Jump to content
Dogomania

grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!


Dudek

Recommended Posts

[quote name='Tasha']No ale trzeba coś zrobić. Jakie oni tam mają rasy psów prócz grzywków?[/QUOTE]


goldeny
labradoru
chihuahua
shi tzu
beranrdyny
beagle
westie
buldozki
yorki
owczarki niemieckie
amstaffy
husky
cocker spaniele
sznaucery

te rasy kiedys widzialam w ich ogłoszeniach

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Oj. Źle sprecyzowałam :eviltong:, Szukamy piesków i suczek małych ras. Na stałe i na tymczas. Mamy duży dom i ogród. Ja pracuje okazjonalnie, zazwyczaj w piątki i soboty. Mąż jest kierowcą tira. Mamy 2 dzieci 19-letniego chłopca i 13-letnią córke. A wiec u nas w domu zawsze ktoś jest. Piesek nie bedzie zostawał sam przestraszony w nowym miejscu. Tylko taka sprwa, że sie troche pośpieszyłam, bo to oferty dopiero jak zbudujemy płot, przed wakacjami. Bo po wybudowaniu domu troche cienko było z kasą. Także przyjmiemy pieseczki małych ras , najlepiej grzywacze pp. Uważam, że mamy dobre warunki. Duży ogród, mieszkanie bliżniaka. Spokojna okolica, mili sąsiedzi, którzy mogą sie zaopiekować pieskami podczas naszej nieobecności. Niedaleko rzeka. Mało ruchliwe ulice. Ogólnie mała,nudna miejscowość, ale wspaniała dla zwierzaczków. Bo mamy tu wszystko czego mogą potrzebować. Weterynarz w mieście, ale do tego to tylko na szczepienia, na poważniejsze zabiegi to tylko do Białegostoku, bo ten nasz to jakiś słaby specjalista. Fryzjer także u nas jest. A jak czegoś nie ma to do Białegostoku tylko 30 km.
Mieliśmy kiedyś psy i koty. Ale po wprowadzeniu do nowego domu jakos nie mieliśmy czasu i kasy, żeby utrzymywać zwierzaka. Teraz sie podnieśliśmy, no i w naszym domu może zamieszkać piesek. Jakieś inne informacje ? - prosze piszcie tu lub prywatnie, chetnie udziele odpowiedzi.
A no i jeszcze związku z tym, że mąż jeżdzi po Polsce możemy pomóc w dowiezieniu psiaczków dla innych osób.
Mam nadzieje, że sprawiam dobre wrażenie.
Pozdrawiam, M.Kłoskowska

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, ale ja nie jestem żadna Kasia tylko Marzanna Kłoskowska z Łap - podlasie.
Naprawde zależy mi na tym, aby stworzyć wspaniały dom dla zwierząt. Jestem tu nowa i prosze aby nikt mnie nie osądzał. Jak powiedziałam wcześniej pieski mogą do nas trafić w okresie letnim nie wcześniej. :-(

Link to comment
Share on other sites

choocolate,przez okres letni na pewno nazbieracie,rezygnując z drobnych przyjemnosci na pieska z hodowli,rodowodowego. Mam wrażenie,ze forum traktujesz jako darmowe rozdawnictwo rasowych piesków. Musisz zdac sobie sprawę,ze jeżeli trafi się piesek do adopcji powder puff,to bedzie w takim stanie,że na wejściu wydasz mniej wiecej tyle,ile na rodowodowego szczeniaka.Plus nerwy i czas. Tu sie pomaga,a nie składa zamówienie na rasowego psa za free.

jeżeli twoje intencje sa prawdziwe,zostan na forum,daj sie poznać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Zakochaliśmy się w łysych grzywkach po pobycie u nas w DT cudownej Zuni. Chętnie damy BDT suni, ew. z pomocą w razie poważnego leczenia czy sterylizacji.
Mam nadzieję ,że paniMysza i Agucha nas zarekomendują.[/QUOTE]
Pokerku - moje poparcie już macie ;)

Uwielbiam podczytywać wątek Strusiątka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='choocolate']Właśnie jeszcze sami nie wiemy czy zdołamy pomóc takiemu piesku z problemami. Dlatego dajemy sobie czas do wakacji na zastanowienie sie. Piesek nie musi być grzywaczem, mogą być małe kundeli.[/QUOTE]

z tego co wiem, domy tymczasowe gdy zaczynaja swoja działalność sa najpierw sprawdzane. robione sa wizyty podobne do przedadopcyjnych. na to tez musisz sie nastawić. wejdz na ten link, który na góre ci podała i poczytaj, popytaj. a masz kogo, bo pełno jest tam dobrych ludzi, którzy takie domy prowadzą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Zakochaliśmy się w łysych grzywkach po pobycie u nas w DT cudownej Zuni. Chętnie damy BDT suni, ew. z pomocą w razie poważnego leczenia czy sterylizacji.
Mam nadzieję ,że paniMysza i Agucha nas zarekomendują.[/QUOTE]

śledziłam watek biednej zuni, która dzieki pokerowi już biedna nie jest. jest zdrowa i ma świetny nowy domek. poker prowadzi świetny dom tymczasowy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paniMysza']zgubiła sie bida jakaś?[/QUOTE]

komuś napewno, bo jest u mnie :)

Moje bullowate przyjeły go bez problemu ale inne grzywki robią sceny. Samiec grzywki np wszystko obsikuje a jeszcze niedawno rowniez byl zabrany ze schroniska oj dziwne te grzywki naprawde :) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ruda76']komuś napewno, bo jest u mnie :)

Moje bullowate przyjeły go bez problemu ale inne grzywki robią sceny. Samiec grzywki np wszystko obsikuje a jeszcze niedawno rowniez byl zabrany ze schroniska oj dziwne te grzywki naprawde :) :)[/QUOTE]

to ile masz grzywek? pokaz, proszę!:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paniMysza']a co to za grzywki, mozna gdzies zobaczyc zdjęcia?:)[/QUOTE]

to chyba nie jest miejsce na moje galerie ale tak szybciorem pokaze

prawie bullowate grzywki
[IMG]http://img163.imageshack.us/img163/9667/psy003.jpg[/IMG]

[IMG]http://img25.imageshack.us/img25/2363/psy005.jpg[/IMG]

chlopaczyka brak bo jeszcze nie ma foto

Link to comment
Share on other sites

Mamy w Pabianicach kolejnego mixa grzywacza...

Potrzebny jest dla niego pilnie DT, bo jest w boksie na zewnątrz. Do budy nie chce wejść, śpi na jakimś materacu na zewnątrz! Ma masakrycznie zaniedbaną sierść i skórę, sam filc i dredy... oczy pokryte bielmem, ale zęby nie najgorsze.
Potem wstawię zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='modliszka84']Mamy w Pabianicach kolejnego mixa grzywacza...

Potrzebny jest dla niego pilnie DT, bo jest w boksie na zewnątrz. Do budy nie chce wejść, śpi na jakimś materacu na zewnątrz! Ma masakrycznie zaniedbaną sierść i skórę, sam filc i dredy... oczy pokryte bielmem, ale zęby nie najgorsze.
Potem wstawię zdjęcia.[/QUOTE]

modliszko, poker pisała, ze chetnie zajmie sie grzywaczem. może warto sie zapytać?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...