Jump to content
Dogomania

Interchampionat


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ha ha ha jest jest jest, wczoraj wyjęłam go ze skrzynki, tak długo wyczekiwany, upragniony dyplom Interchampiona:) super bardzo się cieszę, bo to pierwszy taki dyplom w moim domu:), 7 miesięcy czekania ale wytrwałość popłaca:) a poza tym to pierwszy Inter z tym przydomkiem, tym bardziej się cieszę:)

Link to comment
Share on other sites

Guest Lotty

[quote name='wacha']Ha ha ha jest jest jest, wczoraj wyjęłam go ze skrzynki, tak długo wyczekiwany, upragniony dyplom Interchampiona:) super bardzo się cieszę, bo to pierwszy taki dyplom w moim domu:), 7 miesięcy czekania ale wytrwałość popłaca:) a poza tym to pierwszy Inter z tym przydomkiem, tym bardziej się cieszę:)[/QUOTE]

Wielkie gratulacje, Wacha. Cieszę się, że i do Ciebie w końcu dotarł upragniony dyplom.:smile:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wacha']Ha ha ha jest jest jest, wczoraj wyjęłam go ze skrzynki, tak długo wyczekiwany, upragniony dyplom Interchampiona:) super bardzo się cieszę, bo to pierwszy taki dyplom w moim domu:), 7 miesięcy czekania ale wytrwałość popłaca:) a poza tym to pierwszy Inter z tym przydomkiem, tym bardziej się cieszę:)[/QUOTE]
Gratulacje!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

[quote name='Adamant']A my już mamy :multi: ale w skrzynce pocztowej a klucz do niej zaginął :roll: a tuby tekturowej nie da się wyciągnąć bez klucza[/QUOTE]
To jak sobie poradzicie?
Jezeli to skrzynka jeszcze sprzed czasów UE, to może warto przyłapac listonosza. ale jak skrzynka nowej ery, to.... hm, nie widze żadnego wyjścia...

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='panienkabubu']Znowu dołączam do oczekujących :-)

Mój trzeci już pies, Bernardyn NOW NOREK'S Dreams Become A Reality FCI - zakończył w sobotę INTERCHAMPIONAT. Wniosek wysłany wczoraj. I czekamy ................ [/QUOTE]

Gratulacje.:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka']tutaj na samym dole strony [URL]http://www.zkwp.pl/zg/index.php?n=cha[/URL] masz wszystko co i jak razem z wnioskiem o przekształcenie res.Caciba w Caciba :)[/QUOTE]
Dzięki. Już się obawiałam, że będę musiała do Czechów pisać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Znowu dołączam do oczekujących :-)

Mój trzeci już pies, Bernardyn NOW NOREK'S Dreams Become A Reality FCI - zakończył w sobotę INTERCHAMPIONAT. Wniosek wysłany wczoraj. I czekamy ................ :-)[/QUOTE]

[quote name='Patsi']Gratuluję wszystkim nowym Interom!:Rose:

Mój pies dostał res.CACIBa po Interze na wystawie w Brnie. Nie wiecie może gdzie mam pisać o przekształcenie? Do naszego Związku? Jak to w ogóle jest z tymi przekształceniami?[/QUOTE]
Gratulacje dla obu nowych Interów:)

Moja suczka KALIMERA Asiaczek FCI zakończyla Intera w Debreczynie, ale nie ma sensu wysyłac "juz", bo zanim Węgrzy rozlicza ystawe to i tak z 40 pare dni minie... Jak nie więcej...
Ale na pewno wyslę we wrzesniu, aby miec to z głowy;)

pzdr.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Gratulacje dla obu nowych Interów:)

Moja suczka KALIMERA Asiaczek FCI zakończyla Intera w Debreczynie, ale nie ma sensu wysyłac "juz", bo zanim Węgrzy rozlicza ystawe to i tak z 40 pare dni minie... Jak nie więcej...;)
[/QUOTE]

Gratulacje, Asiaczku.:-)
A jeśli chodzi o Węgrów to faktycznie się grzebią, wiem coś na ten temat.:shake:

Link to comment
Share on other sites

Sabra, w naszym przypadku było podobnie. Ostatni CACIB zdobyty 12.06.2011, dokumenty do ZG wysłane 14.06.2011, nie wiem, kiedy je wysłali do FCI, ale data wystawienia dyplomu Interchampiona to: 09.02.2012.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...