac dalej. (ze warszawa miala 3 miesiace czyli do pazdziernika na przeslanie sprawozdan do fci i teraz oni musza zatwierdzic, potem ona dostanie te karteczki potwierdziajace fci, ktore potem przesle nam i wtedy dopiero rusza interchampionaty :shake:). i ze mam spokojnie sobie dalej czekac...

liczylam na to, ze na nowy rok juz bedziemy legalnymi interami, a tutaj zdaje sie bedzie trzeba sie modlic, zeby do wakacji dostac dyplom :angryy:[/QUOTE]
Ależ no co Wy?
Przecież na karteczki z potwierdzeniami CACIBa nie trzeba czekać...
Ja wysyłałam podanie o Intera chyba w nastepnym dniu po otrzymaniu przez mojego psa ostatniego wniosku CACIB. Czekałam na dyplom niecały miesiąc...
A co do karteczek potwierdzających CACIB to nie mam ich nawet połowę z tego co zdobytych CACIBów... A zagranicznych to poza Nitrą ani jednego...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka']Ależ no co Wy?
Przecież na karteczki z potwierdzeniami CACIBa nie trzeba czekać...
Ja wysyłałam podanie o Intera chyba w nastepnym dniu po otrzymaniu przez mojego psa ostatniego wniosku CACIB. [B]Czekałam na dyplom niecały miesiąc...[/B]
A co do karteczek potwierdzających CACIB to nie mam ich nawet połowę z tego co zdobytych CACIBów... A zagranicznych to poza Nitrą ani jednego...[/QUOTE]

WOW :O to poszaleliście !

Link to comment
Share on other sites

Dzięki :-)

Ja 22 listopada wysłałam prośbę o kolejny ICH dla mojej bostonki. Skończyła 21 listopada 2010 w Nitrze na Słowacji. Ciekawe ile będziemy czekać :-) Myślę, że koło lutego napiszę do FCI :-)


A co najśmieszniejsze, tuba dotarła do nas już 22 grudnia 2010 z dyplomem dla Frani, a 31 grudnia 2010 dostałam list potwierdzający przyznanie tytułu :) ubaw po pachy, ale to też niezła pamiątka :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga616']a my czekamy dalej...pisałam do fci - węgrzy nie wysłali jeszcze do nich wyników nawet:shake:a to już prawie 2,5 miesiąca od wystawy....ehhh
[B]panienka[/B] - GRATULACJE!![/QUOTE]

a ja nawet jeszcze właśnie nie wysyłałam, bo podejrzewałam że Komarno jest zapóźnione ;)

Panienka- super, wielkie gratulacje!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller']a ja nawet jeszcze właśnie nie wysyłałam, bo podejrzewałam że Komarno jest zapóźnione ;)

Panienka- super, wielkie gratulacje!![/QUOTE]

dzięki !!

Ja jestem ciekawa ile będziemy czekać na dyplom Bostonki; póki co mija dopiero 1,5 miesiąca od ukończenia i wysłania wniosku.

Link to comment
Share on other sites

A ja mam przejścia z przesyłką :angryy: 24.11 z FCI poszła przesyłka na moje nazwisko ale pod błędny adres (rąbnęli się w nr mieszkania). Pytałam sąsiadów nie dostali, na poczcie też nic nie było na moje nazwisko. Czy te przesyłki przychodzą jako polecone czy zwykłe?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']A ja mam przejścia z przesyłką :angryy: 24.11 z FCI poszła przesyłka na moje nazwisko ale pod błędny adres (rąbnęli się w nr mieszkania). Pytałam sąsiadów nie dostali, na poczcie też nic nie było na moje nazwisko. Czy te przesyłki przychodzą jako polecone czy zwykłe?[/QUOTE]

Do nas przyszła jako zwykła przesyłka, tzn. zwykły list, ale w tubie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']panienkabubu no to czekamy razem :) Bo nasz Lilek tez w Nitrze skonczyl Intera, ale wniosek złożyłam dopiero wczoraj :D[/QUOTE]

Kasiu nie masz się co martwić że coś opóźniłaś:)
W Wawie i tak Twój wniosek odleży dwa miesiące od daty ostatniej wystawy :( (to Panie robią niejak z automatu - żeby jak mi to były łaskawe wytłumaczyć nie robić bajzlu Paniom w FCI)
Nitra ma teoretycznie 2 miesiące na złożenie raportu do FCI potem około 2-3 tygodnie trwa weryfikacja no i wystawiają dyplom.
Jestem obcykana bo bardzo mi zależało na tym aby Lucka Inter dotarł do mnnie przed końcem roku no i dzwoniłam i pisałam na non stopie do Belgii.
No i wyglądało to tak - ostatnia wystawa to Split (22 lipiec) sprawozdanie byli łaskawi przekazać pod koniec listopada (info z Belgi że dostali przyszło do mnie 27) dyplom wystawili 18 grudnia, przesyłka doszła 6 stycznia !!!
Teraz czekam na Deska ostatnia wystawa Wrocław i mam potwierdzenie że papiery są po weryfikacji teraz tylko czekają na wystawienie dyplomu :)
Pani w FCI która się tym zajmuje jest bardzo miła i szybko odpowiada na maile, zdecydowanie szybciej niż nasz związek :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...