Jump to content
Dogomania

amstaffka SZANTA ... znalazła swoją przystań !!!


fioneczka

Recommended Posts

[quote name='Asior']będe sama jak by coś bo agamika się nie odezwała ;)[/QUOTE]

Ok Asiorku,ale moze się jeszcze odezwie..a wiesz czy Aga daleko od nas mieszka?napiszę Jej smsa żeby dala znać czy przybędzie też do nas.a Ty daj mi znać rano o której dasz rade być,żebym siedziała w dom a nie np z Ozzim spacerowała.aa zresztą masz już nr jakby co:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 838
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

-sory że nie podpinam pod ost.moim postem-jak należy,ale nie chce mi dodać w ten sposób,i wszystko mi się wiesza...nie wiem czemu tak/?/ Fioneczkowa-rano podejde do naszego weterynarza-dowiedzieć się o koszta sterylizacji i poproszę go żeby wypisał mi papier że podejmie się zabiegu gdy tylko sunia wyzdrowieje i kierownik schroniska wyrazi zgodę & przeleje kasiorę-to bym mogła kierownikowi odrazu zostawić pisemko jak Szante będziemy odbierać,nie? i odrazu dowiem się czy konieczne jest teraz szybkie zaszczepienie moich gamoni,czy zeszłoroczne szczepienia jeszcze mają moc..o ile wogóle mieli to szczep. na kenelowy..jak co to musze jeszcze na prędkości też pożyczyć kase i szczepić-damy rade napewno,tylko jeszcze kwestia czy po takim szczep. nie będą osłabieni i np.trzeba będzie odczekać..mam nadz że nie:/ mojego zagadnęłam-obiecał że zrobi wszystko żeby jutro móc dać mi konkretną odp. no.ufff. więc jutro czekam na Asiorka. dobranoc.odmeldowywuje się:)

