Jump to content
Dogomania

Interchampionat


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

[quote name='Kika']nasz dyplom byl wystawiony 02 lutego 2006, a ostatnia wystawa 25 wrzesnia 2005, wynik nie najgorszy. Wczoraj dopiero dostałam potwierdzenia zdobytych CACIB-ów z Rumunii.[/quote]
Kika jak Ty to robisz :-o

Ja z Rumunii nie dostalam jeszcze ani CACIBow, ani dyplomu, nic :placz:

Brakuje mi juz pomyslow jak sie o to upominac :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Noelani']Kika jak Ty to robisz :-o

Ja z Rumunii nie dostalam jeszcze ani CACIBow, ani dyplomu, nic :placz:

Brakuje mi juz pomyslow jak sie o to upominac :shake:[/quote]

Kasiu a pisałas może do Roberta Schilla z Aradu.Myslę,ze on może coś w tej sprawie zrobic. Chociaż powiem szczerze, że dwa razy e-mail
wystarczył i dyplom przyszedł.

Nawet zgłoszenie na wystawy w Aradzie w październiku wsadzili w kopertę.

Link to comment
Share on other sites

przerobilam nasz polski wniosek o championat - mam nadzieje ze to wystarczy, poczekam z 2 tyg bo i tak austria ma jakis tam czas na przekazanie wynikow do FCI a znajac nasz ZG to od razu wniosku dalej nie przesla :roll:

wyglada tak:

[CENTER][CENTER][B][FONT=Swis721PL-Bold][FONT=Times New Roman]WNIOSEK O WYSTAWIENIE DYPLOMU[/FONT][/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][B][FONT=Swis721PL-Roman][FONT=Times New Roman]INTERCHAMPIONA[/FONT][/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][FONT=Swis721PL-Roman][FONT=Times New Roman] [/FONT][/FONT][/CENTER]
[CENTER][B][FONT=Swis721PL-Bold][SIZE=3][FONT=Times New Roman]dla suki[/FONT][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][B][FONT=Swis721PL-Bold][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/FONT][/B][/CENTER][/CENTER]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][B][FONT=Swis721PL-Roman]Rasa :[/FONT][/B][FONT=Swis721PL-Roman] sznaucer średni pieprz i sól[/FONT][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][B][FONT=Swis721PL-Roman]Nazwa i przydomek :[/FONT][/B][FONT=Swis721PL-Roman] TOLERANT TESSIE ze Zahrabske[/FONT][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][B][FONT=Swis721PL-Roman]Nr rodowodu[/FONT][/B][FONT=Swis721PL-Roman] : PKR.II - 74428[/FONT][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][B][FONT=Swis721PL-Roman]Data urodzenia :[/FONT][/B][FONT=Swis721PL-Roman] 11.10.2002[/FONT][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][B][FONT=Swis721PL-Roman]Właściciel:[/FONT][/B][FONT=Swis721PL-Roman] Agnieszka Lubiszewska[/FONT][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][B][FONT=Swis721PL-Roman]Adres:[/FONT][/B][FONT=Swis721PL-Roman] ul. Trzebnicka 16/21 55-120 Oborniki Śląskie [/FONT][/FONT][/SIZE]
[FONT=Swis721PL-Roman][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/FONT]
[FONT=Swis721PL-Roman][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/FONT]
[CENTER][CENTER][B][FONT=Swis721PL-Roman][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Na podstawie uzyskanych wniosków CACIB na następujących wystawach:[/FONT][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][FONT=Swis721PL-Roman][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/FONT][/CENTER][/CENTER]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][B][FONT=Swis721PL-Roman]1.[/FONT][/B][FONT=Swis721PL-Roman] Międzynarodowa Wystawa Opole 24-25.04.2004r sędzia Barbara Brandys nr katalogowy [/FONT][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][FONT=Swis721PL-Roman] 1004[/FONT][FONT=Swis721PL-Roman][/FONT][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][B][FONT=Swis721PL-Roman]2.[/FONT][/B][FONT=Swis721PL-Roman] Międzynarodowa Wystawa Łódź 1-2.05.2004r sędzia Eleonora Fischerova nr katalogowy [/FONT][/FONT][/SIZE]
[FONT=Swis721PL-Roman][SIZE=3][FONT=Times New Roman] 1588[/FONT][/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][B][FONT=Swis721PL-Roman]3.[/FONT][/B][FONT=Swis721PL-Roman] Międzynarodowa Wystawa Wrocław 25-26.09.2004r sędzia Danilo Giorgio nr katalogowy [/FONT][/FONT][/SIZE]
[FONT=Swis721PL-Roman][SIZE=3][FONT=Times New Roman] 1208[/FONT][/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][B][FONT=Swis721PL-Roman]4.[/FONT][/B][FONT=Swis721PL-Roman] Międzynarodowa Wystawa Bratysława 21.08.2005r sędzia Maria Zembjakova nr [/FONT][/FONT][/SIZE]
[FONT=Swis721PL-Roman][SIZE=3][FONT=Times New Roman] katalogowy 806[/FONT][/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][B][FONT=Swis721PL-Roman]5.[/FONT][/B][FONT=Swis721PL-Roman] Międzynarodowa Wystawa Salzburg 13-14.05.2006r sędzia Ernst Seeber nr katalogowy [/FONT][/FONT][/SIZE]
[FONT=Swis721PL-Roman][SIZE=3][FONT=Times New Roman] 1545[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Swis721PL-Roman][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/FONT]
[FONT=Swis721PL-Roman][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/FONT]
[FONT=Swis721PL-Roman][FONT=Times New Roman] [/FONT][/FONT]
[CENTER][CENTER][FONT=Swis721PL-Roman][FONT=Times New Roman] [/FONT][/FONT][/CENTER][/CENTER]
[RIGHT][RIGHT][FONT=Swis721PL-Roman][FONT=Times New Roman]Podpis ____________________________________[/FONT][/FONT][FONT=Swis721PL-Bold][/FONT][/RIGHT][/RIGHT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RAKIJA']Witam, trzeba dołączyć ksera kart ocen- życzę powodzenia my na dyplom czekałyśmy ok. rok :)[/quote]

