Jump to content
Dogomania

amstaffka SZANTA ... znalazła swoją przystań !!!


fioneczka

Recommended Posts

  • Replies 838
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Anka! uwierz że mało rzeczy na tym świecie jest mnie jeszcze w stanie zszokować.ja wiem gdzie żyje.wiem że schrony są przepełnione.że dzieci z głodu umierają...nie jestem odklejona od rzeczywistości.czytałaś przecież co napisałam? powiedziałam chyba jasno: nie przyłoże ręki do tej aborcji.jestem jaknajbardziej za sterylizacją zwierząt bo ludzie są nieodpowiedzialni i no...tacy jacy są...natomiast nie czuje się czyjąś panią życia i śmieci...nie biore tego na siebie.to nie idzie w parze z moimi wartościami.rozumiesz? co mnie wkurzyło? beszczelnosć.nie rozumiesz? jak można kazać komuś wykonać aborcje mówiąc przy tym że bierze się to na siebie...?!!! no heloł???

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, ten wątek zaraz zrobi się jeszcze mniej czytelny :shake:
dajcie już spokój. Każdy powiedział swoje zdanie... decyzja na szczęście została podjęta.

Mała ma do przejechania całą Polskę.. Dziewczyny, Aga, Murzyńska Łydka robiła całą trasę czy część?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MamaOzzinka']Anka! uwierz że mało rzeczy na tym świecie jest mnie jeszcze w stanie zszokować.ja wiem gdzie żyje.wiem że schrony są przepełnione.że dzieci z głodu umierają...nie jestem odklejona od rzeczywistości.czytałaś przecież co napisałam? powiedziałam chyba jasno: nie przyłoże ręki do tej aborcji.jestem jaknajbardziej za sterylizacją zwierząt bo ludzie są nieodpowiedzialni i no...tacy jacy są...natomiast nie czuje się czyjąś panią życia i śmieci...nie biore tego na siebie.to nie idzie w parze z moimi wartościami.rozumiesz? co mnie wkurzyło? beszczelnosć.nie rozumiesz? jak można kazać komuś wykonać aborcje mówiąc przy tym że bierze się to na siebie...?!!! no heloł???[/QUOTE]

a ja myślę że już wystarczająco wypowiedziałas się w temacie ... [B]nie chciałam pisać na watku, próbowałam zadzwonić do ciebie ale nie odbierasz telefonu ode mnie[/B]

to jaką masz świadomość już w tej chwili chyba raczej jest nieistotne, sprawa Szanty Cię nie dotyczy ... sterylka aborcyjna jesli będzie konieczna, będzie wykonana czy się z tym zgadzasz czy nie (choć sunia nie wykazuje objawów ciązy)

jesli masz jeszcze do wyjaśnienia cos komuś proszę o korzystanie z PW ... to jest watek Szanty i nikt kto będzie chciał jej pomóc nie będzie brnął przez te wszystkie wywody

Link to comment
Share on other sites

a co do szczeniaków...no bez jaj ze mi się tych szczeniaków zachciało! ? bo jestem je*** i taki kaprys właśnie mam. nie jestem kapryśna.dzieckiem tez już od dawna nie jestem.mam wrazenie ze albo mnie nie rozumiecie zupelnie albo nie chcecie zrozumieć...? pewnie że nie ma żadnej pewności że szczeniaki żyły by szczęśliwie i dokladnie tak dlugo jak ich właściciele..i woóle sielanka i do schronu nigdy by nie trafiły...ale co w życiu jest pewne? :shake:oj ni mam sily .ide na kawe

Link to comment
Share on other sites

rozumiem Fioneczkowa.napisałam ci na pw dlaczego nie odbieram.chciałam porozmawiać najpierw z Asiorkiem.ale już kumam...siła zlego na jedneo i w kupie siła.standart jak się patrzy.Jeśli kogoś faktycznie obraziłam to sory.sama poczułam się dotknięta oczywiscie bez powodu.Tak sprzydal by się mod żeby poczyścić.proste.nie zabieram w takim razie już czasu sobie ani wam,zyczę powodzenia Szancie-jeżeli woole mi wolno to będe wpadać popatrzeć co u niej dobrego,pozd.milego dnia p.s. ani32 jak ci sie od początku nie podobała moja osoba to czemu niepowiedzialaś wprost że masz zastrzżenia i jakie..?aż mi się coś ciśnie ale nie będe już wam psuć nastoju,przypomne na pw ioneczkowej jej wlasne słowa kóe w 100pocentach potwierdziłyscie tym zmasowanym atakiem..papa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Agnieszka32, miejsce u Danusi będzie od już?[/QUOTE]

[quote name='furciaczek']Agnieszka jakie mniej wiecej beda koszty transportu ze schroniska do Szczecinka??

Mama Ozzinka cos Ci sie pomylilo chyba, nie debatujemy tu o problemie bezdomnosci ludzi, o menelach i zulach jak to ujelas.
Od tego sa zapewne inne fora wiec tam idz i pisz swoje filozofie zyciowe i obrazaj do woli uzytkownikow. Tu wypadaloby skupic sie na ratowaniu psa.[/QUOTE]

[quote name='fioneczka']Furciaczku ze schroniska do Danusi jest ok 600 km ... ciężko wyczuć jaki będzie na chwilę obecną koszt transportu
pieniadze na transport "pożyczone" będą z BB ... odrobi się to w jakiś cudowny sposób[/QUOTE]

[quote name='Soema']Dziewczyny, ten wątek zaraz zrobi się jeszcze mniej czytelny :shake:
dajcie już spokój. Każdy powiedział swoje zdanie... decyzja na szczęście została podjęta.