Link to comment
Share on other sites

Siemano Shanty grubasie kudłaty:peace: pewnie domarzłaś moja sierotko znów dziś w nocy...ja też przez ciebie słabo sypiam...:mad::Dog_run:
nie daje mi spokoju to co przeczytałam wczoraj na wątku twojej siostry z słupska...:tard:
jakos mnie wewnętrznie rozdygotało czy coś...siadłam przed sprzętem i wertuje dogo..już dłuższą chwilę...byłam u cioteczki Fioneczkowej i innych cioteczek twoich w gościach...ale zamiast utwierdzić się w przekonaniu że wszystko jest na dobrej drodze jestem w coraz cięższym szoku:mdleje: nie chce tu nikogo obrazić ani urazić, winny mojemu zszokowaniu jest pewnie mój niedorozwój,niedojrzałość lub inne wodogłowie:roll: jednak pragnę uprzejmie zakomunikować szanownym cioteczkom,kochanym sponsorom,ludziom poprostu życzliwym ,czy zwyczajnie przypadkowym tutaj-jak ja- że w żadnym wypadku,pod żadnym pozorem i choćby skały się że tak powiem posra** ,nie przyłożę mojej ręki do sterylizacji Szanty połączonej z aborcją.jeżeli adze21 wydaje się że rozmawia z tumankiem bez szkoły to niech się jaknajprędzej wyprowadzi z błędu...tu cyt:"jeśli by sie okazało, że szanta by była w ciąży, to sterylkę aborcyjną byś musiała też jej zrobić, z tym że decyzja by była moja, nie twoja . " ja nie wiem co to jest bb i jeśli mam być szczera to mam to w głębokim poważaniu skoro żeczone bb nie ma szacunku do rozmówcy-czyt. MNIE. jeżeli bb jest jakimś organem ustawodawczym a ja mam robić za podwykonawce to niech bb najpierw się logicznym myśleniem wykaże a nie jakimiś "widzi mi się.." naprawde nie chce obrażać ale to wszystko się kupy nie trzyma...że niby zaje*** ślepego miotu czy żywych szczeniąt w łonie jest cyt:"mniejszym złem.."? no ja chyba ochu***łam! że takie szczeniaki mają mniejsze szanse na znalezienie normalnych domów od tych wszystkich chorych bidulek które zawzięcie ratujecie i nad którymi tak cierpicie?! a może takie szczeniaki/płody nie czują? a może nie są poprostu w stanie wyszczekać jeszcze tego co czują? więc lepiej je takie maleńkie zaj*** żeby potem w schroniskach broń bosze nie oglądać bo a nuż które tam trafi..?czy was odmóżdżyło? jeśli tak to proponuję szybciutko stworzyć listę wszystkich starych,chorych, a wogóle to najlepiej wszystkich psów z dogo i ze schronów i wezmiemy je zaj*** żeby bidy potem już w schronach nie siedziały..i nie trzeba będzie już im pomagać wogóle ani ich w schronach oglądać.jadnak rzez na ukrainie to nie głupi pomysł..?podpisałyscie może petycje?noooo super.a ja dalej nie kumam.:shake: kto dał wam takie moralne prawo decydowania który pies będzie żył a który nie? a może ta moralnosć tutaj wygląda zupełnie jak u dulskiej? takie mam właśnie wrażenie. Ago21 gratuluje ci tupeciku-że miałaś czelnosć wogóle zwrócić się do mnie w ten sposób, i odwagi-aczkolwiek to bym na twoim miejscu zaczęła kontrolować ,bo któregoś dnia możesz trafić ,nie na takiego erudyte jakim jestem ja,a na zwykłego równego sobie...dopowiedz. wierze że mocno kochasz swoje psy,lecz wybacz- to nie zwalnia cię z myślenia. reasumując- mój światopogląd zdajesie najwyrazniej odbiega od światopoglądu innych zebranych tu cioteczek.nie zgadzam się żebyście dyktowały mi jakieś takie z dupy warunki.chciałam pomóc Szancie ale to przerasta moje wyobrażenia.jak byście chcialy jej naprawde pomóc to szukały byście domów dla jej szczeniąt a nie rządały ode mnie żebym ją do aborcji ewentualnej prowadziła a jej dzieci na rzez.a może bym tak wpadła w gości wasze psy odpalić?ok bo mam dosć:shake: jak to co robicie jest według was mniejszym złem a może dobrem/?/ to sie leczcie.ja ręki nie przyłoże!nie wiem jeszcze co zrobie,ale pewnie nie w porozumieniu z wami.dz.za uwagę p.s. Asiorku czekam na tel. mam nadz że wpadniesz do mnie;)

Link to comment
Share on other sites

Sterylka aborcyjna to jest coś normalnego w przypadku psów ze schroniska, wykonuje się je bardzo często. Nie jesteś jeszcze wdrożona w realia dogomanii, ale niestety tak jest i jeśli suka jest w ciąży to rzadko pozwala się jej urodzić szczeniaki. Masz rację że szczeniaki znajdą domy, bo są śliczne i kochane, tyle tylko że jak podrosną i przestają nimi być to się ludziom nudzą i lądują na ulicy albo w schronisku, a my mamy wtedy jeszcze więcej pracy :( Nie masz pewności że znalazłaś akurat taki dom szczeniakowi, w którym będzie szczęśliwy do końca życia. My tutaj już widziałyśmy wiele wspaniałych domów, a potem jeden telefon i proszę sobie tego psa zabierac bo jest taki i taki, a my takiego to go nie chcemy.
Więc nie oburzaj się tak bardzo, takie są niestety okrutne realia. My też byśmy chciały żeby każdy szczeniak rodził się i miał przed sobą szczęśliwe życie, ale niestety codzienność pokazuje nam co innego. A jak sama wiesz, więcej kundelków w schroniskach nie jest nam potrzebne.
Trzymaj się....mam nadzieję że Szanta szybko do Ciebie trafi :)