To współczuję .Dlaczego tak długo? Nasze 3 miesiące przy Waszym roku to pikuś.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noelani']Dzisiaj wyslalam wniosek i kopie kart ocen (plus kopie CACiBow ktore juz przyszly) wiec zaczynam odliczanie :)[/quote]

Mam nadzieję ,ze pójdzie Wam szybciej niż z dyplomem Championa Rumunii :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gruca']Ja też czekałam 3 miesiące i nie wysyłałam ksera ocen tylko sam wniosek,teraz na kolejny dyplom czekam od połowy marca bardzo jestem ciekawa kiedy przyjdzie.[/quote]

[B]gruca[/B] wszelki duch........................:roll:

Gdzieś Ty sie podziewała, nic Cię nie słyszałam.

Która to gwiazda Intera skończyła?????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika']Mam nadzieję ,ze pójdzie Wam szybciej niż z dyplomem Championa Rumunii :evil_lol:[/quote]
Ja tez mam taka nadzieje :evil_lol:
Na ChRO czekam juz dziewiaty miesiac (wiec jest szansa ze niebawem sie urodzi :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Kika mam już 4 interchampiony whippetka MERADITH MODNA MELODIA i 2 grzywacze które mieszkają u mnie AGENT z Gangu Łysych i Dąbrówka z Gangu Łysych oraz CYPISEK z Gangu Łysych Beaty Paśkiewicz,jeszcze mam 2 w ukończeniu brakuje odstępu czasu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gruca']Kika mam już 4 interchampiony whippetka MERADITH MODNA MELODIA i 2 grzywacze które mieszkają u mnie AGENT z Gangu Łysych i Dąbrówka z Gangu Łysych oraz CYPISEK z Gangu Łysych Beaty Paśkiewicz,jeszcze mam 2 w ukończeniu brakuje odstępu czasu.[/quote]

To ty zaszalałaś :) :) :)

gratuluję!!!! Będziesz w Krakowie?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

przepraszam, ale nie mam siły czytac tego wszystkiego..:oops: :oops:
powiedzcie czy jest gdzies jakiś wniosek w necie o interchampionat (takie jak ZK ma np. dla CHAMPIONATU PL I MŁ.CHAMPIONATU PL) ????

gdzie oddać wniosek + kopie ocen?? mam jechać na Nowy Świat do odziału głownego ZK czy wysyłac bezpośredni do Belgii @???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...