Jump to content
Dogomania

grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!


Dudek

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

chłopiec zabrany, wykąpany, ogolony, odrobaczony - może jutro pojedzie do Łodzi aczkolwiek może przejdzie jeszcze kastrację........... zobaczymy

Tuptuś - to będzie jego chyba trzeci dom miejmy nadzieję, że ostatni :)
psiak oczywiście nie ma rodowodu, mało tego nie ma nawet książeczki ..........:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj po długiej i ciężkiej chorobie, po desperackiej walce o życie odszedł grzywacz mojej przyjaciłki. Psa ja kiedyś jako szczenię wykupiłam z pseudohodowli i jej sprezentowałam. W domu koleżanki jest rozpacz. Gdyby był jakiś piesek lub suczka pp to proszę o kontakt na pw lub tel 692 457 669. Zwierzak musi być w mierę młody i zdrowy, ponieważ to co razem przeszłyśmy przy chorobie Ozziego było straszne, Ozzi był pierwszym w życiu psem koleżanki, więc zrozumcie, że nie weźmie psa do lecznia. Ona tak wogóle mówi, że dopiero za kilka lat i tylko grzywacz, ale wiem, że jakby był jakiś fajniutki wesołek to się złamie. W domu są dzieci 12 i 16 lat, pies mieszkałby w dużym mieszkaniu, zresztą za warunki ja gwarantuje.

Link to comment
Share on other sites

Szukam nowego domu dla CIRRO.To jego fotki.
Oraz link do bazy grzywek:
[URL]http://www.chinesecrested.no/en/registry/69178/Cirro+Wiatr+Pustyni+.html[/URL]


[IMG]http://images33.fotosik.pl/66/ad31085a835664f1.jpg[/IMG],
[IMG]http://images31.fotosik.pl/66/d05afcc623a98d86.jpg[/IMG],
[IMG]http://images29.fotosik.pl/119/a175d22801541361med.jpg[/IMG],
[IMG]http://images34.fotosik.pl/66/5516f6a25a55c46bmed.jpg[/IMG]

Piesek ma skończone 15 miesiecy.Jest zdrowy,w domu wesoły,lubi się przytulac.
Na dworze dość niepewny- wymaga sporo pracy i wychowania doświadczonej osoby.
Cirro to chłopak bardzo rozpieszczony.
Przejawia typowo samcze znaczenie terenu "w domu tez"- i to główny kłopot z którym trzeba sobie poradzić.Trochę dominuje jak ktos da sobie wejść na głowe.
Może wystarczy tylko trening a może np.kastracja pomoże.
Decyzja musi być przemyślana bo trzeba z chłopakiem sporo popracować i sporo go nauczyć.
Obecne właścicielki nie radzą sobie,już się poddały,decyzja jest ostateczna.

Inne powody oddania psiaka- osobiste/rodzinne ale nic konkretnego nie wiem.

Cirro był 2 x wystawiany ma 2x Zw.Mł.
Przyzwyczajony jest do wszystkich zabiegów pielęgnacyjnych.

Ogólnie to grzeczny śliczny psiak, był 2 dni u mnie w domu i nie sprawiał mi żadnych problemów.

Link to comment
Share on other sites

Śli8czne cudeńko, ale nie może być łysy, tu chodzi i charakter a nie wygląd. Grzywacz mojej koleżanki będzie wyglądał jak kundelek, bo ona nigdy nie goliła pyska a futerko obcinała, to musi być grzywacz jak to mówiła zawsze o Ozzym "jajcarny", ona tą rasę pokochała nie za wygląd, ale łysolek boski... czemu mój rottek nie znosi samców :placz:

Link to comment
Share on other sites

no właśnie dziwna rzecz - mi się moja strona otwiera, innym różnie...
czy pokazuje Ci się komunikat, że "domain name has expired"?? bo się spóźniłam z zapłatą za domenę;) i wczoraj miałam rzeczywiście wyłączoną stronę ale dzisiaj dostałam komunikat, że mi znowu włączyli - tylko że niektórzy ją widzą a niektórzy nie:shake:

Link to comment
Share on other sites

Pies został w swoim domu.Gdy juz byli chętni właścicielka z rodzina postanowili że pies zostaje.I wreszcie zrozumieli ze z problemem coś można zrobić.
Mają prosic o pomoc tresera.
Na razie pod ich nieobecność pies ma swoje miejsce w łaźience gdzie zostaje z chęcią i nie obsikuje mieszkania dzieki temu.

Link to comment
Share on other sites

Ajcka normalnie ja dostanę zachwile spazmów ze złości, ta babka bardzo sympatyczna ale kurcze niech wreszcie się zdeklaruje a nie raz tak a raz tak.Mam nadzieję,że tym razem już zostanie u niej i nie będzie znowu za miesiąc problemów.Trzymam kciuki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajcka']Jeśli ktoś może proszę o przekopiowanie tej informacji na grzywacze.pl
i dodanie na stronach grzywaczkowych.[/quote]

wiem że Ciro - zostaje w domu - SUPER

jeżeli ktoś jest chętny zająć się administrowaniem jakiegoś działu w portalu grzywacze.pl np tego: GRZYWACZE W POTRZEBIE to zapraszam
wiele godzin dziennie jestem dostępna na gg (mam taką możliwość chociaż robię co innego przy kompie)
można do mnie pisać wstawię info o psiaczku lub na bieżąco pomogę w swtawianiu i uaktualnianiu danych przez nowych administratorów :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam
szukam dobrego, ciepłego domu, mającego czas i pozwalającego spać w łóżku dla ośmioletniej suczki rasowej (= rodowodowej), wysterylizowanej. Sunia lubi koty. Wolałabym dom bez innych psów. Nagusek jest nakolankowy, przytulaśny, nie grymasi, wada (lub zaleta) dzielny stróż podwórka i domu, nie szczekliwy, ale sunia myśli o sobie, że jest onkiem. Potrafi też obszczekać biegnącego człowieka/dziecko. Nagusek szuka domu z przyczyn losowych, dla obecnej właścicielki to bardzo ciężka decyzja.

Preferowane domki z woj. pomorskiego i Warszawy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...