Jump to content
Dogomania

Interchampionat


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

[quote name='Karka']Nie , nie na CACIB-a z Węgier .Czekam na potwierdzenie certyfikatu.[/QUOTE]

My też czekamy na potwierdzenie certyfikatu, ale przez brak sprawozdania z Węgier wszystko się opóźnia.
Ps. Zauważyliście, że w 2013 roku nie ma na Węgrzech żadnej wystawy międzynarodowej? Chyba FCI postanowiła zdyscyplinować naszych " bratanków".

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Karka']Nie , nie na CACIB-a z Węgier .Czekam na potwierdzenie certyfikatu.[/QUOTE]
A ZG na pewno otrzyma i potem wyslał Twoje zgłoszenie o ten tytuł...?

[quote name='Lotty']My też czekamy na potwierdzenie certyfikatu, ale przez brak sprawozdania z Węgier wszystko się opóźnia.
Ps. Zauważyliście, że w 2013 roku nie ma na Węgrzech żadnej wystawy międzynarodowej? Chyba FCI postanowiła zdyscyplinować naszych " bratanków".[/QUOTE]
A wiesz, że nie zwrócilam na to uwagi. A może spis CACIB'ówek jest na innej stronie? Węgrzy zawsze rozdzielali CAC'e i CACIB'y...

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']A ZG na pewno otrzyma i potem wyslał Twoje zgłoszenie o ten tytuł...?


A wiesz, że nie zwrócilam na to uwagi. A może spis CACIB'ówek jest na innej stronie? Węgrzy zawsze rozdzielali CAC'e i CACIB'y...

pzdr.[/QUOTE]
Sprawdzałam spis CACIBówek na stronie FCI ( to według mnie najbardziej wiarygodne źródło) i w 2013 Węgry mają "tylko" światówkę. CACIBówki ani jednej.
[URL]http://old.fci.be/documents/dogshows2013.pdf[/URL]

Edited by Lotty
dodanie linku
Link to comment
Share on other sites

Właśnie dzisiaj dostałam odpowiedź z FCI . Dyplom został wysłany 28 września a do mnie nie dotarł:( Dzwonię o 11 do Zarządu Głownego może oni coś wiedzą na ten temat ... Chyba nie pozostaje nic innego jak prosić o wystawienie dyplomu raz jeszcze (( Pierwszy raz znalazłam się w takiej sytuacji ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karka']Właśnie dzisiaj dostałam odpowiedź z FCI . Dyplom został wysłany 28 września a do mnie nie dotarł:( Dzwonię o 11 do Zarządu Głownego może oni coś wiedzą na ten temat ... Chyba nie pozostaje nic innego jak prosić o wystawienie dyplomu raz jeszcze (( Pierwszy raz znalazłam się w takiej sytuacji ...[/QUOTE]

Karka,to rzeczywiście niemiła sytuacja. Może nasz dyplom też gdzieś zaginął. Chyba napiszę do FCI jeszcze raz.
Karka, można wiedzieć, kiedy zdobyliście ten ostatni CACIB?

Link to comment
Share on other sites

W lipcu dostaliśmy ostatni CACIB i krótko po tym wysłałam papiery .Liczyłam na to ,że do końca roku dyplom dojdzie bo dla innej suczki wystawili mi bardzo szybko coś ok.2,5 miesiąca to trwało. Będę dzwonić do Głównego i zobaczę co mi powiedzą .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karka']Właśnie dzisiaj dostałam odpowiedź z FCI . Dyplom został wysłany 28 września a do mnie nie dotarł:( Dzwonię o 11 do Zarządu Głownego może oni coś wiedzą na ten temat ... Chyba nie pozostaje nic innego jak prosić o wystawienie dyplomu raz jeszcze (( Pierwszy raz znalazłam się w takiej sytuacji ...[/QUOTE]
Główny nie ma tu nic do gadania. Poczta z FCI (jeżeli chodzi o Intera) idzie bezposrednio do osoby zainteresowanej. ZG dostaje jedynie info, ze taki tytul został przyznany dla konkretnego psa...

Lepiej od razu napisz do FCI z opisem sytuacji i prośba o wysłanie duplikatu.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje Asiaczek! Jestem już po wymianie e-maili z FCI i dostałam informację ,że wystawią nam duplikat :) Mnie również z obliczeń wyszło ,że dyplom wystawiony był w ekspresowym tempie tylko szkoda ,że przepadł :( Najważniejsze jednak ,że wszystko zostało pomyślnie załatwione.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lotty']Wielkie Gratulacje, Asiaczku.:)[/QUOTE]
Dziękowac:)
To mój 11 tytuł Intera w hodowli:)

[quote name='Karka']Gratulacje Asiaczek! Jestem już po wymianie e-maili z FCI i dostałam informację ,że wystawią nam duplikat :) Mnie również z obliczeń wyszło ,że dyplom wystawiony był w ekspresowym tempie tylko szkoda ,że przepadł :( Najważniejsze jednak ,że wszystko zostało pomyślnie załatwione.[/QUOTE]
No to dobrze:)
Przynajmniej wiesz, na czym stoisz:)

[quote name='Lotty']Ja pisałam do FCI miesiąc temu i odpisali, że wciąż jeszcze nie mają sprawozdania (wystawa była 12.06.2011).[/QUOTE]
Przynajmniej masz jasność sytuacji:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lotty']Ja pisałam do FCI miesiąc temu i odpisali, że wciąż jeszcze nie mają sprawozdania (wystawa była 12.06.2011).[/QUOTE]

ja nigdy nie mialam z wegrami problemow :roll:
jeden z psow konczyl intera na wegrzech - dyplom przyszedl po 3 miesiacach
dwa pozostale psy tez maja caciby z wegier i na oba dyplomy czekalam po 4 miesiace

musialas jakos pechowo trafic:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']
Musiałaś jakoś pechowo trafić:shake:[/QUOTE]

Możliwe, ale "wacha" pisze, że FCI też nie ma jeszcze sprawozdania z "jej" wystawy, a ona wystawiała miesiąc lub dwa później, niż ja więc to już dwie różne wystawy i z obiema są problemy.

Edycja:
No wreszcie coś drgnęło w naszej sprawie, dostaliśmy dziś (21.02) list z FCI.:multi: Pozostało już tylko czekać na tubę.

Edited by Lotty
literówka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karka']Gratulacje Lotty! My nadal czekamy na obiecany duplikat ...[/QUOTE]
Dziękuję bardzo, Karka. Mam nadzieję, że Wasz duplikat niebawem nadejdzie.

Link to comment
Share on other sites

No to masz super fajnie :) Zazdroszę i może jest nadzieja, że Węgry wysłali wszystkie zaległe sprawozdania:eviltong: ja ciągle nie mam, wystawa, na której pies dostał CACIB była 27.08.2011r. więc policzyłam, że już 6 m-cy od nie upłynęło :diabloti: zatem czekam... a już mi sie nie chce znów do FCI pisać ale jak nic nie przyjdzie napiszę...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...