Link to comment
Share on other sites

aha-żeby rozwiać wątpliwości i/czy ewentualne nieporozumienia-oswiadczam w tym miejscu że nie robie niczego za tzw.plecami i jestem gotowa w każdej chwili na dialog z każdą z cioteczek,która chce Szancie pomóc.nie szukam psa do walk,ani pseudo hodowli-zeby było jasne-czano na białym.chcę nadal pomóc suńce,jednak w pewnych kwestiach nie chodzę na kompromisy i nie zmienie mojego stos.do kwestii ew. aborcji.choćbym miała szukać sama domów dla jej szczeniąt.proszę was zebyście przemyślaly co napisałam.wiem że można dostać świra jak się czlowiek napatrzy ile tych bidnych sierot jest,i ile wogóle zła na świecie..ale mamy je jeszcze pomnażać zabijając szancie szczeniaki?zło złem? nie popadajmy w jakąś zbiorową paranoje...tymczasem pozdrawiam i milego dnia życzę

Link to comment
Share on other sites

Agnieszko Twój post zwalił mnie z nóg.


sprawa sterylizacji suk jest powszechnie wszystkim znana tutaj na dogo
Agaga21 ma zupełną rację i czytając jej posty wcale nie uważam żeby w jakikolwiek sposób chciała Ci ubliżyć, napisała że biorąc pełną odpowiedzialność za sunię, bierze również odpowiedzialność za to aby sunia nie urodziła żadnych szczeniąt, teraz czy później, nawet jeśli miałaby być to sterylizacja aborcyjna
Na temat sterylizacji rozmawiałyśmy przez telefon i wydawało mi się ze ustalona była sterylizacja a nawet to że jej dopilnujesz.
Ja również jestem za sterylizacją wszelakich stworzeń, schroniskowych, bezpańskich ... i to nie nie dla mojego widzimisię.
Rozumiem ze Ciebie oburza "mord życia już poczętego" ... popatrz na te wszystkie dorosłe TTB które gniją w schronach ... one też były kiedyś ślicznymi małymi szczeniaczkami, które urodziły się a teraz przyjdzie większości z nich umrzeć w schroniskach na zimnym betonie.

sunia nie wyglada na ciężarną w chwili obecnej ale jeśli .... w schroniskowym boksie była z cieczką i zapłodnił ją ten wielki samiec którego tak panicznie się boi to uwazasz ze należy pozwolić jej urodzić szczeniaczki bo tak będzie zgodnie z naturą ???
i co z nimi później zrobić ??? ... szukać im domków ??? gdzie ???

w schroniskach są tysiace psiaków w wieku szczenięcym ... zwykłych, kochanych maleńkich kundelków i psiaków w typie ras przeróżnych i co z nimi ???

chyba zbyt mało psich nieszczęć widziałaś ... potrzeba Ci widocznie czasu zeby zmienić poglądy



jakoś się to wszystko skomplikowało ....

Link to comment
Share on other sites

MamaOzzinka, błagam Cię, zastanów się co piszesz.
Spójrz ile szczeniąt umiera w schroniskach, na polach, w rowach.. Ile dorosłych psów, w depresji siedzi w schroniskowych boksach..
Sama też masz psiaka z hodowli, nie z pseudo. W hodowli psy przychodzą na świat otoczone miłością, ich poczęcie było solidnie zaplanowane, były chciane i kochane.
W ich utrzymanie i zdrowy rozwój wkłada się masę energii, czasu i olbrzymie nakłady finansowe.

[I]jeśli Szantę pokryłby ten duży pies, mogłoby się skończyć tragicznie..[/I]

Uwierz, być przy porodzie, a potem zabrać te maluchy do uśpienia, to okropna trauma. Ale jeśli mamy walczyć z bezdomnością, poprawić los psów w Polsce, musimy - my, ludzie kochający zwierzęta, podejmować takie, a nie inne decyzję. Uwierz, to jest cholernie podłe uczucie, tak samo podłe jak widok smutnych psich oczu, w boksach schroniskowych i to cholerne uczucie bezsilności :( gdy musisz go zostawić, bo najnormalniej w świecie nie ma miejsca/pieniędzy...
Bo ktoś, kiedyś zapragnął mieć szczeniaczki :shake:


