Jump to content
Dogomania

SZKODNIKI-czyli doceń zwierza swego, bo mogłaś mieć gorszego


agaga21

Recommended Posts

A ja do przedwczoraj miałam koszyczek wiklinowy, który stał na podłodze przy kaloryferze i służył kotom jako przykaloryferowy wylegiwacz... No cóż, został zmniejszony o połowę (dobrze, że jeszcze na święta nie posprzątałam!!! Zdjęcie mam - wstawię jak Dziecię na święta do domu zawita, bo sama nie umim :(

Link to comment
Share on other sites

U mnie wyszedł taki bardziej zielony niż brązowy- na płytkach, cholera- płytek nie planuje wymieniać......

Edit: kurcze, jeszcze gorzej, nie wiem, co one własciwie roztłukły, bo zwaliły mi całe pudło z lekami, a szkło wywaliłam już. W nocy, zalukałam tylko na smutne szczątki, że butelka pisana cyrylicą i założyłam, że szostakowski, a szostakowski jest? To co poszło?

Edit 2- juz wiem, takie mazidło od Oleny...... szlag.

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że najlepszy jest CIF wybielający - mleczko :lol:. Mnie już z nie jednej opresji wyratował :evil_lol: Polać , rozprowadzić po plamach, zostawić na kilka minut..... Można powtórzyć.....Myślę, ze jak to nie pomoże to będzie trudno z tą plamą........ Ale Cif musi być ten wybielający, inny jest za słaby........

Link to comment
Share on other sites

no to czekamy na efekty testu...
kiedyś czytałam rozpaczliwą dyskusję na jednym z forów dla mam - jak zmyć krem nivea wtarty we włosy przez zdolną pociechę :razz:
tu widzę zaczynają się podobne klimaty.
A propos Domestosa to polecam "Agenta" z Biedronki - to samo świństwo a tańsze o połowę albo lepiej. Jak ktoś dużo używa to ważne :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Niech każdy "szkodnik"...i mniejszy i wiekszy...ma swego cierpliwego i odpowiedzialnego człeka...
...niech każdy człek,ma swego...mniejszego lub wiekszego...kochajacego "szkodnika"!!!


[URL="http://img442.imageshack.us/i/prezentacja1r.jpg/"][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/945/prezentacja1r.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']No.... Korenia w kwestii plam to może coś opowiedzieć o usuwaniu żywicy z psa ;)[/QUOTE]

Oj tak :evil_lol: dodam, że moja Amy [B]nie[/B] jest psem gładkowłosym. I zaaplikowała sobie żywicę na pół pleców jak byłyśmy na wakacjach ;] Uroczo było!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Kra spacyfikowana w łazience (przyszła pani chętna na adopcje kota) ze złości przegryzła/przerwała? kabel od odkurzacza. Pod prądem.
Nie mam, kurna, odkurzacza!!!!!!!!!!!! Grrrrr!!!!!!!!![/QUOTE]

Ulv, kabel ja juz laczylam po zabkach mojego Boryska...tasma izolacyjna i kolor do koloru, dobrze zakleic i jedzie :D. U mnie juz jezdzi tak dwa lata

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Kra spacyfikowana w łazience (przyszła pani chętna na adopcje kota) ze złości przegryzła/przerwała? kabel od odkurzacza. Pod prądem.
Nie mam, kurna, odkurzacza!!!!!!!!!!!! Grrrrr!!!!!!!!![/QUOTE]

Ale masz prąd:) I Krę przede wszystkim:), więc jeszcze wszystko przed Tobą:)

Link to comment
Share on other sites

jest jeszcze Dettol-to płyn na bazie jakiejś pochodnej chloru.
diablo mocne.nie rozcieńczonego poleciała mi kiedyś kropelka na łydkę[a więc nie na jakoś super-wrażliwą skórę,nie jestem też uczulona] zostawiając czerwoną smugę...rozcieńczony w spryskiwaczu jest do miejscowej dezynfekcji skóry przed np.tatuażem,rozcieńczony w poporcjach podanych na opakowaniu radzi sobie podobno z e.coli.
też mnie sporo razy ratował.dobrze wywabia plamy.

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że akurat na tym wątku składanie życzeń Wesołych Świąt jest zbędne, gdyż bohaterowie tego wątku wesołość gwarantują na co dzień, więc życzę ocalenia jedzenia, prezentów i porządku przed niszczycielami :D
Wszystkiego dobrego Wam i zwierzakom ! Oby żyły w dobrym zdrowiu i szkodziły jak najdłużej !!!

Link to comment
Share on other sites

♥ ♥(¸.•*(¸.•*´¨¨¨¨`*•.¸)*•.¸)
´´´´´´´´´´¶¶*..**..*
´´´´´´´´´¶¶¶ .*.*.*.
¶¶¶´´´´´¶¶¶¶*..**.*.
´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶*.*.**..**.
´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶*.*.*.*.*.
´´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶*.*.**.
´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶.**.**.*.
´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶*.*.*.**.
´´¶¶¶¶¶´´¶¶¶¶*.**.*.*.*
´¶¶´´´´´´´´¶¶¶*..**.*.**
´´´´´´´´´´´´¶¶*.*.**.*
´´´, •♥♪♥♪♥♪♥♪♥♪♥♥♪♥♪♥♥♪♥
´´´¢ /λ\\\\\\\\\\\\\♥♪♥♥♪♥♥♥♪♥
´´¢ /.....\\\\\\\\\\\\\\♥♪♥♪♥♥♥♪♥♪♥
´¢ / ๑۩ ๑_\\\\\\\\\\\\\\♥♪♥♪♥♥♪♥
¢/¨๑۩۞۩๑_\\\\\\\\\\\\\\\\´♪♥♪♥♥♪♥
¨▓¨.♪♥♥♪.▓♥♪♥♪♥♪♥♪♥•|||||||||||||||
¨▓¨.♪♥♥♪.▓¨[][][]¨¨[][][][]||| |||||||
¨▓¨.♪♥♥♪.▓¨[][][]¨¨[][][][]||| |||||||
¨▓¨.♪♥♥♪.▓•••••••••••••••••••••
¨♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
pozdrawiam wesołych świąt oraz szczęśliwego nowego roku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...