Jump to content
Dogomania

Lapi... były komplikacje.. trzymajcie kciuki!!!


Recommended Posts

  • Replies 791
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AGA35']i ja także sie stawiam na zaproszenie obraczus i skromnie ale poleci 20 zł odemnie ;-)

poproszę konto na pw ;-)[/QUOTE]

Aguś na razie wyślij do mnie, ja przekieruję do Agnieszki. Dziekuję :)

[quote name='anna10025']W środę zrobię wpłatę, nie wiem na ile ale min. 20 na pewno.[/QUOTE]

Dzieki wielkie! Wysyłam numer konta na PW.

[quote name='RenW']Ciotka Obraczus coś skrobnęła do mnie..:p taki przydługaśny tekst był. :eviltong::evil_lol:
Teraz forsy - niet; ale w październiku cosik mi skapnie, więc wtedy niewielką sumką mogę podratować... powiedzmy 50,- Jak Was to Koleżanki urządza to proszę mnie wpisać.:):)[/QUOTE]

Marudzisz :cool3::cool3::cool3: przydługaśny, bo musiałam wszysto napisać. A poza tym potem słałam już PW z jednym zdaniem :p :evil_lol: Bardzo nas urządza Kochana :) dziekuję!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']:)Marudzisz :cool3::cool3::cool3: przydługaśny, bo musiałam wszysto napisać. [B]A poza tym potem słałam już PW z jednym zdaniem[/B] :p :evil_lol: Bardzo nas urządza Kochana :) dziekuję![/QUOTE]
:diabloti:A to teraz dla odmiany wyróżniona się poczułam.:p:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']

[B]Dla Ciebie - wszystko [/B]:p

Kochani proszę o pomoc w znalezieniu tych pieniędzy :([/QUOTE]
Po takim wyznaniu padłam. :lying::mdleje::mdleje: Za dużo emocji z rana. :wink::megagrin::megagrin::megagrin:
Ciężko z tą forsą..duża suma i mało czasu..ale grosz do grosza i zawsze coś..;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RenW']Po takim wyznaniu padłam. :lying::mdleje::mdleje: Za dużo emocji z rana. :wink::megagrin::megagrin::megagrin:
Ciężko z tą forsą..duża suma i mało czasu..ale grosz do grosza i zawsze coś..;)[/QUOTE]

Nie dziwie się. Ja tez gdy codzień rano mówie do siebie: dla mnie wszystko: to padam... ze smiechu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']tak nie padajcie ;) tylko konto podajcie.[/QUOTE]

Dziekuję! Konto poszło na PW.

[quote name='Kinia1984']Jestem i ja...Aga strasznie wspolczuje...Moj Kondzio mial to w jednej łapce, ale nie zdarzylismy go zooperowac bo umarl na serduszko a mial tylko roczek...
Zrobie dzis bazarek na Lapiego i Fredka i daje 20 zł...i trzymam kciuki:)[/QUOTE]

Kinia dzięki :) kasa najpierw do mnie :) poproszę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia1984'](...) Zrobie dzis bazarek na Lapiego i Fredka i daje 20 zł...i trzymam kciuki:)[/QUOTE]
Nie pamiętam, jak to jest w regulaminie, stąd dopytam. Modzi tego bazarku nie zamkną? Chodzi mi o to, że to bazarek na psiaka, który ma dom. Jeśli wiecie, że tak można to...
Kinio, a czy dałabyś radę dołączyć coś jeszcze do tego bazarku? Jeśli zgodziłabyś się przekopałabym dom i na podany mail podesłałabym zdjęcia i opisy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Nie pamiętam, jak to jest w regulaminie, stąd dopytam. Modzi tego bazarku nie zamkną? Chodzi mi o to, że to bazarek na psiaka, który ma dom. Jeśli wiecie, że tak można to...
Kinio, a czy dałabyś radę dołączyć coś jeszcze do tego bazarku? Jeśli zgodziłabyś się przekopałabym dom i na podany mail podesłałabym zdjęcia i opisy.[/QUOTE]

Niestety ten bazarek jest już w archiwum...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Nie pamiętam, jak to jest w regulaminie, stąd dopytam. Modzi tego bazarku nie zamkną? Chodzi mi o to, że to bazarek na psiaka, który ma dom. Jeśli wiecie, że tak można to...
Kinio, a czy dałabyś radę dołączyć coś jeszcze do tego bazarku? Jeśli zgodziłabyś się przekopałabym dom i na podany mail podesłałabym zdjęcia i opisy.[/QUOTE]

Kinia, Aga juz zrobila bazarek dla Lapiego. Watek został zamknięty.. Wiesz zawsze możesz zrobić bazar na Skarbonke a potem.. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga-33-76']niestety tak, bo nie można robić bazarków ani zbierać pieniążków dla psiaków które mają DS :([/QUOTE]
ja robilam bazarek na psa ktory jest w DS - bo sytuacja byla podobna....napisalam do moderatora z pytaniem czy moge dostalam odpowiedz, ze mam napisac, ze jak nie nazbieramy na operacje to psiak wyladuje w schronie bo wlasciciela nie stac na operacje i bazarek byl

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']ja robilam bazarek na psa ktory jest w DS - bo sytuacja byla podobna....napisalam do moderatora z pytaniem czy moge dostalam odpowiedz, ze mam napisac, ze jak nie nazbieramy na operacje to psiak wyladuje w schronie bo wlasciciela nie stac na operacje i bazarek byl[/QUOTE]

Idę zapytać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Nie pamiętam, jak to jest w regulaminie, stąd dopytam. Modzi tego bazarku nie zamkną? Chodzi mi o to, że to bazarek na psiaka, który ma dom. Jeśli wiecie, że tak można to...
Kinio, a czy dałabyś radę dołączyć coś jeszcze do tego bazarku? Jeśli zgodziłabyś się przekopałabym dom i na podany mail podesłałabym zdjęcia i opisy.[/QUOTE]
jesli bedzie mozna zrobic bazarek to jasne:)

Link to comment
Share on other sites

Dostałam pw z prośbą o pomoc...wchodzę i mnie zcięło:shake:
Hmm mam dwa własne owczarki i dwa psy adoptowane...wszystkie psy brane z przemyslaną odpowiedzialnością...ale może zrobie wątek i pozbieram na sterylki dla nich, albo na szczepienia? - z kasą tez u mnie bardzo krucho-kto był u mnie w domu ten wie w jakich warunkach mieszkam... Bo skoro dogomaniacy tacy hojni to po co mam samemu płacić?

Chwała Aga Tobie ,ze zajmujesz się takim psem, ale to Twój pies -skoro nie masz w tej chwili pieniędzy, to weź kredyt bądź pożycz !
Za 1000zł można zrobić kilka sterylek sukom bez domu, które w tej chwili zaczną cieczkować...nie rozumiem na prawde co się dzieje na dogo:shake::shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...