Tonu Twojego postu nie skomentuję, bo mnie ścięło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MamaOzzinka']Siemano Shanty grubasie kudłaty:peace: pewnie domarzłaś moja sierotko znów dziś w nocy...ja też przez ciebie słabo sypiam...:mad::Dog_run:
nie daje mi spokoju to co przeczytałam wczoraj na wątku twojej siostry z słupska...:tard:
jakos mnie wewnętrznie rozdygotało czy coś...siadłam przed sprzętem i wertuje dogo..już dłuższą chwilę...byłam u cioteczki Fioneczkowej i innych cioteczek twoich w gościach...ale zamiast utwierdzić się w przekonaniu że wszystko jest na dobrej drodze jestem w coraz cięższym szoku:mdleje: nie chce tu nikogo obrazić ani urazić, winny mojemu zszokowaniu jest pewnie mój niedorozwój,niedojrzałość lub inne wodogłowie:roll: jednak pragnę uprzejmie zakomunikować szanownym cioteczkom,kochanym sponsorom,ludziom poprostu życzliwym ,czy zwyczajnie przypadkowym tutaj-jak ja- [B]że w żadnym wypadku,pod żadnym pozorem i choćby skały się że tak powiem posra** ,nie przyłożę mojej ręki do sterylizacji Szanty połączonej z aborcją.jeżeli adze21 wydaje się że rozmawia z tumankiem bez szkoły to niech się jaknajprędzej wyprowadzi z błędu.[/B]..tu cyt:"jeśli by sie okazało, że szanta by była w ciąży, to sterylkę aborcyjną byś musiała też jej zrobić, z tym że decyzja by była moja, nie twoja . " [B]ja nie wiem co to jest bb i jeśli mam być szczera to mam to w głębokim poważaniu skoro żeczone bb nie ma szacunku do rozmówcy-czyt. MNIE. jeżeli bb jest jakimś organem ustawodawczym a ja mam robić za podwykonawce to niech bb najpierw się logicznym myśleniem wykaże a nie jakimiś "widzi mi się.." naprawde nie chce obrażać ale to wszystko się kupy nie trzyma...że niby zaje*** ślepego miotu czy żywych szczeniąt w łonie jest cyt:"mniejszym złem.."? no ja chyba ochu***łam! [/B]że takie szczeniaki mają mniejsze szanse na znalezienie normalnych domów od tych wszystkich chorych bidulek które zawzięcie ratujecie i nad którymi tak cierpicie?! a może takie szczeniaki/płody nie czują? a może nie są poprostu w stanie wyszczekać jeszcze tego co czują? więc lepiej je takie maleńkie zaj*** żeby potem w schroniskach broń bosze nie oglądać bo a nuż które tam trafi..?czy was odmóżdżyło? jeśli tak to proponuję szybciutko stworzyć listę wszystkich starych,chorych, a wogóle to najlepiej wszystkich psów z dogo i ze schronów i wezmiemy je zaj*** żeby bidy potem już w schronach nie siedziały..i nie trzeba będzie już im pomagać wogóle ani ich w schronach oglądać.jadnak rzez na ukrainie to nie głupi pomysł..?podpisałyscie może petycje?noooo super.a ja dalej nie kumam.:shake: kto dał wam takie moralne prawo decydowania który pies będzie żył a który nie? a może ta moralnosć tutaj wygląda zupełnie jak u dulskiej? takie mam właśnie wrażenie. [B]Ago21 gratuluje ci tupeciku-że miałaś czelnosć wogóle zwrócić się do mnie w ten sposób, i odwagi-aczkolwiek to bym na twoim miejscu zaczęła kontrolować ,bo któregoś dnia możesz trafić ,nie na takiego erudyte jakim jestem ja,a na zwykłego równego sobie...dopowiedz. wierze że mocno kochasz swoje psy,lecz wybacz- to nie zwalnia cię z myślenia. reasumując- mój światopogląd zdajesie najwyrazniej odbiega od światopoglądu innych zebranych tu cioteczek.nie zgadzam się żebyście dyktowały mi jakieś takie z dupy warunki.[/B]chciałam pomóc Szancie ale to przerasta moje wyobrażenia.jak byście chcialy jej naprawde pomóc to szukały byście domów dla jej szczeniąt a nie rządały ode mnie żebym ją do aborcji ewentualnej prowadziła a jej dzieci na rzez.a może bym tak wpadła w gości wasze psy odpalić?ok bo mam dosć:shake: jak to co robicie jest według was mniejszym złem a może dobrem/?/ to sie leczcie.ja ręki nie przyłoże!nie wiem jeszcze co zrobie,ale pewnie nie w porozumieniu z wami.dz.za uwagę p.s. Asiorku czekam na tel. mam nadz że wpadniesz do mnie;)[/QUOTE]

