Jump to content
Dogomania

Interchampionat


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jupiiiiiiiiiiiiiiiiii <multi>

Dzisiaj dotarł dyplom [B]INTERCHAMPIONA[/B] dla mojej suczki BOSTON TERRIERki [B]NOVINKA Rojber FCI[/B] :)

Nufka skończyła 'intera' 21 listopada 2010 roku, wniosek był wysłany 22 listopada 2010 roku, dzisiaj, czyli 05 kwietnia 2011 roku dotarł do nas do domku :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Jupiiiiiiiiiiiiiiiiii <multi>

Dzisiaj dotarł dyplom [B]INTERCHAMPIONA[/B] dla mojej suczki BOSTON TERRIERki [B]NOVINKA Rojber FCI[/B] :)

Nufka skończyła 'intera' 21 listopada 2010 roku, wniosek był wysłany 22 listopada 2010 roku, dzisiaj, czyli 05 kwietnia 2011 roku dotarł do nas do domku :)[/QUOTE]
to tak jak u nas - 4 miesiące z kawałkiem!Gratulacje!!!:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Jupiiiiiiiiiiiiiiiiii <multi>
Dzisiaj dotarł dyplom [B]INTERCHAMPIONA[/B] dla mojej suczki BOSTON TERRIERki [B]NOVINKA Rojber FCI[/B] :)
Nufka skończyła 'intera' 21 listopada 2010 roku, wniosek był wysłany 22 listopada 2010 roku, dzisiaj, czyli 05 kwietnia 2011 roku dotarł do nas do domku :)[/QUOTE]
Super Novinka!!!
I super nowina:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

No ja sie ponarzekałam i też sie udało :D
Również wczoraj otrzymałam dyplom intera dla mojego anglika [B]LILIANA Marisetta[/B] :))) !!!!
Skończony tak samo jak Nufka na wystawie w Nitrze 21 listopada 2010, a złożony około 15 stycznia w moim oddziale :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']No ja sie ponarzekałam i też sie udało :D
Również wczoraj otrzymałam dyplom intera dla mojego anglika [B]LILIANA Marisetta[/B] :))) !!!!
Skończony tak samo jak Nufka na wystawie w Nitrze 21 listopada 2010, a złożony około 15 stycznia w moim oddziale :)[/QUOTE]

Nooo :) Super wiadomość !! Gratulacje :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']No ja sie ponarzekałam i też sie udało :D
Również wczoraj otrzymałam dyplom intera dla mojego anglika [B]LILIANA Marisetta[/B] :))) !!!!
Skończony tak samo jak Nufka na wystawie w Nitrze 21 listopada 2010, a złożony około 15 stycznia w moim oddziale :)[/QUOTE]
Gratulacje!!!!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Dzwoń, pisz, monituj.... albo czekaj...

Pzdr.[/QUOTE]
powiem Ci ze mam ciut dosc
Jakas zaczarowana ta suka
ROK zajelo mi wytlumaczenie w ZG ZKwP, ze ta suka jest MOJA i championat ma byc z moim nazwiskiem. Przeslalam im taka ilosc dokumentow potwoerdzajacych, ze to moj pies i jego tytuly, ze serio, mam juz dosc.
Gdyby nie chodzilo o suke, ktora jest Zwy Europy pewnei olalabym temat.... ale tak to maja pecha

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']... ja bym jeszcze ten ichniejszy pech pogłębiła:angryy:...

pzdr.[/QUOTE]

ja niestety wiem jak "szybko" dziala sekretariat ZG...... na pisemko z decyzja GKH czekalam 5 mies od posiedzenia komisjii..... niezly czas jak na decyzje dotyczaca krycia......

Link to comment
Share on other sites

Na tyle znam k.p.a., że bym pisała monity.

Ja raz miałam taką syt. z moim macierzystym Oddziałem. Dawno temu. Po terminie, pisałam monit. Pogubili się kompletnie i zadzwoniono do mnie z prośba, abym już nie pisała monitów, bo oni się gubią w tych pisemkach itp. Ja na to: gdyście Państwo odpowiedzieli mi w terminie, to nie byłoby monitów.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']PANGEA - może głupie pytanie, ale .. pisałaś stricte do FCI do Pani, która zajmuje się dyplomami ?[/QUOTE]

nie, to wcale nie jest glupie pytanie.
Nie nie pisalam. Mysle, ze jakbym sie dowiedziala, ze papiery nadal leza w wawie to by mnie trafilo na miejscu. ehhh

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PANGEA']nie, to wcale nie jest glupie pytanie.
Nie nie pisalam. Mysle, ze jakbym sie dowiedziala, ze papiery nadal leza w wawie to by mnie trafilo na miejscu. ehhh[/QUOTE]

Spróbuj napisać :) Może to oni mają jakiś problem. Ja dowiedziałam się, że Zk miał problem z wynikami z Warszawy i od tego czasu Pani monitowała co i jak z naszym dyplomem. I się udało szybciej niż sama ona myślała :)

Link to comment
Share on other sites

Dzis dostałam dyplom CIB - FCI mogło uwinąć się w 3 tygodnie z przygotowaniem dyplomu, przesłaniem go i jeszcze grzeczną odpowiedzią do mnie co sie dzieje, podczas gdy ZK przetrzymał mój wniosek bez najmniejszego sensu przez kilka miesięcy. NIe rozumiem tego ani trochę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller']Dzis dostałam dyplom CIB - FCI mogło uwinąć się w 3 tygodnie z przygotowaniem dyplomu, przesłaniem go i jeszcze grzeczną odpowiedzią do mnie co sie dzieje, podczas gdy ZK przetrzymał mój wniosek bez najmniejszego sensu przez kilka miesięcy. NIe rozumiem tego ani trochę.[/QUOTE]
Bo my nie jesteśmy od rozumienia - wg niektórych naszychpsiowych władz...;)
Gratulacje, mimo długiego okresu oczekiwania:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Wczoraj w końcu wysłałam papiery dla mojej REGINY VICTORII FORTUNATY :)
9 CACIB w przeciągu rok + 2 msc z 4 krajów :)
Mogłam wysłać wniosek już po Katowicach gdzie mała dostała czasowy res CACIB po interce ale poczekałam do Łodzi i się udało zrobić warunki na samych czystych wnioskach :)
Teraz tylko czekam kiedy będzie rozpatrzony i kiedy dojdzie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...