Jump to content
Dogomania

Interchampionat


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

DWczoraj odebrałam przysłaną z Belgii tubę, a w niej dyplom interchampiona [IMG]http://beardedcollie.phorum.pl/images/smilies/icon_lol.gif[/IMG] W skrzynce było od przedwczoraj, ale w moje łapki wpadła dopiero wczoraj – wcześniej nie mogłam wyciągnąć jej ze skrzynki [IMG]http://beardedcollie.phorum.pl/images/smilies/icon_rolleyes.gif[/IMG]

To teraz oficjalnie i w pełni mam w domu INTERCHAMPIONA :loveu::loveu::loveu:

:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karenina']I my sie doczekalismy i w koncu mamy oficjalnie 3 INTera -tym razem charcika włoskiego - INT CH Il Cagnolino Fernando :loveu:[/quote]

Wielkie gratulacje ! To na prawdę ogromny sukces! Można wiedzieć do jakich krajów jeździliście, by ukończyć Intera?

Link to comment
Share on other sites

A czy wiecie może, jaki jest czas, w ciągu którego Związek musi przesłać sprawozdanie z wystawy do Zarządu głównego FCI? Odpisali mi, że nie mają jeszcze oficjalnego potwierdzenia m.in. z Rostocku, który był w październiku ubiegłego roku, dlatego jeszcze trochę poczekam sobie na dyplom.

Link to comment
Share on other sites

A kto Ci odpisał: ZG czy FCI?

Bo ZG nie jest od potwierdzen, ale od przesyłania dokumentow w tej sprawie!!! Ja wielokrotnie nie mialam oficjalnego potwierdzenia o przyznaniu CACIB'a i mimo wszystko wszystkie dokumenty szły normalną drogą do FCI. A w niektórych przypadkach do tej pory nie mam oficjalnej "kartki" z potwierdzonym CACIB'em...
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']A kto Ci odpisał: ZG czy FCI?

Bo ZG nie jest od potwierdzen, ale od przesyłania dokumentow w tej sprawie!!! Ja wielokrotnie nie mialam oficjalnego potwierdzenia o przyznaniu CACIB'a i mimo wszystko wszystkie dokumenty szły normalną drogą do FCI. A w niektórych przypadkach do tej pory nie mam oficjalnej "kartki" z potwierdzonym CACIB'em...
pzdr.[/quote]
Taką informację dostałam od FCI.

fragment.... "[FONT=Arial][SIZE=2]We also inform you that we have not yet received the results of the [B]ROSTOCK 2007[/B], [B]TRENCIN 2008[/B] & [B]BRNO 2008[/B] dog show."
..... "[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]We will do the necessary for the international champion of beauty title for [B]EN-CHOU von Mien-Shan, Chow-chow[/B] as soon as possible when we have received the last necessary results."[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Wielkie gratulacje ! To na prawdę ogromny sukces! Można wiedzieć do jakich krajów jeździliście, by ukończyć Intera?[/quote]

Mamy CACIBy z Austrii , Wegier i Polski .

[quote name='Asiaczek'][B]Karenina[/B] - [I]Boh Trojcu Liubit!:lol:[/I]
Gratuluję!pzdr.[/quote]

Asiaczku dziekuje, w najblizszym czasie mam zamiar skonczyc 4 INTera - z kolejnym charcikiem- Hadria. Kraje juz mamy, na czas czekamy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwa-R']No niestety, nie mam :(. Ale czy jest jakiś termin na to, żeby dostarczyć wyniki do FCI?[/quote]
Nasze miedzynarodowki maja chyba 3 mies na wyslanie protokolow powystawowych do ZG. Ile czasu maja centrale na wyslanie papierow do FCI to juz nie wiem. Wszyscy-wszystkie kraje, maja raczej tak samo.

Link to comment
Share on other sites

Z tymi czasami przesylania to bywa róznie:
Ja dostalam intera w styczniu dla mojego psa a nie byla uwzgledniona wystawa z Erfurtu(Niemcy) 14.04.2007,
a drugiego psa byla na dyplomie wystawa z Bialegostoku 26.08.2007, a nie bylo z Sopotu, ktora byla 2 tygodnie wczesniej

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

aleeee sie ciesze :D wlasnie dostalam list z FCI potwierdzjacy INTERA dla mojego brzydala :D

[B]ICH, CH PL, SK, RU, ZW. KLUBU PL 2004[/B]
[B]REKLAMA Canes Beati[/B]

moj pierwszy rodowodowy psiak :loveu::loveu::loveu: mam nadzieje, ze skoncze jeszcze Intera z Tijakiem i full plan wykonany :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...