Jump to content
Dogomania

Dr Niziołek w ŁODZI - 24.09.2010r.


SZAMAN

Recommended Posts

Mam wieści od lekarza weterynarii moich psów, że [b]w Łodzi w dniu: 24.09.2010 będzie dr. Rafał Niziołek. [/b]
Zwykle przyjmuje jedynie w Marysinie oraz w klinice małych zwierząt SGGW.

Jeśli ktoś ma "pacjentów kardiologicznych" lub chce przebadać psa lub kota w celu wystawienia certyfikatu zdrowia ze względów hodowlanych, to może skontaktować się z doktorem Korzeniowskim pod numerem tel. 501 746 266 , 42 681 05 06 lub napisać: [email][email protected][/email] , [email][email protected][/email].


Możliwość badania i WYSTAWIANIA CERTYFIKATÓW DLA PSÓW I KOTÓW HODOWLANYCH
- w kierunku wad serca
- w kierunku chorób nabytych serca
+ kardiomiopatii przerostowej (HCM)
+ kardiomiopatii rozstrzeniowej (DCM)
+ endokardiozy (CVD-MR)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 month later...

[url]http://www.niziolek.com.pl/badania_wyjazdowe.html[/url] koniec maja, jeszcze nie wiadomo dokładnie którego dnia, dlatego można dzwonić w tej sprawie do lecznicy lub śledzić na stronie dr Niziołka
zapisy u dr Korzeniowskiego

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jeśli bez badań to myślę, że nie będzie aż tak drogo ;) Spytaj przez telefon, powinni Ci udzielić takiej informacji.
Badanie, które my zawsze robimy to echokardiografia i wydaje mi się, że dr.Niziołek może chcieć je wykonać i Twojej suni bo to chyba najskuteczniejsze badanie. Tak mi się przynajmniej wydaje.
No ale przecież jak zadzwonisz bezpośrednio to na pewno wszystkiego się dowiesz bo użytkownikom na forum ciężko stwierdzić ile to będzie kosztować ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...