Jump to content
Dogomania

CACIB Kielce 13-14.11.2010


Bura

Recommended Posts

  • Replies 362
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bura']No u nas pudla są tak liczne, że konkurencja w klasie to ewenement. Tylko że Igor się ogląda za konkurencją zawsze i przez to źle biega.[/QUOTE]

pod tym względem jestem ciekawa zachowania naszych szczeniaków ;)


[quote name='Asiaczek']No to juz można sobie ułozyc stawkę:)

Pzdr.[/QUOTE]

już ułożona w całości ;)

Asiu, o której idziecie? my mamy ring 4 i wchodzimy o 10:25

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']
Asiu, o której idziecie? my mamy ring 4 i wchodzimy o 10:25[/QUOTE]
Wchodzimy o 10.00. Zgłoszonych jest 8 basków. Więc do 11 powinnismy byc juz po ocenie.
Ale na Wasz ring to chyba nie zdążę... Chociaż kto wie. Rozpiszę sobie godzinowo i sprawdzę ringi:)
My mamy ring nr 14. Nie wiem, jak to daleko od Waszego ringu (nr 4).

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Wchodzimy o 10.00. Zgłoszonych jest 8 basków. Więc do 11 powinnismy byc juz po ocenie.
Ale na Wasz ring to chyba nie zdążę... Chociaż kto wie. Rozpiszę sobie godzinowo i sprawdzę ringi:)
My mamy ring nr 14. Nie wiem, jak to daleko od Waszego ringu (nr 4).

Pzdr.[/QUOTE]

ano niestety, rozpiski ringów brak...
heh... mam nadzieje, że chociaż na spacerek z piesami będzie blisko, bo 2 lata temu musielismy śmigać przez wsje hale..
tyle pocieszającego, że w tym roku zaprosili tak wielu sędziów i powinno wszystko sprawnie i szybko pójść ;)
no zobaczymy, jak będzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']Z Łapanki to Igor raz poszedł w NDM i wywalczyli z Zuzą 2 kolatę. Ale Zuza miała z nim szkołę życia, dzięki Bogu podołała. Choć Iwona nie miała wielkich nadziei, że cokolwiek razem ugrają z jego temperamientem.[/QUOTE]
Jak z łapanki, umówiony był :eviltong: Pisałam PW, odpowiedziałaś, że jedziecie i, ze mi dasz dzide :loveu: A Dzida nie był znów taki straszny, gorzej było na ringu z berneńczykiem za którym prawie latałam XD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzka i shelciaki']Jak z łapanki, umówiony był :eviltong: Pisałam PW, odpowiedziałaś, że jedziecie i, ze mi dasz dzide :loveu: A Dzida nie był znów taki straszny, gorzej było na ringu z berneńczykiem za którym prawie latałam XD[/QUOTE]

Łapanka czyli nie znaaś go wcześniej - w tym sensie, nie pracował z Tobą ani nic... Nie powiesz mi, że nie było ciężko - widziałam, ale ja sama z nim bywa że jadę na butach. No dzika dzida po prostu.

Link to comment
Share on other sites

właśnie wyjęłam ze skrzynki potwierdzenia ;) są w kopertach numerki, co mnie bardzo ucieszyło ;)

czy ktoś zna rozmieszczenie hal? może jest gdzieś dostępny plan?
interesuje mnie [B]HALA - A[/B]



RINGI 1-7 --> HALA A
RINGI 8-11 --> HALA B
RINGI 12-27 --> HALA C
RINGI 18-25 --> HALA D
RINGI 26-30 --> HALA F
RINGI 31-35 --> HALA G
RING GŁÓWNY + SEKRETARIAT --> HALA E

nie wiem czy w oba dni jest rozpisane tak samo - to jest [B]SOBOTA[/B] ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']Ja ciągle na potwierdzenie czekam, liczę że jutro przyjdzie.
Pytanko- czy orientujecie się ile kosztuje wjazd na [B]parking[/B]?[/QUOTE]

niestety na potwierdzeniu nie wspomnieli o cenie za parking :shake:

może ktoś ma wtyki i wie? :cool3:
albo trzeba będzie zadzwonić ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...