Mała ma do przejechania całą Polskę.. Dziewczyny, Aga, Murzyńska Łydka robiła całą trasę czy część?[/QUOTE]

Już wszystko zbieram do kupy:

1) Miejsce u Danusi jest od dziś, od teraz.

2) Kasia (Muzrzyńska Łydka) może dowieźć Szantę z Lublina do samego Szczecinka, pociągiem, z przesiadką w Poznaniu (więc może dałoby się z Poznania zawieźć ją jakimś transportem samochodowym), prosi tylko, by ktoś do niej sunię przywiózł dzień wcześniej wieczorem, by mogła się z nią zapoznać, obciąć pazurki, obejrzeć. Bo pociąg z Lublina odjeżdża o 7 rano.
Sunia może jechać każdego dnia w tym tygodniu.

3) Koszty transportu pokryję ja ;)

MamieOzzinka już dziękujemy. :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MamaOzzinka']rozumiem Fioneczkowa.napisałam ci na pw dlaczego nie odbieram.chciałam porozmawiać najpierw z Asiorkiem.ale już kumam...siła zlego na jedneo i w kupie siła.standart jak się patrzy.Jeśli kogoś faktycznie obraziłam to sory.sama poczułam się dotknięta oczywiscie bez powodu.Tak sprzydal by się mod żeby poczyścić.proste.nie zabieram w takim razie już czasu sobie ani wam,zyczę powodzenia Szancie-jeżeli woole mi wolno to będe wpadać popatrzeć co u niej dobrego,pozd.milego dnia p.s. ani32 jak ci sie od początku nie podobała moja osoba to czemu niepowiedzialaś wprost że masz zastrzżenia i jakie..?aż mi się coś ciśnie ale nie będe już wam psuć nastoju,przypomne na pw ioneczkowej jej wlasne słowa kóe w 100pocentach potwierdziłyscie tym zmasowanym atakiem..papa[/QUOTE]

mylisz się to nie jest zmasowany atak to stanięcie murem za osobami które obraziłaś pomimo iż z ich strony nie było nic co mogło Cię do tego sprowokować... trzeba bylo odebrać telefon ode mnie ... dzwoniłam kilkanaście razy, nagrałam się na pocztę, wysyłałam PW, sms

możesz mieć swoje zdanie na kazdy temat ... kazdy je uszanuje a jeśli nie będzie się z nim zgadzał postara się wyrazić swój pogląd w temacie nie obrażając Ciebie

padło tu wiele słów z Twojej strony, zupełnie niepotrzebnych

nie jestem zwolennikiem skreslania ludzi na starcie, stąd wizyta Asi u Ciebie i zaufanie jakim obdarzyłam Cię na odległość, przekonując przy tym innych

myślę że temat został zakończony ... Szanta w dalszym ciągu ma realną szansę na dobre życie dzięki dziewczynom z [B]BB[/B]

Link to comment
Share on other sites

qurcze ale sie porobiło, moze nie mam prawa sie wypowiadac, nie jestem wolontariuszem tylko zwykłym człowiekiem który zaadoptował skrzywdzonego psa i powiem tyle nadal szokuja mnie ludzie, ich bezdusznosc i głupota, czytajc poszczególne historie psich sierot ale teraz to szokuje mnie podejscie niektórych chcacych pomóc, ich dziwny swiatopogląd a przy tym brak wyobraźni, niektórzy to powinni sie dobrze ugryźdź w jezyk i przmysleć własne słowa. Bardzo sie ciesze ze Szanta jedzie, trzymam za nia kciuki!!!!

Link to comment
Share on other sites

miałam cos napisać ale trola karmić nie będę, więc tylko [B]podziękuję wam, że jesteście z nami[/B] :)
myślę, że uda się szybki transport zorganizowac do szczecinka
[B]danusia-nasz anioł zgodziła się w tej kryzysowej sytuacji szantę przyjąć, za co serdecznie jej dziękuję![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']Aniu a gdyby podrzucić małą do Wawy i połączyć jej transport z wyprawą doddy do słupska po brzemienną sunię z łańcucha?
im koszty by spadły a i dla Szanty byłoby lżej z wawki autem jechać niż tłuc sie pociągiem z samego lublina[/QUOTE]

To jest myśl!!!
Byłoby wspaniale, gdyby udało się połączyć siły ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']jest jeszcze rozwiązanie o którym gadałam z Agatą

gdyby murzyńska łydka dowiozła sunię w okolice łodzi pociągiem to można prosić o pomoc Adama

ale to musi Agata załatwiać bo nie mam z nim kontaktu[/QUOTE]

To zróbmy tak, bo właśnie przeczytałam, że doddy nie może pomóc.
Kasia Murzyńska dowiezie sunię gdzie tylko potrzeba.

Fioneczko, właśnie weszli klienci, więc nie wiem, kiedy będę wolna, ale może byś zadzwoniła do p.Kierownika, jak już Agata obgada wszystko z Adamem? Może p. Kierownik dowiózłby Szantę do Kasi Murzyńskiej?

Dobra, lecę, później zajrzę ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]czyli podsumowując sytuację

Szanta musi trafić do Lublina do MurzyńskiejŁydki ... będę prosiła o pomoc dziewczyny z wątku schroniskowego lub kierownika (za chwilę)
jesli Adam będzie mógł zawieźć sunię do Danusi to MŁ zawiezie ją pociągiem do Łodzi
jeśli Adam nie będzie mógł to MŁ wiezie małą do Danusi pociągiem[/B]

tak ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...