Jump to content
Dogomania

grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!


Dudek

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A co z tym gościem jest nie tak? Ja z nim rozmawiałam dziś, powiedziałam mu, że grzywek wygarbia grzbiet, to odpisał mi, że jak się teraz przygląda mu uważnie, to faktycznie jest kaleką ten pies. :<
Dziwne, bardzo niemiły. I dorzucił jeszcze: powodzenia w szukaniu idealnego, wzorcowego egzemplarza rasy, z takim sarkazmem.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli coś, to ja też mogę się do akcji ratowania przyłączyć. Z tego co widzę, na swojego pieszczocha jeszcze poczekam, mąż powiedział, że na wiosnę może ewentualnie mi da kaski na rodowodowego. Więc finansowo jestem kompatybilna tak jak wy. Grosz do gorsza i może coś tam się uda. Domem tymczasowym też służę, ale raczej dla suczek, chyba, że dla piesków w młodym wieku. Także proszę o wtajemniczenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Walker'][COLOR=green] [usunięty link do aukcji allegro][/COLOR]
Spójrzcie na to ogłoszenie. Nie ma zdjęć maluchów, bo pewnie mają ok. 6tyg. Poza tym cena jest kosmiczna jak na psy bez papierów. Też podejrzane. Ktoś zna pseudo-hodowlę?[/QUOTE]

obstawiam, że cena taka to ze względu na kolor...

Link to comment
Share on other sites

No nie wiem, dla mnie to on na szczeniaka nie wygląda. Kilka miesięcy musi mieć, chyba, że ja jestem już ślepa zupełnie. Widać po uszach np. Są już duże, owłosione. Pysk bardzo wydłużony. Wielkościowo to też ma już sporo w kłębie, jak tak porównać do tej wanny, czy czegoś tam. Mnie to bardziej na rodziców wygląda, ale mogę się mylić.

Link to comment
Share on other sites

Może i racja, sierść krótka, ale pomyślalam, że może trochę obcięta. Zobaczymy. Umaszczenie ciekawe. Fakt. Powiem tak: o ile nie pogardzę psem bez metryki, to nie wiem, jak można mieć sumienie, żeby jeszcze takiego rozmnażać dalej. Dla mnie to jasne, że skoro już jest, trzeba mu znaleźć dom, ale sama nigdy bym go nie mnożyła, matko. Aż wypieków dostałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Walker']Może i racja, sierść krótka, ale pomyślalam, że może trochę obcięta. Zobaczymy. Umaszczenie ciekawe. Fakt. Powiem tak: o ile nie pogardzę psem bez metryki, to nie wiem, jak można mieć sumienie, żeby jeszcze takiego rozmnażać dalej. Dla mnie to jasne, że skoro już jest, trzeba mu znaleźć dom, ale sama nigdy bym go nie mnożyła, matko. Aż wypieków dostałam.[/QUOTE]
ale popierasz pseudo...popyt zwieksza podaz!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Walker']Decyzja została podjęta. Kupujemy pudelka srebrnego, rodowodowego. Ja dziękuję wszystkim za pomoc, a na forum przysle siostre, maniaczkę piesków. Tak że żegnam się z wami już serdecznie i jeszcze raz dzięki za pomoc.[/QUOTE]

całe szczęście, że nie od pseudohodowców. ale zastanów sie jeszcze dwa razy zanim podejmiesz decyzje o przygarnieciu psiaka. zeby nie było jak z yorkiem:( szczeniaki sikają, robią kupy gdzie popadnie, niszczą meble i zabwaki dziecięce, podkradają jedzenie. a z tego co pisałaś, chcesz psiaka idealnie grzecznego. raczej na takiego nie trafisz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paniMysza']całe szczęście, że nie od pseudohodowców. ale zastanów sie jeszcze dwa razy zanim podejmiesz decyzje o przygarnieciu psiaka. zeby nie było jak z yorkiem:( szczeniaki sikają, robią kupy gdzie popadnie, niszczą meble i zabwaki dziecięce, podkradają jedzenie. [B]a z tego co pisałaś, chcesz psiaka idealnie grzecznego.[/B] raczej na takiego nie trafisz.[/QUOTE]
No to tylko pogratulować decyzji o pudlu... Charakter, temperament i duże wymagania pielęgnacyjne idealne dla kogoś kto ma takie wymagania...

Link to comment
Share on other sites

Pudle mają fajne charaktery - zgadza się ;)
Jednak potrzebują dużo wysiłku umysłowego, konstruktywnego szkolenia/zajęcia i zdecydowanego pana ;)
Same z siebie grzeczne i idealne nie będą a wręcz przeciwnie.
To inteligentne psy dla inteligentnych ludzi.
Można by się kłócić, że wszystkie psiaki takie są... jednak każdy na swój sposób, a pudle w szczególności.

Link to comment
Share on other sites

Przypominam o regulaminie forum:
[URL]http://www.dogomania.pl/announcement.php?f=36[/URL]
[QUOTE][B]5. POSTY[/B]

[COLOR=red]a) Zabrania się pisania postów o treści:[/COLOR]
- obraźliwej
- niecenzuralnej
- niezgodnej z prawem
[COLOR=red]- stanowiących reklamę, ofertę matrymonialną, oraz ofertę kupna–sprzedaży – nie dotyczy ofert znajdujących się w dziale Bazarek.[/COLOR][/QUOTE][QUOTE][B]9. LINKI[/B]

Jeśli znalazłeś ciekawą stronkę i chcesz się nią podzielić z innymi – większość działów na forum posiada „linkownie” zgodne z tematyką danego działu. Jeśli nie jesteś pewien, czy dany link nie będzie poczytany za reklamę – skorzystaj z pomocy moda – napisz do niego PW. [COLOR=red]Wyjątek stanowią linki do ogłoszeń, gdzie psy oddawane są za symboliczną złotówkę.[/COLOR] Niemniej, celowość umieszczenia ich należy uzgodnić z moderatorem działu Psy w Potrzebie.[/QUOTE]Jeśli w temacie dalej będą wstawiane linki do aukcji dot.sprzedaży psów,wątek zostanie zamknięty.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...