Jump to content
Dogomania

Interchampionat


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

[quote name='aisa7777']Yupiii..dzis przyszla tuba z dyplomem mojej Interki :)...Wyslalam dokladnie 18.sierpnia, takze ciut ponad 4 - mce...to taki spozniony prezencik swiateczny pod choinke ;)[/QUOTE]

Wielkie gratulacje:-):-).

My nadal czekamy.:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='karenina']Do nas 9 grudnia przyszło potwierdzenie INTera skończonego 18 września, byłam zszokowana ze tak szybko.[/QUOTE]

Wychodzi na to, że wszystko zależy od tego z jakich krajów są CACIBy. Pewnie też już dawno byśmy mieli dyplom, ale Węgrzy nawalili.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aisa7777']Yupiii..dzis przyszla tuba z dyplomem mojej Interki :)...Wyslalam dokladnie 18.sierpnia, takze ciut ponad 4 - mce...to taki spozniony prezencik swiateczny pod choinke ;)[/QUOTE]
Gratulacje:)

[quote name='karenina']Do nas 9 grudnia przyszło potwierdzenie INTera skonczonego 18 wrzesnia, byłam zszokowana ze tak szybko.[/QUOTE]
Aż nie do uwierzenia... Ale gratuluję!

[quote name='Zzabi']Pytanie...dostajecie potwierdzenie wysłania wniosków z ZG???? Ja wysłałam formularz i cisza...:/[/QUOTE]
Hm, ja nie miałam żadnego potwierdzenia, ale .... wiem, że doszło, bo nie wypełniłam dodatkowego wniosku o przekształcenie r.CACIB'a w CACIB'a. Więc panie z ZG wysłały do mnie maila z prosba o uzupełnienie.i stąd wiem, że doszło:)

Może po prostu zadzwoń i dopytaj? Ale przypomnij sobie,KIEDY wysyłałas....

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wacha']Ja wysłałam maila 27.09.2011r i czekam.... cierpliwie czekam:) Ostatni CACIB był z Węgier 27.08.2011r., więc zobaczymy kiedy i do nas przyjdzie, ja już doczekać się nie mogę, zwłaszcza, że to mój pierwszy Inter:)[/QUOTE]
Może zadzwoń do ZG i dopytaj...
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam ale Panie tam są wyjątkowo nie miłe, jak by za karę pracowały a nie żeby miały coś doradzić, pomóc, odpowiedzieć :) powiedziały, że wniosek wysłały i czekać mam i koniec rozmowy, nie mówiły ile ale gdzieś czytałam, że około pół roku się czeka na Intera, więc czekam dopiero 3 miesiące w sumie więc to dopiero połowa oczekiwanego czasu ale zawsze się ma nadzieję, że może to już... :) ja poczekam jak minie pół roku albo więcej i nic nie przyjdzie będę dzwonić i wyjaśniać :)
Dziękuję za gratulacje :)

Link to comment
Share on other sites

Coś mnie tknęło i napisałam do samej Belgii :) z zapytaniem jak się miewa mój Inter i okazało się, że brakuje im jednego CACIB'a oczywiście z Węgier, bo ten był ostatni i tabela jaką przysłali pokazuje, że właśnie brakuje tego CACIB'a, Polskę mają i Słowację mają, he he czy te Węgry zawsze się tak ociągają? Przyślę im zeskanowane: kartę ocen i tego CACIB'a - zrobię to w poniedziałek bo już mam długi weekend:) nic, poczekamy... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wacha']Coś mnie tknęło i napisałam do samej Belgii :) z zapytaniem jak się miewa mój Inter i okazało się, że brakuje im jednego CACIB'a oczywiście z Węgier, bo ten był ostatni i tabela jaką przysłali pokazuje, że właśnie brakuje tego CACIB'a, Polskę mają i Słowację mają, he he czy te Węgry zawsze się tak ociągają? Przyślę im zeskanowane: kartę ocen i tego CACIB'a - zrobię to w poniedziałek bo już mam długi weekend:) nic, poczekamy... :)[/QUOTE]

No to pięknie.:shake: Ja chyba też tak zrobię.
Wacha, proszę daj znać jak dostaniesz odpowiedź z FCI.

