Jump to content
Dogomania

PSIE PRZEDSZKOLE W GDAŃSKU


Madziara

Recommended Posts

Chodziłam na plac przy ZOO< więc wiem, jak tam wygląda i mogę Cię z czystym sumieniem zaprosić. Zabawa i nauka odbywa sie w niedziele ok. godz. 14 - 14.30, zresztą nieważne o której tam pojedziesz, zawsze ktoś się tobą zajmie.

Ja tam jestem jutro (No, chyba że będzie lało, wtedy nie będzie mi się chciało, leń wstrętny) właśnie w tych godzinach, blondi z ogoniastym rottkiem, zapraszam. :D

Aga&Co

Link to comment
Share on other sites

Madziara, jak jutro będę, to dowiem się o wszystko, bo ja już z przedszkola wyrosłam :wink: , poza tym dawno na placu nie byłam, więc nie wiem, jakie psy, ale na pewno każdej wielkości i maści. Dla twojego sznaucera też coś się znajdzie do zabawy :wink:

Przedszkole polega przede wszystkim na socjalizacji malucha, uczeniu go poruszania się w świecie, nie reagowania na inne psy i ludzi, ukierunkowania go na ciebie, żebyś to ty była dla niego najciekawszą istotą na spacerze. Oprócz tego oczywiście, jest zabawa z innymi psiakami, jest też czas na nauke pierwszych komend.

Ogólnie jest fanastycznie, poznajesz takim samych fanatyków jak ty, z którymi możesz o psach rozmawiać, rozmawiać, rozmawiać i nikt na ciebie nie patrzy dziwnym wzrokiem.

Szkoda, że jutro nie możesz. Ja jutro będę wyjątkowo, bo urywam się ze szkoły, ale myślę, że za tydzień też będę. Jeszcze się umówimy. Jakby co, to na priv prześlę ci wszystkie informacje.

Aga&Co

Link to comment
Share on other sites

Powiem Ci szczerze, że właściwie szukam towarzystwa do zabawy dla mojego szczeniaka w jego wieku oczywiście, bo towarzystwo starszych psów ma (i psa w domu), pańcię kocha najbardziej na świecie i pierwsze komendy (siad, do mnie i fe!! mamy już prawie opanowane ;))

Ale zabawa z innymi psiakami połączona z nauką może być fajna :)

Link to comment
Share on other sites

No taaaa lezie z psem i go do drzewa przywiązuje.....wstyd!! :lol:

A niech się ucz diabeł!

Bo tak w ogóle to ledwie przyjechałam na plac, to już chciał się gryźć z innym, i przyszedł Zbyszek B. i powiedział, że inne psy to mają nie rozpraszać tych zdających :-? No więc musiałam się go pozbyć :evilbat: Psa, nie Zbyszka.

Aga&Co

Link to comment
Share on other sites

Nie ma nic złego w przywiązywaniu psów. Zwłaszcza jak pogoda taka jak teraz - co innego w pełnym słońcu. A jak szuka zczepy z innymi - to ma przynajmniej nauczkę - jak ty tak, to ja tak i tyle.

Jedyne co może ucierpieć na takim wiązaniu toi smycz oczywiście, więc o co taki problem?

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli piszesz, że przywiązanie psa to wstyd, to chyba masz z tym jakiś problem. Odebrałam to w ten sposób, jak inne tego typu uwagi, np. "dlaczego pani prowadza psa w kagańcu!!! On jest taki słodki i na pewno się męczy!!" (jakby w/w pies nie miał kagańca, to by tę panią po prostu zeżarła i by głupot nie gadała).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 1 year later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 3 years later...

Witam,odgrzebałam stary watek ale do końca tygodnia muszę wybrać jakies przedszkole.Help!!!Miejsce nie ma znaczenia ,wszedzie moge dojechać od Gdańska po Wejherowo Może ktoś ostatnio korzystał i może polecić jakieś miejsce.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...