Jump to content
Dogomania

Pilnie potrzebni wolontariusze z Tarnowa


efra

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Nie wiem, czy pomysł jest do przeforsowania przy tym kierowniku który jest..
Żeby stworzyc wolontariat z prawdziwego zdarzenia trzebaby chyba zebrać grupkę chętnych ludzi i pisać pisma do urzędu, który nad azylem sprawuje pieczę..

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się że grupka by się znalazła, tylko wszystko zależy od kierownika bo jeśli on się nie zgodzi to nic nie możemy zrobić.
A rozmawiałś ostatnio z kimś w sprawie tego wolontariatu ? Może udało by się ich "uprosić" żeby pozwolili pomóc tym psiakom.
Można spróbówć napisać do nich jakiś e-mail i zobaczyć co odpiszą. ;D

Link to comment
Share on other sites

ale ten kierownik ma problemy ;/
Napisze do nich e-mail i zobaczymy co odpiszą

Moge wiedzieć ile masz lat ? ;d

napisałam ale nie udało się wysłać więc wysłałam z innej poczty i też się nie udało... widocznie oni nie chcą dostawać żadnych e-maili
albo ja mam zepsutą poczte ( wysyłałamz o2.pl i wp.pl)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nie wiem, gdzie powinnam napisać, więc pokierujcie mnie proszę.

Wczoraj jayo jadąc drogą z Tarnowa w kierunku na Pilzno na 251km, w miejscowości Ładna widziała łaciatą sukę w typie bernardyna- nie miała szansy się dokładnie przyjrzeć, a suka była odwrócona, z 5 szczeniaków. Jest prośba o sprawdzenie. Zwierzaki wyglądały na bezpańskie, a do zabudowań był spory kawałek.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, czy to te same psiaki.. ale dziś pojechała jedna osoba sprawdzić - okazało się, że jest suczka z 10!!!!!! szczeniakami :shake: Właścicielka akurat nadjechała.. Ponoć psy za nią poszły.. Faktycznie tam w pobliżu nie ma domów, tylko jakiś magazyn, jeśli dobrze zrozumiałam przez telefon.. Zaraz wkleję fotkę, może jayo zerknie i potwierdzi, czy te psiaki widział?

Link to comment
Share on other sites

Tak, to te psy, dziękuję za sprawdzenie.
_Aga_ czy wiesz może, co ta kobieta ma zamiar z tym stadem zrobić? Ona chce je oddać, sprzedać?
Jeśli oddać, zawsze można spróbować zrobić foty i poogłaszać.
Jayo widziała jak suka jadła jakieś resztki ze śmieci, a maluchy za nią biegły.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli dobrze zrozumiałam przez telefon - a była to rozmowa tak trochę na szybko, bo akurat wykąpałam córcie i miałam ją usypiać, poza tym strasznie mi przerywało, kobieta nie była chętna do rozmowy :shake:

Sama się zastanawiam, co ona zrobi z 10!!! szczeniakami :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 5 weeks later...

[quote name='Ciocia25']Witajcie, myślę że warto by było wznowić temat wolontariatu w okolicach Tarnowa. Ma może któraś z Was jakiś pomysł co do tego bądź uczestniczy w czymś gdzie s a potrzebni ludzie? :)[/QUOTE]
No właśnie, też chętnie dowiedziałabym się coś o wolontariacie w schronisku w Tarnowie. Macie, może jakieś info. ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...