Jump to content
Dogomania

CACIB Kielce 13-14.11.2010


Bura

Recommended Posts

[quote name='Toller']Rudzizny Moje!
PLiiiz, mogę wkleić do siebie na forum? Bo mnie pytają a my fot nie robiliśmy, pliiiz...[/QUOTE]

Pewnie ;) Nawet nie wiesz jak wyczekiwałyśmy z sator_k na tollery no i na Fire'a :diabloti:
[quote name='Darianna']KAshdog, możesz mi wysłać te foty siedzącego setera z łańcuszkiem? to mój Brando ;-)

na mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

z góry dziękuję :smile: Dawaj setery jak jeszcze jakiekolwiek masz :smile:[/QUOTE]

Zaraz wyślę :) Mają być w oryginalnym rozmiarze? Tak, wiem . Nawet podchodziłyśmy do Ciebie ;P

Rudzielców już żadnych nie mam.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 362
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kashdog']Pewnie ;) Nawet nie wiesz jak wyczekiwałyśmy z sator_k na tollery no i na Fire'a :diabloti:

[/QUOTE]
Dzięki, ale wciry Wam się sprawiedliwie należą- dlaczego nie podeszłyście? Czekałam na Was :diabloti:, myślałam że w ogóle Was nie ma!!! Tłumaczyć mi się teraz tu pięnie! :evil_lol::eviltong::p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller']Dzięki, ale wciry Wam się sprawiedliwie należą- dlaczego nie podeszłyście? Czekałam na Was :diabloti:, myślałam że w ogóle Was nie ma!!! Tłumaczyć mi się teraz tu pięnie! :evil_lol::eviltong::p[/QUOTE]


Jak to nie podeszłyśmy ?! Podeszłyśmy tylko Twój rudzielec był z facetem, a tak to Dominika coś mówiła, że my na głaski się umówiłyśmy. Gdzieś ty była wtedy :diabloti:?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kashdog']Jak to nie podeszłyśmy ?! Podeszłyśmy tylko Twój rudzielec był z facetem, a tak to Dominika coś mówiła, że my na głaski się umówiłyśmy. Gdzieś ty była wtedy :diabloti:?[/QUOTE]

To mój małż był :D
a ja pewnie poszłam po nożyczki :D
A o której to było? BO ja naprawdę się tam kręciłam, a już na pewno byłam jak były oceniane

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller']To mój małż był :D
a ja pewnie poszłam po nożyczki :D
A o której to było? BO ja naprawdę się tam kręciłam, a już na pewno byłam jak były oceniane[/QUOTE]
Zapewne tak :diabloti:
Noo to było gdzieś koło 13 pewnie, bo wiem, ze tollery trochę się opóźniły z wejściem.
My dosłownie 3 minutki koło Twojego piecha stałyśmy, a potem jak uznałyśmy, że Cię nie ma to poszłyśmy. Za rok się zobaczymy mam nadzieję :diabloti::diabloti:
[quote name='agnethka'][B]Kashdog[/B] - a masz może foto suczki - Cocker Spaniel Angielski - czarna, w klasie open zajęła lok.2 ? czy to może być ta powyżej? ona miala debiut na tej wystawie, szukam zdjęć, bo to sucz znajomych ;-)[/QUOTE]

Mam tylko 2 foty spanieli niestety i to te, które wrzuciłam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller']To mój małż był :D
a ja pewnie poszłam po nożyczki :D
A o której to było? BO ja naprawdę się tam kręciłam, a już na pewno byłam jak były oceniane[/QUOTE]

My się przy ringu 20 min przed Wasza ocene kręciłyśmy, tylko Was nie było nigdzie widać! A potem po ocenie podeszłyśmy Kaśka zdjęcia zrobiła z psiakiem się przywitałyśmy, ale właśnie wlaścicielki nie było widać nigdzie:mad::eviltong:
I tak jakoś szybko wszystko wyszło, bo jak się okazało teraz, Twój mąż powiedział, że się spieszycie no i za bardzo psa nie wymeczyłyśmy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sator_k_']My się przy ringu 20 min przed Wasza ocene kręciłyśmy, tylko Was nie było nigdzie widać! A potem po ocenie podeszłyśmy Kaśka zdjęcia zrobiła z psiakiem się przywitałyśmy, ale właśnie wlaścicielki nie było widać nigdzie:mad::eviltong:
I tak jakoś szybko wszystko wyszło, bo jak się okazało teraz, Twój mąż powiedział, że się spieszycie no i za bardzo psa nie wymeczyłyśmy ;)[/QUOTE]
to już wiem!! ja stałam przy młodym prezenterze bo pokazywałam znajomym jak to wygląda, a małż się sadził na powrót bo pucharek juz udało sie odebrać :P Ale to po ocenie; przed oceną ja siedziałam w kucki w gromadce ludzi, centralnie rpzed ringiem, ślepoty jedne :D

