Jump to content
Dogomania

Interchampionat


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

jeszcze jedno pytanko bo nie dokonca wiem czy dobrze rozumiem :[

jeśli mój pies ma 4 x CACIB (bez myślistwa)

to na wniosku mam zaznaczyć?

[FONT=Times New Roman][FONT=Calibri][B]C.I.B.[/B][/FONT][FONT=Calibri] (International Champion of [B]Beauty[/B] for breeds not subject to a working trial)[/FONT][/FONT]

[FONT=Times New Roman][FONT=Calibri][FONT=Calibri][B]C.I.B.[/B][/FONT][FONT=Calibri] (International Champion of [B]Beauty[/B] for breeds subject to a working trial)[/FONT]

[B]C.I.E.[/B][/FONT][FONT=Calibri] [/FONT][FONT=Calibri](International [B]Show [/B]Champion for breeds subject to a working trial)[/FONT][/FONT]

[URL]http://www.zkwp.pl/zg/informator/formularz_CIB.doc[/URL]

chodzi o cocker spaniele angielskie

pomóżcie proszę bo ja laik
proszę jeszcze o rozwikłanie co mam w pisać w pozycje, bo nie chcę popełnić jakiegoś błędu, który byłby pretextem do odrzucenia :( :

[B][FONT=Arial][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Dog’s Name[/FONT][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/FONT][/B]
[B][COLOR=blue][FONT=Arial][FONT=Times New Roman] [/FONT][/FONT][/COLOR][/B]
[B][FONT=Arial][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Breed & variety[/FONT][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Sex[/FONT][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Studbook[/FONT][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Registration Number[/FONT][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Birthdate[/FONT][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Owner’s Name& Address[/FONT][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/FONT][/B]
[B][COLOR=red][FONT=Arial][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Owner’s e-mail[/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/B]
[B][FONT=Arial][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][SIZE=3][FONT=Times New Roman]National Society [/FONT][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/FONT][/B]

ratuunkuuu!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Monikkk']jeszcze jedno pytanko bo nie dokonca wiem czy dobrze rozumiem :[
jeśli mój pies ma 4 x CACIB (bez myślistwa)
to na wniosku mam zaznaczyć?
[FONT=Times New Roman][FONT=Calibri][B]C.I.B.[/B][/FONT][FONT=Calibri] (International Champion of [B]Beauty[/B] for breeds not subject to a working trial)[/FONT][/FONT]
[FONT=Times New Roman][FONT=Calibri][FONT=Calibri][B]C.I.B.[/B][/FONT][FONT=Calibri] (International Champion of [B]Beauty[/B] for breeds subject to a working trial)[/FONT]
[B]C.I.E.[/B][/FONT][FONT=Calibri] [/FONT][FONT=Calibri](International [B]Show [/B]Champion for breeds subject to a working trial)[/FONT][/FONT]
[URL]http://www.zkwp.pl/zg/informator/formularz_CIB.doc[/URL]
chodzi o cocker spaniele angielskie
pomóżcie proszę bo ja laik
proszę jeszcze o rozwikłanie co mam w pisać w pozycje, bo nie chcę popełnić jakiegoś błędu, który byłby pretextem do odrzucenia :( :
[B][FONT=Arial][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Dog’s Name[/FONT][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/FONT][/B]
[B][COLOR=blue][FONT=Arial][FONT=Times New Roman] [/FONT][/FONT][/COLOR][/B]
[B][FONT=Arial][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Breed & variety[/FONT][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Sex[/FONT][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Studbook[/FONT][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Registration Number[/FONT][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Birthdate[/FONT][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Owner’s Name& Address[/FONT][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/FONT][/B]
[B][COLOR=red][FONT=Arial][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Owner’s e-mail[/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/B]
[B][FONT=Arial][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][SIZE=3][FONT=Times New Roman]National Society [/FONT][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/FONT][/B]
ratuunkuuu!!![/QUOTE]
Ja bym zaznaczyła CIB 9rasy nie podlegające próbom pracy).

Potem:
Imię psa
Rasa i warianty np. wielkościowe, kolorystyczne itp
Płeć
PKR
Nr rejestracyjny
Data urodzenia
Imie i nazwisko oraz adres właściciela
E-mail właściciela
Krajowa organizacja kynologiczna (czyli ZkwPL).

