Jump to content
Dogomania

śliczna Lady w typie foksterierka za TM[*]


kinga_kinga7

Recommended Posts

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kasia77']biegnij na górę mała[/QUOTE]

i jeszcze raz.

A czy Daszka juz po operacji?
Moja tymczasowiczka-Pineska miała wycinane guzy z obydwu listw, minęło 1,5roku, pies szczęśliwy i zdrowy....aż nie prześwietlilismy niedawno klatki piersiowej w poszukiwaniu chorób serca(Pinesia miała szmery), i okazało sie ,ze Pinesia ma guza na płucach - bardzo częsty przerzut z listw mlecznych.

Link to comment
Share on other sites

:-(:-(:-( Nie mogę sobie znaleźć miejsca...Lady miała przerzuty do płuc,zajęte węzły chłonne,duże twarde guzy po drugiej stronie brzuszka.I już ją bardzo bolało...

Poszła na operację,ale diagnoza weta była jednoznaczna: sunia bardzo cierpi,trzeba jej pomóc odejść...:placz::placz::placz:W ostatnią sobotę na spacer trzeba było wynieść ją z kojca,nie miała już siły iść.

Tak strasznie mi źle...Żegnaj,Lady (*)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5']:-(:-(:-( Nie mogę sobie znaleźć miejsca...Lady miała przerzuty do płuc,zajęte węzły chłonne,duże twarde guzy po drugiej stronie brzuszka.I już ją bardzo bolało...

Poszła na operację,ale diagnoza weta była jednoznaczna: sunia bardzo cierpi,trzeba jej pomóc odejść...:placz::placz::placz:W ostatnią sobotę na spacer trzeba było wynieść ją z kojca,nie miała już siły iść.

Tak strasznie mi źle...Żegnaj,Lady (*)[/QUOTE]
:-(:-( bardzo mi przykro
[*]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5']Jakoś wcale nie jest mi lżej i nawet nie trafiają do mnie argumenty,że Dasza już nie cierpi...
Myślę przede wszystkim o tym,że była sama,że się bała...:(

[url]http://wirtualnyznicz.pl/zapal.html?pid=1114594[/url][/QUOTE]

:-(:-(:-(

Strasznie mi przykro suniu:-(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 9 months later...
  • 2 months later...
  • 9 months later...
  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...