Jump to content
Dogomania

Interchampionat


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mam pytanie - czy trzeba miec CACIB z Polski by móc miec Int.Ch?

Znajoma przypomniała mi "stary" (mam nadzieje) warunek zostania interem przez psa, a mianowicie 4 caciby, z 3 róznych krajów, od 3 różnych sędziów z zastrzezeniem ze co najmniej 1 cacib ma byc z kraju zameldowania (chyba do zk) wł lub z kraju pochodzenia rasy

czy nadal to obowiązuje?

Link to comment
Share on other sites

dzieki za odpowiedzi :) rzeczywiscie strone wczensiej o tym było :)

to dobrze ze juz to nieobowiązuje bo w grzywcach caciby sa zarezerwowane dla "nielicznych" :eviltong: i nie podejrzewam by moja sucz dostała kiedykolwiek cacib na polskiej wystawie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18'].....i nie podejrzewam by moja sucz dostała kiedykolwiek cacib na polskiej wystawie :evil_lol:[/quote]

[B]Madzia[/B] dostanie, ładna suczka :loveu: to nie jednego zdobędzie. A jak Ci już nie będą potrzebne to się posypią jeden za drugim :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LUBA']Mam pytanie o rasy użytkowe. Czy certyfikat użytkowości musi być zrobiony przed CACIBami. Czy można zgromadzić wymagane wnioski a dopiero potem zrobić konkursy.[/quote]
Luba nie znam sie ale moze to nie jest istotne kiedy co uzbierasz bylebys wyslala CACIBy wraz z certyfikatem uzytkowosci.

[quote name='rodzice']hej , nie wiem gdzie o to spytac ale moze mi ktos tutaj odpowie co to jest GRAND i jak sie go zdobywa . Pytanie moze głupie , no ale ja nie wiem .[/quote]

Pytasz o Grand championa czy o Grand interchampionie? w Czechach zdaje sie cos takiego jest jak Grand champion

[quote name='panienkabubu']
...
[B]Grand Champion:[/B]
Dla psów posiadających Championat Czech. Uzyskanie 3xCAC w klasie championów w tym 1xCAC na międzynarodowej od dwóch różnych sędziów.[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Napisze bardzo ogólnie.
Ten tytuł można zdobyc tylko w niektórych krajach, np. Rosja, Węgry, Słowacja...
Pies musi juz mieć tytuł championa danego kraju i byc prezentowany w kl. championów. Każdy CAC uzyskany w kl.championów (nie wiem dokładnie, ile ich potrzeba) liczy się do tytułu Grand Champion.
To tak w skrócie.

BTW - w mojej hodowli sa 2 tytuły Hungaria Grand Champion.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Pewnie już było takie pytanie, al enie mam czasu na przekopywanie całego wątku, rozumcie :-(
Pytanie brzmi: Który pies dostaje oficjalnie CACIBa, jesli pies, ktory otrzymal CACIB jest Interem, a pies , ktory otrzymal ResCACIB rowniez posiada juz tytul interchampiona???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']dzieki za odpowiedzi :) rzeczywiscie strone wczensiej o tym było :)

to dobrze ze juz to nieobowiązuje bo w grzywcach caciby sa zarezerwowane dla "nielicznych" :eviltong: i nie podejrzewam by moja sucz dostała kiedykolwiek cacib na polskiej wystawie :evil_lol:[/quote]

w miniaturach jest podobnie :p my dla Waciaka mamy same zagraniczne - sztuk 8 ( i jeszcze 5 resow), w PL sie jeszcze nie udalo :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Zapewne : "Ale to już było..." ale nie mogę znaleźć wypowiedzi najaktualniejszej.
Otóż - tydzien temu moja niufka uzyskała ostatni CACIB do Intera i mam pytanie: Znalazłam w Waszych postach link do wniosku na nowy tytuł CIE, czy taki sam wniosek się wypełnia na "normalnego" intera...? Ostatni czwarty CACIB otrzymała też moja jamniczka, więc ten formularz na CIE, na stronie ZG mam wypełnić i do nich wysłać..? A co z dawnym, zwykłym interem czyli CIB...? Jak to mam pisać..? Czy juz pisac, czy nie ma sensu jak ta oststnia wystawa była tydzień temu...?
To moje pierwsze intery...:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Na tym druczku zaznaczasz o jakiego intera piszesz ten wniosek. Są wszystkie wymienione. Interchampion piękności dla psów ras nie użytkowych (ten stary), interchampionat pieknosci dla psów ras użytkowych (ten stary), i interchampion wystawowy (ten nowy dla ras użytkowych bez wymaganego papieru z konkursu).

Link to comment
Share on other sites

Grand Champion to pies/suka, który będąc championem danego kraju (np Słowacja, Rosja) wystawiany w klasie championów zdobywa kilka CACów i wówczas przyznaja mu tytuł Grand Champion. Czyli można to uprościć i to nic innego niż, gdy Champion robi championat;). Tyle, że chyba CACów już wtedy mniej potrzeba. Dla mnie to taki tytuł dla tytułu ;)

Link to comment
Share on other sites

A ja chcę spytać o taką rzecz :
jeśli dany pies na danej wystawie otrzymał ostatni potrzebny mu CACIB a inny pies resCACIB to czy ten resCACIB można uznać za CACIB jako, że 1 pies spełnił warunki na intera? Jak to jest?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...