Asiu, ja myślę, że nie tylko się wszystko skomplikowało, ale powiem więcej - MamoOzzinka - nie byłoby może w Twoim poście nic dziwnego, gdybyś tylko wyjawiła nam swoje rozterki co do sterylek aborcyjnych i usypiania ślepego miotu, ma je wiele osób, jedni zrozumieją, jaki jest w tym sens, inni nie, każdy ma prawo do własnego zdania.
[B]Ale do jasnej cholery - jakim prawem i to w taki [U]obrzydliwy wulgarny i chamski[/U] sposób obrażasz agagę21???[/B] Osobę, która od dawna pomaga psom w typie TTB??? Kim Ty jesteś? Nic nie wiesz o nas, o agadze21, a śmiesz nas obrażać?
Masz zerową, jak widzę wiedzę, na temat przeciwdziałania bezdomności psów, ograniczone horyzonty myślowe i powyższym postem pokazałaś, na co Cię stać. Ja nie mam najmniejszej już wątpliwości co do Twojej osoby. Gdzie znalazłaś obraźliwe słowa w poście agagi21???? No gdzie? Za to w Twoim poście ich nie brakuje :angryy::angryy::angryy:

BB to skrót, tak dla wyjaśnienia, bo jesteś tu "nowa" i gó...o za przeproszeniem wiesz.
BB to grupa osób pomagająca i ratująca TTB z całej Polski, to agaga21, Ania z Poznania i ja. Jeśli sunia ma przejść pod naszą opiekę, prawną jak i finansową, a Ty masz być TYLKO i AŻ DT, to MUSISZ spełniać nasze wymagania. Nie Ty będziesz decydowała o losach psa i nie Tobie będzie decydować o sterylce Szanty, czy też nie...

Fioneczko - widzisz teraz, że potwierdziły się jednak moje obawy. :shake: I powiem więcej - czekam jeszcze na decyzję Ani z Poznania i agagi21, ale ja KATEGORYCZNIE nie zgadzam się, by Szanta trafiła do osoby, która nie potrafi w normalny kulturalny sposób rozmawiać - wulgaryzmy, obrażanie - teraz, potem - brak zgody na sterylkę (bo przecież sama sterylka to też krzywda, prawda? pozbawianie suki "kobiecości", a może coś jeszcze? aż boję się myśleć :roll:)

Jestem w stanie zasponsorować jej samodzielnie hotel, ale uważam, że do MamyOzzinka nie powinien trafić żaden pies.

Link to comment
Share on other sites

Tego sie nie spodziewalam, spadlam z krzesla doslownie czytajac ten wulgarny post.
Rozumiem ze ktos moze miec odmienne zdanie, temat kontowersyjny...ale wyjezdzac z takimi tekstami w stosunku do osoby ktora robi tyle dobrego to lekka przesada i poziom przedszkolny.
Mamo Ozzinka pomysl zanim cos napiszesz i podchodz do ludzi z wiekszym szacunkiem.