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ja bym zaznaczyła CIB 9rasy nie podlegające próbom pracy).[/QUOTE]
a ja C.I.E dla rasy podlegającej próbom, bo cockery to psy użytkowe ;)tak samo zrobiłam dla mojego goldena jak nie miałam jeszcze certyfikatu użytkowności

Link to comment
Share on other sites

Pytanie Monikkk było o rasy 'bez myślistwa' , czyli rozumiem, że chodzi w tym przypadku o psa bez użytkowości. Asiaczek ma rację - pierwszy z CIBów trzeba zaznaczyć.
Ps.
A przy okazji - no zaskoczyli mnie w Brukseli. Wniosek złożyłem 25.06, związek przesłał do nich przed 10.07., a dziś, tj.10.08, już otrzymałem z FCI potwierdzenie Interchampionatu... ;) Szybko coś ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aro'][...]
Ps.
A przy okazji - no zaskoczyli mnie w Brukseli. Wniosek złożyłem 25.06, związek przesłał do nich przed 10.07., a dziś, tj.10.08, już otrzymałem z FCI potwierdzenie Interchampionatu... ;) Szybko coś ;)[/QUOTE]
Zazdraszczam... My wciąż czekamy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aro']Pytanie Monikkk było o rasy 'bez myślistwa' , czyli rozumiem, że chodzi w tym przypadku o psa bez użytkowości. Asiaczek ma rację - pierwszy z CIBów trzeba zaznaczyć.[/QUOTE]
dla cockerów NIE MA takiej opcji jak CIB bez dyplomu!!! to pies myśliwski i ma tylko dwa wyjście C.I.E - 4x CACIB lub C.I.B - 2x CACIB + użytki!! Tego jestem pewna!
A myślę że Monikkk nie chodziło o to że ta rasa nie podlega próbom pracy tylko że ma same CACIBy zrobione, a użytków nie....:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga616']dla cockerów NIE MA takiej opcji jak CIB bez dyplomu!!! to pies myśliwski i ma tylko dwa wyjście C.I.E - 4x CACIB lub C.I.B - 2x CACIB + użytki!! Tego jestem pewna!
A myślę że Monikkk nie chodziło o to że ta rasa nie podlega próbom pracy tylko że ma same CACIBy zrobione, a użytków nie....:roll:[/QUOTE]

Czyli, niedokładnie zadane pytanie :shake:
Jeśli Monikkk chodziło Ci o psa rasy podlegającej próbom pracy, to jest dokładnie tak, jak pisze aga616. I w tym przypadku nie ma możliwości, nawet przy 100 CACIBach, otrzymania C.I.B. bez użytkowości. Składaj o C.I.E. (o ile wypełniasz pozostałe warunki).

Link to comment
Share on other sites

Dzięki dziewczyny

[QUOTE]
A myślę że Monikkk nie chodziło o to że ta rasa nie podlega próbom pracy tylko że ma same CACIBy zrobione, a użytków nie....[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_rolleyes.gif[/IMG]
[/QUOTE]

tak dokładnie, chodzi mi o cocker spaniela angielskiego, ale nie ma żadnego dyplomu konkursów ani prób użytkowości, ma tylko 4 wystawowe CACIB-y

jest to rasa myśliwska ale nie ma [B]obowiązku[/B] poddawania go konkursom użytkowym, choć oczywiście hodowcy i posiadacze często testują jego sprawność myśliwską walcząc o dyplom użytkowy

wiem , że już kilka spanieli w ten sposób ukończyło Interchampionat bez prób myśliwskich i konkursów a tylko na 4 x CACIB zdobytych na wystawach

waham się jednak jaką opcję zaznaczyć w tym wniosku
jakby nie było spaniele to jednak rasa myśliwska :roll:

Link to comment
Share on other sites

już wiem z pewnego źródła :)

napewno mam znaczyć:

[FONT=Times New Roman][B]C.I.E.[/B](International [B]Show [/B]Champion for breeds subject to a working trial)[/FONT]
[FONT=Times New Roman][/FONT]
a więc wysyałam ;),

ciekawe ile ja będę czekać :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aro']Pytanie Monikkk było o rasy 'bez myślistwa' , czyli rozumiem, że chodzi w tym przypadku o psa bez użytkowości. Asiaczek ma rację - pierwszy z CIBów trzeba zaznaczyć.
Ps.
A przy okazji - no zaskoczyli mnie w Brukseli. Wniosek złożyłem 25.06, związek przesłał do nich przed 10.07., a dziś, tj.10.08, już otrzymałem z FCI potwierdzenie Interchampionatu... ;) Szybko coś ;)[/QUOTE]
Gratulacje:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monikkk']


[B][FONT=Arial][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Studbook[/FONT][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Registration Number[/FONT][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/FONT][/B]
[/QUOTE]

No to i ja mam pytanie... Numer rejestracyjny to ma być rejestracja oddziałowa, czy numer po PKR.I -....(te cyferki)
I druga sprawa... CACIBów mamy 8 z 4 krajów, mamy też certyfikat użytkowości, ubiegam się więc o C.I.E. i C.I.B. - czy mogę na jednym wniosku zaznaczyć oba?? wpisałam wszystkie CACIB-y. Czy muszę wysłać 2 osobne wnioski z zaznaczeniem w każdym innego Intera?

