Jump to content
Dogomania

Interchampionat


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

[quote name='Toller']I ten formularz wysyłam normalną pocztą do ZK? A oni potem do FCI? Czy muszę załączać karty ocen z wystaw gdzie psiak otrzymał CACIBy?
My też dołączyliśmy do grona CIEwców :D[/QUOTE]

Formularz wysyłasz mailem, mamy XXI wiek. ;) Nie dołączasz kopii rodowodu, chyba że zmienił się właściciel albo adres. Podajesz swój adres mailowy i numer telefonu, w razie wątpliwości panie będą do Ciebie dzwonić. Po kilku dniach dostajesz mailem potwierdzenie przyjęcia wniosku, a potem czekasz na tubę z dyplomem z Belgii. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='BeataG']Formularz wysyłasz mailem, mamy XXI wiek. ;) Nie dołączasz kopii rodowodu, chyba że zmienił się właściciel albo adres. Podajesz swój adres mailowy i numer telefonu, w razie wątpliwości panie będą do Ciebie dzwonić. Po kilku dniach dostajesz mailem potwierdzenie przyjęcia wniosku, a potem czekasz na tubę z dyplomem z Belgii. :)[/QUOTE]
Dziękować!
Teoretycznie niby jest ten wiek XXI, ale to na co czasem się napotykam w ZK trąci jednak niekiedy średniowieczem :D ;)
Jeszcze raz dzięki!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

proszę rozwiejcie moje wątpliwości:
mam goldena - i dwa caciby z polski i słowacji (rok przerwy), teraz próbuję zrobić certyfikat użytkowności. Czy jeżeli mi się uda to mam intera? Czy kolejność zdobywania tytułów cacib i użytkowych ma znaczenie?? mam nadzieję że nie....:roll:

Link to comment
Share on other sites

aga616 nie ma znaczenia w jakiej kolejnosci :)

A my się chwalimy! Szereg Interchampionow zasilił nasz Raven White Magenta! Dziś odebralam dyplom :) Brawo kropeczku

[IMG]http://lh6.ggpht.com/_utg6caj0104/S_rGccf-pII/AAAAAAAAA0Q/ugP1IpvLRoE/s720/interchamp.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

[quote name='panienkabubu']Moja bernardynka Frania w dniu dzisiejszym na międzynarodowej wystawie w Warszawie ukończyła swój Interchampionat (dodatkowo wygrywając Zw. Rasy). To 9ty CACIB Frani od czerwca 2009.
Jak długo czeka się na dyplom? :-)[/QUOTE]
Gratulacje!!!!
Czeka się ok. pół roku.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Ja dalej czekam, wniosek wysłałam 28 kwietnia, potwierdzenie otrzymania wniosku z ZKwP dostałam 4 maja. Wczoraj dzwoniłam do Związku i dowiedziałam się, że wniosek od nich wyszedł /.../nastego maja. Czyli 2 miechy minęło, ciekawe jak długo jeszcze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']Ja dalej czekam, wniosek wysłałam 28 kwietnia, potwierdzenie otrzymania wniosku z ZKwP dostałam 4 maja. Wczoraj dzwoniłam do Związku i dowiedziałam się, że wniosek od nich wyszedł /.../nastego maja. Czyli 2 miechy minęło, ciekawe jak długo jeszcze.[/QUOTE]
... jeszcze, jeszcze...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Shetanka, a nie jest to rok i jeden dzien odstepu?


mam pytanie o ten formularz CIB zze strony zwiazku.
breed & variety - wpisuje australian silky terrier i nie wpisuje variety? bo nie ma kilku odmian silkow...
studbook to nr rodowodu, a registration nr to numer rejestracji oddzialowej?
national society - poland?

i prosze powiedzcie mi jeszcze, wpisac 4 CACIBy czy lepiej wszystkie, ktore dostal w ciagu tego roku i oni sobie wybiora/wpisza wszystkie na dyplomie?


aha, i co to jest pedigree with S.B.?

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Arial][SIZE=3][FONT=Calibri]Studbook[/FONT][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][FONT=Calibri]PKR. IX[/FONT][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][FONT=Calibri]Registration Number[/FONT][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][FONT=Calibri]49562[/FONT][/FONT][/B]
[B][FONT=Calibri][/FONT][/B]
[B][FONT=Calibri]tak wypełniłam mojemu z IX grupy[/FONT][/B]
[B][FONT=Calibri][/FONT][/B]
[B][FONT=Calibri]wypisałam wszystkie CACIBy z potrzebnego okresu /rok i 1 dzień/[/FONT][/B]
[B][FONT=Calibri][/FONT][/B]
[B][FONT=Calibri]do wniosku załączyłam rodowód choć ponoć nie jest potrzebny.[/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

ja od wysłania wniosku do ZK do chwili otzrymania "tuby" czekałam niecałe 2 miesiące

a co do wypełnienia wniosku:

[B][SIZE=3]Dog’s Name[/B][/SIZE]
[B][SIZE=3][COLOR=darkgreen]imię i przydomek psa
[/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=#0000ff][SIZE=1][COLOR=#0000ff][/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=3]Breed & variety[/B][/SIZE]
[B][SIZE=3][COLOR=darkgreen]rasa[/COLOR][/B][/SIZE]
[B][SIZE=3][COLOR=darkgreen]kolor/ odmiana[/COLOR][/B][/SIZE]
[B][SIZE=3]Sex[/B][/SIZE]
[B][SIZE=3][COLOR=darkgreen]płeć[/COLOR][/B][/SIZE]
[B][SIZE=3]Studbook[/B][/SIZE]
[B][FONT=Calibri][SIZE=3][FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=darkgreen]PKR .....[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
[B][SIZE=3]Registration Number[/B][/SIZE]
[B][FONT=Calibri][SIZE=3][FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=darkgreen]numer rejestracyjny[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
[B][SIZE=3]Birthdate[/B][/SIZE]
[B][SIZE=3][COLOR=darkgreen]data urodzenia[/COLOR][/B][/SIZE]
[B][SIZE=3]Owner’s Name& Address[/B][/SIZE]
[B][SIZE=2][COLOR=darkgreen]imię i nazwisko właściciela i adres[/COLOR]
[/B][/SIZE][B][SIZE=3]National Society [/B][/SIZE]
[B][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Związek Kynologiczny w Polsce[/COLOR]
[/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=3][FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Związek Kynologiczny w Polsce (ZKWP)[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]


w miejsce zielonego tekstu wpisujesz odpowiednie dane :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pierozek_monika']1,5 miesiąca :multi:
[URL="http://i1014.photobucket.com/albums/af266/pierozek-monika/IMG_7348.jpg"][IMG]http://i1014.photobucket.com/albums/af266/pierozek-monika/th_IMG_7348.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]

Gratulacje !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...