Jump to content
Dogomania

Interchampionat


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

a kto mi powie ile res.cacibów (po interach) mozna "uzyć" do wniosku o wydanie dyplomu?

pytam czysto teoretycznie bo mam teraz psa (17-nasto miesiecznego), który ma na swoim koncie 2 x res.CACIB po interach i 1 x CACIB - w sumie z dwóch krajów - i nie wiem czy moge się cieszyc ze ma już 3 CACIB`y, wiec teraz pozostaje nam czekać na upłynięcie roku i kończymy, czy jeszcze w między czasie musimy się starać o "normalne" CACIB`y???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='maga18']a kto mi powie ile res.cacibów (po interach) mozna "uzyć" do wniosku o wydanie dyplomu?
pytam czysto teoretycznie bo mam teraz psa (17-nasto miesiecznego), który ma na swoim koncie 2 x res.CACIB po interach i 1 x CACIB - w sumie z dwóch krajów - i nie wiem czy moge się cieszyc ze ma już 3 CACIB`y, wiec teraz pozostaje nam czekać na upłynięcie roku i kończymy, czy jeszcze w między czasie musimy się starać o "normalne" CACIB`y???[/QUOTE]
Tytuł Interchampiona możesz osiągnąć na samych r.CACIBAch, które "przechodzą"...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Uprzejmie donoszę że moja Dirki czyli [B]Silver Senator DIRKEE sznaucer olbrzym pieprz i sól zdobyła na Litwie 6. CACIB i tym samym spełniła warunki do Międzynarodowego Championa Wystawowego C.I.E.[/B] :multi:
Druczek wysłany, szkoda tylko że do 20.08 ZG ma przerwę bo pewnie wysyłka się opóźni. No nic czekamy cierpliwie całe szczęśliwe :loveu::multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='weszka']Uprzejmie donoszę że moja Dirki czyli [B]Silver Senator DIRKEE sznaucer olbrzym pieprz i sól zdobyła na Litwie 6. CACIB i tym samym spełniła warunki do Międzynarodowego Championa Wystawowego C.I.E.[/B] :multi:
Druczek wysłany, szkoda tylko że do 20.08 ZG ma przerwę bo pewnie wysyłka się opóźni. No nic czekamy cierpliwie całe szczęśliwe :loveu::multi:[/QUOTE]

Hej, wlasnie jestem ciekawa jak to jest z tymi interami?
Moja suczka ma CACIB-y z 5 krajów, ilosci juz nie zlicze, choć ciagle czekamy na te karteczki. To teraz muszę pojechać jeszcze gdzieś dalej by miec 6 to bedzie tym Interem wystawowym? Dodam, ze to rasa uzytkowa i osobiscie w interchampionach sie gubię.

A co do normalnego intera, to teraz nam brakuje tylko papapierka uzytkowosci, jesli dobrze pamietam.. Ech to musze sie zwziasc za siebie i wiecej potrenowac, bo zaliczenie mloda, zaliczy bez problemu, gorzej z moja kondycja ;)


P.S. Wszystkim ogromnie gratuluje! Przyznam, ze sporo jezdzimy, ale bardziej sie bawimy na tych wystawach i jakos tak nie przykladalam uwagi do tych tytulow, ale skoro tak malo chyba brakuje, to moze pora sie zainteresowac ;) Bo w sumie to mam juz dwa psy, które mogłby być interami.. :oops:Tylko ja papierki zaniedbałam.:shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

Ishtarka już chyba dawno jest interem? [QUOTE][COLOR=#666666]Dla otrzymania tytułu Międzynarodowego Championa Wystawowego (C.I.E.) pies spełnić musi następujące warunki:[/COLOR]
[COLOR=#666666]a) uzyskać 4 (cztery) wnioski CACiB w trzech krajach od trzech różnych sędziów; liczba konkurentów nie ma znaczenia [/COLOR]
[COLOR=#666666]b) pomiędzy pierwszym a ostatnim wnioskiem CACiB musi upłynąć przynajmniej jeden rok i jeden dzień, na przykład od 1 stycznia 2009 do 1 stycznia 2010. [/COLOR]

[COLOR=#666666]Wniosek o przyznanie tytułu C.I.E. musi być skierowany do Sekretariatu FCI na piśmie za pośrednictwem Zarządu Głównego ZKwP.[/COLOR][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

No własnie ona dostała, ale tylko trzy, a na swoim kącie ma już... Sorry ale naprawdę nie jestem w stanie zliczyć. I tak sie zastanawialam, czy ma na nie czekac i dopiero te karteczki wysyłac do zwiazku, czy jak.... Cholerka, za duzo tego.:splat: Dzięki Jefta, mimo, ze tyle jezdze ciagle sie mylę( co kraj to naprawdę obyczaj, także wystawowy i dla każdego kraju jest też inaczej, bo maja te swoje umowy), dlatego ciągle nie dodałam info o Interze Ish. Pierw wysle papiery do ZKwP ( moze ktos mi podeslac link). Wydawało mi sie, ze jak to jest rasa użytkowa to musi mniec 6 CACIB-ow, z 6, albo 5 krajów?

A do normalnego intera, to tez jej brakuje tylko biegu ( choć bieg teoretycznie ma, ale z Czech, ktory nie jest uznawany przez FCI, wiec musimy go powtorzyc na Słowacji, by oficjalnie stac sie tym interem).. Bo wiesz co by sie stalo gdybym teraz to wpisala na stronie ;):evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

P.S.
Hmmm a w interze C.IE. jest jakis okreslony wiek? Bo moj drugi burasek, tez już ma co najmniej 3 CACIB-y z 3 krajów, od 3 różnych sędziów, a dopiero niedawno występuje w pośredniej, bo jesli nie ma, to znaczy, ze mam teraz zaliczyć jeszcze tylko jeden kraj i zgarnąc jeszcze jednego CACIB-a,a potem zrobić kopie kart i wysłać je do zwiazku głównego????

Dodam, że z chęcią bym już mu skończyła normalny, biorąc go na bieg, ale teraz ciąża, to pewnei bede musiala czekac do przyszłej jesieni by wrocic do formy i w ogole, dlatego pytam o ten drugi.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...