Będę bardzo wdzięczna za podpowiedzi bardziej doświadczonych ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aneta']Wczoraj dostałam oficjalne pismo wniosek o tytuł Intera dla REGINA VICTORIA FORTUNATA Czarna Fuga jest zatwierdzony :)[/QUOTE]

Gratulki !

[quote name='Gia']No to i ja mam pytanie... Numer rejestracyjny to ma być rejestracja oddziałowa, czy numer po PKR.I -....(te cyferki)
I druga sprawa... CACIBów mamy 8 z 4 krajów, mamy też certyfikat użytkowości, ubiegam się więc o C.I.E. i C.I.B. - czy mogę na jednym wniosku zaznaczyć oba?? wpisałam wszystkie CACIB-y. Czy muszę wysłać 2 osobne wnioski z zaznaczeniem w każdym innego Intera?

Studbook - wpisujesz (zapewne) PKR.
a nr rej. to nr PKR-u
Co do złożenia o CIB i CIE - osobno. Choćby ze względów, że coś może być nie tak z którymś.
My złożyliśmy osobno.


[quote name='Asiaczek']Gratulacje:)

Pzdr.[/QUOTE]

dzięki i też pozdrówka


[quote name='Monikkk']już wiem z pewnego źródła :)

napewno mam znaczyć:

[FONT=Times New Roman][B]C.I.E.[/B](International [B]Show [/B]Champion for breeds subject to a working trial)[/FONT]
[FONT=Times New Roman][/FONT]
a więc wysyałam ;),

ciekawe ile ja będę czekać :cool1:[/QUOTE]

Tak też pisaliśmy ;)
A zapewne będziesz czekała... hmm... pewnie w zależności, od tego kiedy dokumenty z wystaw trafią do Brukseli ;)

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze jedno, tam jest data i sędzia prób pracy i ilość punktów - u nas jest tylko ocena, bez punktów, a date mam wpiać samego zdania egzaminu, czy datę uzyskania certyfikatu użytkowości w ZG? Ale tam nie ma wpisanego sędziego...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aro']A przy okazji - no zaskoczyli mnie w Brukseli. Wniosek złożyłem 25.06, związek przesłał do nich przed 10.07., a dziś, tj.10.08, już otrzymałem z FCI potwierdzenie Interchampionatu... ;) Szybko coś ;)[/QUOTE]
no właśnie - ja też jestem w szoku - wniosek o C.I.B złożyłam jakoś w pierwszej połowie lipca i wczoraj dostałam DYPLOM!!!! co za tempo!! normalnie jestem w pozytywnym szoku ;) zwłaszcza, że na C.I.E czekaliśmy ponad pół roku ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gia']No to i ja mam pytanie... Numer rejestracyjny to ma być rejestracja oddziałowa, czy numer po PKR.I -....(te cyferki)
Będę bardzo wdzięczna za podpowiedzi bardziej doświadczonych ;)[/QUOTE]
A wg mnie to jest tak:
Reg no; - to nr rejestracji oddziałowej.
Stud book - PKR (Polska Księga Rodowodowa).

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Asiaczku chyba jednak nie, dostałam maila z ZG z prośbą o dosłanie karty oceny z konkursu pracy, a formularz najwidoczniej był wypełniony dobrze i nie wpisywałam numeru rejestracji oddziałowej - taki wymysł ma tylko nasz ZKwP, w żadnym innym kraju tego nie ma ;) a przecież Interchampionat wystawia FCI :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gia']Jeszcze jedno, tam jest data i sędzia prób pracy i ilość punktów - u nas jest tylko ocena, bez punktów, a date mam wpiać samego zdania egzaminu, czy datę uzyskania certyfikatu użytkowości w ZG? Ale tam nie ma wpisanego sędziego...[/QUOTE]

Wpisz dane z karty ocen.

[quote name='Asiaczek']A wg mnie to jest tak:
Reg no; - to nr rejestracji oddziałowej.
Stud book - PKR (Polska Księga Rodowodowa).

Asiaczku, jest tak jak piszę Gia i ja wcześniej. W studbooku wpisujesz tylko skrót nazwy naszej księgi, czyli PKR
a w Reg no wpisujesz nr pekaeru

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aneta']Dostałam tubę dla REGINY :)
A wraz z tubą dyplomu Interchampiona tego samego dnia dyplom Championa Polski [/QUOTE]

Wielkie gratulacje:):smile:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...