Jump to content
Dogomania

FELEK CO NIE NOSIŁ SZELEK plus JA:)


Fides79

Recommended Posts

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Margi']Rezonans nie w buty w sadzić,tylko u nas ciągle nie ma dobrych specjalistów do odczytania zdjęć.Asekurują się
ale specjalistów ortopedów tyż mamy jakich mamy.[/QUOTE]
No tylko po co mi taki opis rezonansu? Lekarz mi chciał operować kolano na jego podstawie, a jest szansa, że nie będzie to konieczne. A do każdego kolejnego lekarza nie idę z płytką, tylko z tym opisem. Zdjęcia kręgosłupa też mam źle zrobione, no po kiego diabła mi to było, tylko dzień wolny zmarnowałam :roll:

Link to comment
Share on other sites

aaaa byłam dziś rano na spacerze z Felkiem, brrrr zimnooooo, wieje i pada drobniutki dosyć gęsty śnieg
ale pomijając aurę to mam strasznie rozpuszczonego psa :mad: echh widać wychodzenie z moją ciocią mu nie służy na dyscyplinę :shake:
chodzi jak che, w każdą stronę, wyrywa się, ciągnie, szczeka na wszystko i wszystkich :lying: normalnie jak nie mój pies i nic się nie słucha :angryy:
masakra :watpliwy::mdleje:

Link to comment
Share on other sites

Odkąd pracuję ostro to Zibi też już chodzi ze mną inaczej. Zawsze jakby się dziwił, że to ja na drugim końcu smyczy i nie dam się prowadzić na spacerze. ;)

[QUOTE]a ze szczecina kregosłupologa nie znasz?:smile:[/QUOTE]
A może w Wawie tyż?

Link to comment
Share on other sites

W w-wie, moja żona korzysta z usług dr. Krzysztofa Berezy (ul. Uniwersytecka 1 /41) ale uprzedzam, że ma on w sprawach kręgosłupa określone zdanie na temat aktualnego stanu technik medycznych i raczej zaleca poczekać dopóki można, bo postęp w tej dziedzinie jest i można liczyć w ciągu kilku lat na jakieś zmiany... Jak ktoś chce tylko skierowania na operację i to już, to nie ten adres :D
Tak więc, żeby potem nie było pretensji, że inny lekarz od razu skierował na operację ... :D
Z kręgosłupem jest niestety tak, że jeden po operacji wychodzi zadowolony, a inny wyjeżdża na wózku ... I pewnie długo jeszcze tak będzie - kwestia tylko jaki będzie odsetek tych co na wózku ...
BTW - piszecie o tomografii, a ja byłem na zwykłym USG w prywatnej klinice o dobrej opinii a u innego lekarza (któremu wierzę) kazano mi powtórzyć USG gdzie indziej, bo na tym z którym przyszedłem "g... widać" :D
Lumpowi zaś jak zrobili RTG, (miał gulę na boku) to nic nie wyszło, a 6 miesięcy później na RTG wyszedł nowotwór na żebrach (straciliśmy 6 miesięcy z powodu braku umiejętności robienia RTG...) :/
Może gdyby zacząć go leczyć 6 msc. wcześniej, to by żył do dzisiaj...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']No tylko po co mi taki opis rezonansu? Lekarz mi chciał operować kolano na jego podstawie, a jest szansa, że nie będzie to konieczne. A do każdego kolejnego lekarza nie idę z płytką, tylko z tym opisem. Zdjęcia kręgosłupa też mam źle zrobione, no po kiego diabła mi to było, tylko dzień wolny zmarnowałam :roll:[/QUOTE]

eee tam, specjaliści kurde... ja poszłam zrobić kontrolne rtg kręgosłupa, zdjęcie zamazane a opis dostałam "kręgosłup w odc. szyjnym prawidłowy" ... tylko, że 3 kręgi są zrośnięte po złamaniu :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jambi']eee tam, specjaliści kurde... ja poszłam zrobić kontrolne rtg kręgosłupa, zdjęcie zamazane a opis dostałam "kręgosłup w odc. szyjnym prawidłowy" ... tylko, że 3 kręgi są zrośnięte po złamaniu :grins:[/QUOTE]

no ja nie mogę... to już jest kpina... powiedziałaś im????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jambi'][QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Zamieszczone przez [B]zerduszko[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=20330495#post20330495"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL]
Coraz nas więcej: kręgosłupy, kolana, psy - same nieszczęścia :diabloti:

[/QUOTE]najlepsze jest to, że te wszystkie elementy powtarzaja się w naszych przypadkach :megagrin:[/QUOTE]

I kostki :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saththa']I kostki :lol:[/QUOTE]

a to zależy ;) bo jeśli mówimy o kostkach w sensie podstawowego przysmaku gatunku canis lups to i owszem, jeśli natomiast masz na myśli anatomiczną częśc ludzkiego ciała to nie do końca - ja mam w porządku :grins: i nawet proste :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jambi']a to zależy ;) bo jeśli mówimy o kostkach w sensie podstawowego przysmaku gatunku canis lups to i owszem, jeśli natomiast masz na myśli anatomiczną częśc ludzkiego ciała to nie do końca - ja mam w porządku :grins: i nawet proste :cool3:[/QUOTE]

Ale każda z nas ma;) Ty masz proste ja mam uszkodzone:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...