W tej sytuacji nie ma wyjścia- albo nawiedzicie nas w Krakowie, albo zobaczymy się znów dopiero w Kielcach bo na pewno sie wybiorę- za fajnie było zeby to olać na rok przyszły ;)

Fota Ewiqa od flatów, z tyłu ja z zielonymi rączkami, pochylona :D
[IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs985.snc4/75813_141004965950507_100001230142471_226649_3608767_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller']to już wiem!! ja stałam przy młodym prezenterze bo pokazywałam znajomym jak to wygląda, a małż się sadził na powrót bo pucharek juz udało sie odebrać :P Ale to po ocenie; przed oceną ja siedziałam w kucki w gromadce ludzi, centralnie rpzed ringiem, ślepoty jedne :D

W tej sytuacji nie ma wyjścia- albo nawiedzicie nas w Krakowie, albo zobaczymy się znów dopiero w Kielcach bo na pewno sie wybiorę- za fajnie było zeby to olać na rok przyszły ;)[/QUOTE]

Bo my po psie szukałyśmy, a rude to tylko małe widziałyśmy ;)

A w Krk jak w sezonie letnim to może sie uda wyspępić u rodziców pozwolenie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sator_k_']Bo my po psie szukałyśmy, a rude to tylko małe widziałyśmy ;)

A w Krk jak w sezonie letnim to może sie uda wyspępić u rodziców pozwolenie :D[/QUOTE]

dyć koło małęgo rudego siedziałam, bo to wnuczę moje :D w tej grupce właśnie :D

Krak w czerwcu = znaczy Was widzę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller']dyć koło małęgo rudego siedziałam, bo to wnuczę moje :D w tej grupce właśnie :D

Krak w czerwcu = znaczy Was widzę :)[/QUOTE]

To zależy kiedy dokładnie, bo my gimnazjum kończymy i się trzeba do liceum dotać, a wtedy papierkowa robota, ale jakby co to się rodzicom to zrzuci:evil_lol:

A zdjęcie sobie wydrukuje następnym razem i Cię szukać będziemy ;)

Link to comment
Share on other sites

My "wlecieliśmy" na chwilę w niedzielę :( Ale coś się udało pstryknąć tylko przepraszam za jakość fotek ;/




[IMG]http://lh5.ggpht.com/_hBSC3vQbk5A/TOAJlaErPQI/AAAAAAAAAJw/WsyFt_uKNPg/s640/Zdj%C4%99cie3619.jpg[/IMG]
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_hBSC3vQbk5A/TOAKiDxvrAI/AAAAAAAAAKE/XFrXk4mJhlg/s640/Zdj%C4%99cie3628.jpg[/IMG]
[IMG]http://lh5.ggpht.com/_hBSC3vQbk5A/TOAKiuZacmI/AAAAAAAAAKM/BV-3mAb-uXo/s640/Zdj%C4%99cie3632.jpg[/IMG]
[IMG]http://lh5.ggpht.com/_hBSC3vQbk5A/TOAKjPd86hI/AAAAAAAAAKQ/n3mZtFYMVdc/s640/Zdj%C4%99cie3636.jpg[/IMG]
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_hBSC3vQbk5A/TOALbWjG3oI/AAAAAAAAAKY/ZZdBj9N3XCU/s640/Zdj%C4%99cie3647.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiska']co to za rasa? [URL]http://img15.imageshack.us/i/resizeofimg5835.jpg/[/URL]
I ponawiam prosbe-jezeli ktos ma zdjecie jedynego schipperka na wystawie- pieska Cogito Gaucho, bardzo bym o nie prosila :)[/QUOTE]

A nie przypadkiem Vastgotaspets czy jakoś tak?? Jakis szpic skandynawski był taki podobny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...