Jump to content
Dogomania

CACIB Kielce 13-14.11.2010


Bura

Recommended Posts

[B][FONT=Arial][SIZE=4]13.11.2010 (sobota/Saturday) - grupy/groups: 1,3,4,5,10[/SIZE][/FONT][/B]
[B][SIZE=4][FONT=Arial]14.11.2010 (niedziela/Sunday) - grupy/groups: 2,6,7,8,9[/FONT][/SIZE][/B]



Termin zgłoszeń: 14.10.2010

Opłaty
[B][FONT=Arial][SIZE=4]Wystawcy krajowi:[/SIZE][/FONT][/B]
[FONT=Calibri]- za pierwszego psa (z katalogiem) [B]100 zł[/B][/FONT]
[FONT=Calibri]- za każdego następnego (bez katalogu) [B]90 zł[/B][/FONT]
[FONT=Calibri]- za psa w klasie [/FONT][FONT=Calibri]baby i [/FONT][FONT=Calibri]szczeniąt[/FONT][FONT=Calibri](bez katalogu) [/FONT][FONT=Calibri][B]40 zł [/B][/FONT]
[FONT=Calibri]- za psa z tytułem Int.Champ. (bez katalogu) [B]40 zł[/B][/FONT]
[FONT=Calibri]- za psa w klasie weteranów (bez katalogu) [B]40zł[/B][/FONT]
[FONT=Calibri]- psy/suki wszystkich ras polskich [B]bez opłat [/B][/FONT][FONT=Calibri](pod warunkiem wystawienia !) [/FONT]
[FONT=Calibri]konkurs Młody Prezenter - 20zł ( za każdy dzień )konkurs Najpiękniejsza Para - [B]40zł[/B][/FONT]
[FONT=Calibri]konkurs Najpiękniejsza Grupa Hodowlana - [B]40zł[/B][/FONT]
[FONT=Calibri][B][COLOR=red]Opłaty za psy zgłoszone w terminie, a wnoszone po 14.10.2010 [/COLOR][/B][/FONT]
[B][FONT=Calibri][COLOR=red]wynoszą 150 zł za każdego psa, [/COLOR][/FONT][/B]
[B][COLOR=red][FONT=Calibri]bez względu na klasę i ilość zgłoszonych psów.[/FONT][/COLOR][/B]
[COLOR=red][FONT=Calibri]UWAGA ![/FONT][/COLOR]
[FONT=Calibri][COLOR=red]Każdy zgłoszony pies/suka podlega opłacie, [/COLOR][/FONT]
[FONT=Calibri][COLOR=red]bez względu na to, czy zostanie doprowadzony do oceny, czy też nie. [/COLOR][/FONT]
[COLOR=red][FONT=Calibri]Psy posiadające zagraniczne rodowody a będące własnością polskich wystawców [B](BEZ PKR) [/B][/FONT][/COLOR]
[FONT=Calibri][COLOR=red]podlegają opłacie w EURO, według cennika dla wystawców zagranicznych [/COLOR][/FONT]
[B][FONT=Calibri]Foreign exhibitors:[/FONT][/B]
[FONT=Calibri]- each dog (with Catalogue)[B] 40 EUR[/B][/FONT]
[FONT=Calibri]-baby and puppy class [B]20 EUR[/B][/FONT]
[FONT=Calibri]- veteran class [B]20 EUR[/B][/FONT]
[FONT=Calibri]- Best Brace/Couple [/FONT][SIZE=4][FONT=Calibri]20EUR[/FONT][/SIZE]



Więcej na :

[URL]http://www.zkwpkielce.republika.pl/cacib2010.html[/URL]





[SIZE=2]My się już zgłosilismy :razz: I zapraszamy znajomych lub też nowych znajomych na wystawie w Kielcach na oblewnaie Igorowych młodzieżowych championatów :cool1: Polski i Ukrainy... Będzie jadło, napitek, %%, co tylko chcecie :evil_lol:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 362
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kisses']Święta prawda :D

Ja będę na pewno w sobotę, z Cairnem w pośredniej, w niedzielę, jak się znajomy od Cavika zdecydują, jeśli by nie wyszło - czy ktoś ma miejsce na niedziele dla jednej osoby?[/QUOTE]


Ja mam wolne autko :)


[quote name='ewka122']Haha :) Żeby moja mama tak myślała xD Nie no, żartuję, na wystawie raczej jak co roku się pojawię :D podejdę i poświętuję z Wami :D[/QUOTE]


Trzymamy za słowo :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...