Edited by Lotty
dopisek
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='wacha']Przyślę im zeskanowane: kartę ocen i tego CACIB'a. [/QUOTE]

Ja tak właśnie zrobiłam i... nic z tego. Dowiedziałam się tylko, że wysłali ponaglenie na Węgry, bo nie mają jeszcze (!) sprawozdania, a wystawa była w połowie czerwca.:shake:
Ps. Przepraszam za dwa posty pod rząd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darianna']podanie o intera (C.I.E.) śle się mailem czy na normalną pocztę do odziału głównego ZKWP?[/QUOTE]
Ja wysyłałam mailem. Kilka dni później zadzwoniłam do ZG i dopytałam, czy doszło.
Darianna, gratuluję.:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NIVA']
Na dyplom czekaliśmy zaledwie 3mce.
Jesteśmy niezmiernie uradowani ponieważ to nasz pierwszy inter.[/QUOTE]

Gratulacje.:-) My chyba sobie jeszcze sporo poczekamy.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lotty']Gratulacje.:-) My chyba sobie jeszcze sporo poczekamy.:shake:[/QUOTE] tak poczekamy, poczekamy, odpowiedź jaką dostałam z FCI to tabelkę ze wszystkimi CACIBami oprócz Węgier i odpowiedź, że Szanowna Pani mamy jedynie 3 Pani CACIBy, a do uzyskania Interchampiona potrzebne są 4, ha ha jakąś nowość mi napisali, ja o tym wiem, więc pozostaje nam czekać, moje skany też nic nie pomogły bo, oni muszą mieć sprawozdanie z kraju, w którym był CACIB przyznany, a nie mają... :(:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Wiecie co? Zostałam dzisiaj tak zaskoczona, że nawet nie wiem, jak to opisać...

Otóż, ostatni CACIB został zdobyty w ub.r. w Kielcach (połowa listopada) i dzisiaj dostałam list z FCI, że tytul został przyznany i mam czekać na tube....
Miesiąc, dwa czekania i już....?!?!?!? Az nie do uwierzenia...

Jestem w szoku:!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Wiecie co? Zostałam dzisiaj tak zaskoczona, że nawet nie wiem, jak to opisać...

Otóż, ostatni CACIB został zdobyty w ub.r. w Kielcach (połowa listopada) i dzisiaj dostałam list z FCI, że tytul został przyznany i mam czekać na tube....
Miesiąc, dwa czekania i już....?!?!?!? Az nie do uwierzenia...

Jestem w szoku:!

Szczęściara z Ciebie, Asiaczku. Gratuluję kolejnego Interchampiona.:smile:

U nas dalej cisza.:shake:Chyba ustanowimy rekord w długości oczekiwania na list ( a gdzie tam jeszcze do tuby). W najbilższą niedzielę minie równo 8 miesięcy.

Edited by Lotty
Link to comment
Share on other sites

Życze cierpliwości:)
[/QUOTE]
Dziękuję na pewno się przyda, ale nawet cierpliwość ma swoje granice.:angryy: Doprawdy nie wiem, jakim cudem przy takim bałaganie Węgrzy dostali przyszłoroczną światówkę, skoro sprawozdania ze zwykłej CACIBówki nie potrafią wysłać w terminie.:shake:

Edited by Lotty
dopisek
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karka']U nas to samo :(( Już ponad pól roku czekam i nic .Pisałam do FCI i też cisza... jakaś siła złego na jednego chyba nas dopadła ...[/QUOTE]

Karka, Czy ty też czeksz na CACIBa z Węgier?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...