Rowniez nie wyobrazam sobie tego by pozwolic na urodzenie szczeniat, niestety to co robimy wymaga od nas trzezwego myslenia i umiejetnosci podejmowania ciezkich, czesto bolesnych decyzji.
Jesli przyjemnosc sprawi Ci odchowanie zgrai szczeniorow jedz do schroniska, wez jakis miot i odchowaj....bo w schronach takie szczeniorki czesto zdychaja, niektore zostaja w tym schronie przez kilka lat- rodza sie i tam umieraja.
Niema sensu powolywac nowego zycia podczas gdy wszedzie tyle niechcianych i cierpiacych.

Dziewczyny jestem z Wami w miare mozliwosci pomoge.

Moja Puppy jest w DT, powinna dosc szybko trafic do DS- zapytam czy byloby miejsce dla Szanty.

Link to comment
Share on other sites

Furciaczku, wielkie dzięki! :loveu:

Mamy też miejsce w hoteliku u mariamc w Szczecinku, gdyby DT od Furciaczka nie mógł suni przyjąć. To sytuacja alarmowa, więc Danusia zgodziła się gdzieś małą upchnąć.
Koszt to 200 zł miesięcznie wraz w wyżywieniem i nie będzie miała problemów ze zrobieniem sterylki aborcyjnej.

Szukamy transportu na trasie Nowodwór/Lublin - Szczecinek[B],[/B] koszty pokryje BB.
Zaraz napiszę do Murzyńskiej Łydki, bo nie mam jej telefonu, został na starej komórce. Pomogła przy mojej Fidze, to może i przy Szancie miałaby możliwości pomóc (bo chęci to ona ma zawsze ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='as_ko']Sterylka aborcyjna to jest coś normalnego w przypadku psów ze schroniska, wykonuje się je bardzo często. Nie jesteś jeszcze wdrożona w realia dogomanii, ale niestety tak jest i jeśli suka jest w ciąży to rzadko pozwala się jej urodzić szczeniaki. Masz rację że szczeniaki znajdą domy, bo są śliczne i kochane, tyle tylko że jak podrosną i przestają nimi być to się ludziom nudzą i lądują na ulicy albo w schronisku, a my mamy wtedy jeszcze więcej pracy :( Nie masz pewności że znalazłaś akurat taki dom szczeniakowi, w którym będzie szczęśliwy do końca życia. My tutaj już widziałyśmy wiele wspaniałych domów, a potem jeden telefon i proszę sobie tego psa zabierac bo jest taki i taki, a my takiego to go nie chcemy.
Więc nie oburzaj się tak bardzo, takie są niestety okrutne realia. My też byśmy chciały żeby każdy szczeniak rodził się i miał przed sobą szczęśliwe życie, ale niestety codzienność pokazuje nam co innego. A jak sama wiesz, więcej kundelków w schroniskach nie jest nam potrzebne.
Trzymaj się....mam nadzieję że Szanta szybko do Ciebie trafi :)[/QUOTE]


As_ko masz napewno racje że z wielu rzeczy nie zdaję sobie sprawy...jak każdy chyba.mysle że zle mnie zrozumiałaś-nie oburzam się,za stara jestem na takie bzdety jak obrażanie się na rzeczywistość.jest jaka jest.jednak aż tak stara i ślepa znowu też nie jestem żeby nie widziec jaka ta rzeczywistość jest. co bym tu zresztą nie napisała to itak każdy przeczyta i zinterpretuje to tak jak będzie chciał. bliżej mi do pozytywu ciotki Alicji-w stylu:jest jak jest,przyjmuje to na klate-róbmy swoje-coco jumbo i do przodu... -niż do szukania dziury...
choć nie mam w zwyczaju gryzienia się w jęzor,czasem to robie dla tzw.dobra sprawy...ale nie będe mówić że deszczyk pada jak mi ktoś w twarz pluje..ani potakiwać jakiejś tutejszej guru że czarne jest białe..zwłaszcza że doszłam do wniosku że nie chodzi o dobro szanty tylko o to żeby jakaś ciociulka miała spokojne sumienie...a wogóle to koniec tłumaczenia.jak to mówią u nas w krk-kto ma wiedzieć ten wie...dziękuje,też się nie puszczaj;) :D pozdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MamaOzzinka']As_ko masz napewno racje że z wielu rzeczy nie zdaję sobie sprawy...jak każdy chyba.mysle że zle mnie zrozumiałaś-nie oburzam się,za stara jestem na takie bzdety jak obrażanie się na rzeczywistość.jest jaka jest.jednak aż tak stara i ślepa znowu też nie jestem żeby nie widziec jaka ta rzeczywistość jest. co bym tu zresztą nie napisała to itak każdy przeczyta i zinterpretuje to tak jak będzie chciał. bliżej mi do pozytywu ciotki Alicji-w stylu:jest jak jest,przyjmuje to na klate-róbmy swoje-coco jumbo i do przodu... -niż do szukania dziury...
choć nie mam w zwyczaju gryzienia się w jęzor,czasem to robie dla tzw.dobra sprawy...ale nie będe mówić że deszczyk pada jak mi ktoś w twarz pluje..ani potakiwać jakiejś tutejszej guru że czarne jest białe..zwłaszcza że doszłam do wniosku że nie chodzi o dobro szanty tylko o to żeby jakaś ciociulka miała spokojne sumienie...a wogóle to koniec tłumaczenia.jak to mówią u nas w krk-kto ma wiedzieć ten wie...dziękuje,też się nie puszczaj;) :D pozdr[/QUOTE]

