Jump to content
Dogomania

Interchampionat


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

słuchajcie - wyczytałam w tym wątku, że wniosek na intera można wysłać do ZG mailem, więc tak właśnie zrobiłam...Czy otrzymaliście jakieś potwierdzenie? Wogóle ktoś się do Was ze związku odezwał? Nawet nie wiem czy ten mail doszedł:roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja dzwoniłam tydzień temu do ZG z zapytaniem gdzie jest mój wniosek (ukończyłyśmy Intera w Warszawie w lipcu). Dowiedziałam się, że nie został jeszcze wysłany do Belgii, bo nie otrzymali jeszcze sprawozdania z Warszawy z wystawy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Za co my, do cholery, płacimy temu związkowi, no za co !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Ja dzwoniłam tydzień temu do ZG z zapytaniem gdzie jest mój wniosek (ukończyłyśmy Intera w Warszawie w lipcu). Dowiedziałam się, że nie został jeszcze wysłany do Belgii, bo nie otrzymali jeszcze sprawozdania z Warszawy z wystawy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Za co my, do cholery, płacimy temu związkowi, no za co ![/QUOTE]

Ja kończyłam w Łodzi i też słyszałam, że mieli problem z kartami z tej wystawy :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga616']wczoraj wysłałam mailam wniosek do ZG, dzisiaj dostałam mailowe potwierdzenie przyjęcia wniosku, zatem zaczynam odliczanie:pznając moje szczęście bedę czekać ROK hehe[/QUOTE]
Ja to bym zaczęła odliczanie licząc 3 miesiące od ostatniego CACIB'ka... tak jest bezpieczniej;)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

O matko, ale to wszystko trwa!!! Chociaż my na nostryfikację czy też dyplom młodzieżowego championa aż tak długo nie czekaliśmy, może panie w związku już miały dość telefonów albo co...? Teoretycznie i do FCI możnaby zatelefonować :D

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, mój Kokos teoretyycznie ukonczyl intera, jednakże nie znam nazwisk sędziów z wystaw które MUSZĘ mieć wpisane zeby był wniosek uznany bo reszte CACIB'ow mamy z tego roku.
Bylam na 2 wystawach na serbii i na kartach nie ma nazwisk, tzn na jednym jest pieczatka fatalnie odbita a na drugiej nieczytelny podpis. Niestety nie posiadam katalogów i nie wiem skąd zdobyć te nazwiska, a z serbami nie idzie się dgadać :evil_lol:
Czy może wysłac taki wniosek, bez tych nazwisk, uznają to? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Według mnie - powinni. Przeciez mają inne dane dot. wystawy (data, miejsce), jak i samego psa (nr startowy). Jeżeli jest tam pole "Informacje/Uwagi", to napisz, że nie znasz nazwisk sędziów.
A jeżeli nie ma takiego pola, to po prostu wyslij tak, jak pamiętasz.
Ewentualnie, jeżeli temat danej wystawy jest na DGM, poproś kogoś, kto tam był o pomoc w ustaleniu nazwisk sędziów.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

też mi się tak wydaje że powinni - bez jaj, mają wszystko, a przecież czasem sędzia nie walnie pieczątki, lub jest niewyraźna, i co wtedy? CACIB nieważny?

Mój CIB doszedł właśnie dziś, wysłałam wczesnym latem, ostatnią wystawę miałam w maju [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_razz.gif[/IMG] Wysyłam właśnie wniosek dla kolejnego psa [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG]

Mam tylko pytanie- jest to potwierdzenie że tytuł zostal przyznany, ale to nie jakiś pikny dyplom, tak ma być? nie zeby mi zależało na laurce, tylko wierzyć się nie chce że to na takim świstku..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ja, przy moich interach, najpierw dostawałam list informujący o przyznaniu tytułu, a potem (za kilka dni, może za tydzień) przychodziła tuba, a w niej dyplom.

Pzdr.[/QUOTE]

o widzisz, to pewnie tak!
ciekawe tylko czy uda mi sie tą tubę dostać- w lecie się przeprowadziliśmy, a mimo że na wniosku wpisany był mój nowy adres, wciaż przychodzi na stary- właściciele starego mieszkania pewnie niedługo zaczna wywalać to do śmieci, bo już mają dosć ciągłego informowania że coś przyszło. ZK Główne radosnie stwierdziło że ono się nie poczuwa do zmieniania adresu..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Jak nie dostaniesz tuby, a obecni właściciele nie poinformuja Cię, że coś takiego jest do odebrania - napisz do FCI, podaj nowy adres i poproś o duplikat. ASle to za jakiś czas, np. za miesiąc...
Napisz, że list masz, a tuby nie.

Pzdr.[/QUOTE]

myślisz ze odpowiedzą?
no nic, spróbuję..

Link to comment
Share on other sites

Właśnie opadła mi szczęka - wysłane nocą, otrzymałam odpowiedź dziś rano ze wyślą duplikaty. Po kiedy grzyba musimy się męczyć z pośrednictwem w kwestii ICH naszego ZK, w sytuacji gdy działa on tak beznadziejnie? Jakoś dało się żeby FCI odpowiedziała w ciagu kilku godzin? A ile sie czeka na mailową odpowiedź w kwestii CH u nas?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller']Właśnie opadła mi szczęka - wysłane nocą, otrzymałam odpowiedź dziś rano ze wyślą duplikaty. Po kiedy grzyba musimy się męczyć z pośrednictwem w kwestii ICH naszego ZK, w sytuacji gdy działa on tak beznadziejnie? Jakoś dało się żeby FCI odpowiedziała w ciagu kilku godzin? A ile sie czeka na mailową odpowiedź w kwestii CH u nas?[/QUOTE]

[quote name='Asiaczek']Juz sama sobie odpowiedziałaś.
FCI to nie ZG...:smile:[/QUOTE]

dokładnie!!! w naszym ZK nic nie idzie się dowiedzieć....:shake:ani telefonicznie, ani tymbardziej mailowo....jak napisałam do Fci to po kilku godzinach dostałam wyczerpującą odpowiedż..czyli - da się;)
a co do dyplomu - czekam w takim razie..narazie w belgii brak zarówno pisma z zkwp jak i raportu z komarom ...ehhh..będę czekać rok:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...