Jump to content
Dogomania

Interchampionat


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Wanilka']Czy wysłając wniosek na intera powinnam dołaczyć skan kart ocen? Przyspieszy to trochę procedurę ,czy dać sobie spokój?[/QUOTE]

Wątpię żeby to coś dało. Kiedy Węgrzy ślimaczyli się ze sprawozdaniem, wysłałam bezpośrednio do FCI kopię karty oceny, ale to nic nie dało. Musieliśmy jeszcze ze dwa miesiące czekać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']My też. W dniu 8 listopada 2012 wyslałam wniosek on-line do ZG. Ciekawe, czy dotarł i czy "już" została przekazany do FCI....
Chyba pora trochę zdenerwować panie z ZG;)

pzdr.[/QUOTE]

Mi odpowiedzieli po tygodniu, że już wysyłają do FCI. Może trzeba by się im przypomnieć?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wanilka']Czy wysłając wniosek na intera powinnam dołaczyć skan kart ocen? Przyspieszy to trochę procedurę ,czy dać sobie spokój?[/QUOTE]


nie, nie dawaj, Pani w związku dostanie zawału bo nie będzie umiała usunąć tych załączników i usunie całe zgłoszenie, eheheh

w FCI są wszystkie raporty z wystaw

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Asiaczek']Trzeba będzie. Jak znajde wolna chwilę to zadzwonię i dopytam:)
pzdr.[/QUOTE]
No więc nie było takiej potrzeby:)
Od kilku dni mam nastepna Interkę w hodowli, czyli KALIMERA Asiaczek FCI, po domowemu Kika:)
[IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruKika-INTCH_zps16e95266.jpg[/IMG]

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='hashaa']Złożyłam dokumenty 16 listopada,dyplom CIE wystawiony 28 II 2013 a wczoraj przyszła tuba!
:multi::multi::multi:[/QUOTE]

Zazdroszczę. Ja dokumenty złożyłam w czerwcu i do dziś dyplomu nie dostałam :placz:
Dzwoniłam wczoraj do Zarządu Głównego i dowiedziałam się, że sprawozdanie z Kaliningradu jeszcze do FCI nie dotarło :mad:
Chyba lepiej w Kaliningradzie rozpoczynać interchampionat niż go kończyć :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='jefta']czy wiecie moze jak to jest ze zmina rCACIBa na CACIBA jesli pies cacibowy w dniu wystawy byl CIB ale potrzebuje wniosku do CIE, przechodzi czy nie?[/QUOTE]

Ja dostałam listowne potwierdzenie o CACIBie. Trochę to trwało bo ok rok czasu. Ale też nie interesowałam się tym zbyt mocno.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mam pytanie, a nie mam czasu przejrzeć wszystkich stron.
Jeżeli na danej wystawie jeden pies otrzymuje CACIB, którym kończy interchampionat, to res. CACIB = CACIB czy nie? Bo ktoś mi kiedyś mówił, że tak, ale teraz sama już nie wiem, czy to prawda i potrzebuję odpowiedzi na 100% pewnej :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']Mam pytanie, a nie mam czasu przejrzeć wszystkich stron.
Jeżeli na danej wystawie jeden pies otrzymuje CACIB, którym kończy interchampionat, to res. CACIB = CACIB czy nie? Bo ktoś mi kiedyś mówił, że tak, ale teraz sama już nie wiem, czy to prawda i potrzebuję odpowiedzi na 100% pewnej :eviltong:[/QUOTE]

Wydaje mi się, że to tak nie działa. CACIB to CACIB, nie da się go zastąpić res. CACIB'em, ale może niech wypowie się ktoś jeszcze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...