[B]Zamilcz już!!! [/B]Ty ciociulko od siedmiu boleści.

Miałam co do Twojej osoby mnóstwo wątpliwości - Te infantylne posty z tysiącem emotikonek, te ciociulanie, pitu pitu i inne - właściwie to miałam wątpliwości po tym, co do tej pory przeczytałam, czy Ty aby jesteś pełnoletnią poważną osobą. Jak widać, moje wątpliwości się potwierdziły na całej linii. Pokazałaś swoje prawdziwe oblicze, więc teraz bądź uprzejma i nie zaśmiecaj swoim ulicznym językiem wątku Szanty, bo organizujemy dla niej pomoc, nie pie....limy trzy po trzy, byle się nam kolejna niebieska łapka czy czerwony ognik zaświecił.


EDIT - dla nie wtajemniczonych, oto post agagi21, który wyzwolił potok jadu z ust MamyOzzinka, z wątku

[URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=15440975#post15440975"]
[/URL]
[QUOTE]o może w ten sposób-nie dzwigła bym właśnie tej odpowiedzialności-że podjęłam decyzje o czyimś-być czy nie być...:-( [B]nie czuje się na tyle silnym człowiekiem by decydować o takich sprawach[/B].nie wiem ale pewnie wiele bezsennych nocy by mnie to kosztowało...dlateo z całym szacunkiem do was.mam nadz.że nie zostałam opatrznie zrozumiana..-dlatego prostuje-szacunek,życzyła bym sobie i światu żeby wszyscy byli tak odpowiedzialni.[/QUOTE]



[QUOTE]jeśli by sie okazało, że szanta by była w ciąży, to sterylkę aborcyjną byś musiała też jej zrobić, [B]z tym że decyzja by była moja, nie twoja[/B] . [/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

powoli.choc teraz nie mam czasu napewno pózniej odpisze.tak tylko po prędce:-a jak mogłaby się skończyć sterylizacja aborc.?mozemy sobie tak gdybać...same chyba wiecie?czy wy naprawde nie rozumiecie co ja pisze?wiem jekie są realia.wiem ze świat jest jaki jest.nie oce jest mi uczucie traumy ani bezradności. naprawde słabo mi jak czytam pewne rzeczy-poddaje się bo z wiatrakami nie dam rady... macie racje.zwracam honor.poprawmy los polskich psów. proponuje przy okazji poprawić nasz los poprzez utylizacje żuli,meneli i bezdomnych-są aspołeczni i mają często smutne oczy.więc poprostu nie patrzmy w nie.oprócz teo proponuje eliminacje wszyskich slabych jednostek-w ten sposób podniesiemy jakość życia swojego i naszych psów.decyzje są ciężkie,wiem,ale konieczne.pozatym medycyna daje nam już takie możliwości by słabsze egzemplarze eliminować już z łona matki.po co zaśmiecać nimi ten dobry świat do któreo dążymy..?jaśniej się już chyba kuna nie da...spytam jeszcze raz kto dal wam prawo dokonywania takich wyborów-kto będzie żyć a kto nie? może pozwolicie innym tak sobie powybierać..?ton przybralam współmierny do tego który wziął odpowiedzialność za aborke i zlecił mi jej wykonanie...kapiszi?przecież po polsku chyba pisze?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MamaOzzinka']powoli.choc teraz nie mam czasu napewno pózniej odpisze.tak tylko po prędce:-a jak mogłaby się skończyć sterylizacja aborc.?mozemy sobie tak gdybać...same chyba wiecie?czy wy naprawde nie rozumiecie co ja pisze?wiem jekie są realia.wiem ze świat jest jaki jest.nie oce jest mi uczucie traumy ani bezradności. naprawde słabo mi jak czytam pewne rzeczy-poddaje się bo z wiatrakami nie dam rady... macie racje.zwracam honor.poprawmy los polskich psów. proponuje przy okazji poprawić nasz los poprzez utylizacje żuli,meneli i bezdomnych-są aspołeczni i mają często smutne oczy.więc poprostu nie patrzmy w nie.oprócz teo proponuje eliminacje wszyskich slabych jednostek-w ten sposób podniesiemy jakość życia swojego i naszych psów.decyzje są ciężkie,wiem,ale konieczne.pozatym medycyna daje nam już takie możliwości by słabsze egzemplarze eliminować już z łona matki.po co zaśmiecać nimi ten dobry świat do któreo dążymy..?jaśniej się już chyba kuna nie da...spytam jeszcze raz kto dal wam prawo dokonywania takich wyborów-kto będzie żyć a kto nie? może pozwolicie innym tak sobie powybierać..?ton przybralam współmierny do tego który wziął odpowiedzialność za aborke i zlecił mi jej wykonanie...kapiszi?przecież po polsku chyba pisze?[/QUOTE]

czy możesz przestać brnąć dalej ... uwazam że to nie ma sensu

[B]EDIT ... dzwoniłam, nie możesz odebrać telefonu?[/B]

Link to comment
Share on other sites

Agnieszka jakie mniej wiecej beda koszty transportu ze schroniska do Szczecinka??

Mama Ozzinka cos Ci sie pomylilo chyba, nie debatujemy tu o problemie bezdomnosci ludzi, o menelach i zulach jak to ujelas.
Od tego sa zapewne inne fora wiec tam idz i pisz swoje filozofie zyciowe i obrazaj do woli uzytkownikow. Tu wypadaloby skupic sie na ratowaniu psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Agnieszka jakie mniej wiecej beda koszty transportu ze schroniska do Szczecinka??

Mama Ozzinka cos Ci sie pomylilo chyba, nie debatujemy tu o problemie bezdomnosci ludzi, o menelach i zulach jak to ujelas.
Od tego sa zapewne inne fora wiec tam idz i pisz swoje filozofie zyciowe i obrazaj do woli uzytkownikow. Tu wypadaloby skupic sie na ratowaniu psa.[/QUOTE]

Furciaczku ze schroniska do Danusi jest ok 600 km ... ciężko wyczuć jaki będzie na chwilę obecną koszt transportu
pieniadze na transport "pożyczone" będą z BB ... odrobi się to w jakiś cudowny sposób

Link to comment
Share on other sites

Napiszę teraz krótko, bo mnie może internet wywalić przy dłuższej odpowiedzi- po dzisiejszym poście MamyOzzinka ja również się nie zgadzam na ten dt. Nie ta treść nie ta forma, nie ten ton przede wszystkim. Brak wiedzy na temat bezdomności na tym etapie bytności na dogo jest dopuszczalny, brak szacunku dla nas- trzy razy nie.

[B]Agnieszko32- [/B]zaraz wysyłam Tobie numer do Murzyńskiej Łydki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...