Jump to content
Dogomania

SZKODNIKI-czyli doceń zwierza swego, bo mogłaś mieć gorszego


agaga21

Recommended Posts

od jakiegoś czasu często tu zaglądam... naprawdę wasze psiaki są przekochane he he. Patrzę tak sobie na mojego Radzia - ten to aniołek. Patrzy niewinnym wzrokiem, trzyma róg poduszki i ząbkami skubie frędzelek - ale tak delikatnie. JEgo ostatni aniewielka wpadka to maskotka mojej drugiej psicy - Izki. Mały pluszowy krokodyl. Radzio wyskubał z niego bebechy i zdjął kamizelkę :-). A że to zabawka nie jego Izusi musiałam sprawić nową... Aaaa zapomniałabym - Radzio tylko zrobił wzór błotno-kałużowy w charakterystyczne łapki na moim białum płaszczu, który na chwilę rzuciłam na łózko.... teraz już tak nie robię (a plamy do tej pory nie zeszły....)

Może kiedyś przy okazji zrobię fotkę z jakimś wyczynem moich - muszę tylko w złości pamiętać, że aparat mam wziąć...a nie siekierę....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']Ulv, kurde kup sobie takie zabezpieczenia na lodówke jak przed dziećmi :roll:[/QUOTE]

Kobietoooo..... moja lodówka ma piekielnie ciężko chodzący haczyk wysoko z boku.
Na zlocie rok temu w 15 minut Kra rozbroiła, wyciagnęła z kuchni i okradła lodówke, która była obwiązana smyczą i przywiązana do ramy okna.
Próbowałam też grubaśnych gum i taśm do mocowania. Łańcucha nie spróbuję, bo obawiam się, że wizja wygryzionej dziury nie jest taka znów fantastyczna ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']Ulv, a możesz wkleić zdjęcie Kry?
Ja jej nie znam, a chętnie zobaczę te niewinne oczy...[/QUOTE]

Jasza, to jest Kra [url]http://img254.imageshack.us/img254/9794/dsc0904o.jpg[/url], tak zrozumiałam na poprzedniej stronie.

Link to comment
Share on other sites

O masz. [B]Znalazłam Krę[/B]
[url]http://www.youtube.com/watch?v=UFt8E5nHX_Y&feature=player_embedded[/url]
A tu jest jedno z moich ulubieńszych zdjęć :evil_lol: Co prawda to nie Kra, ale...wszystko jest możliwe ;)
[URL]http://images49.fotosik.pl/230/4938f691932061c8.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[B]Agmarku [/B]to ja nie wiedziałam, że Ty masz w domu szkodnika :evil_lol:

Moja Luna (podhalanka) jest bardzo grzeczna w szczenięctwie pogryzła tylko jedną parę klapek basenowych.
Niestety od moich tymczasów nauczyła się podkradania jedzenia z blatu w kuchni :mad:
Nie wiem ile pochłonęła już paczek masła łaciatego - przestałam liczyć :lol:

Kiedyś wystawiłam na taras garnek z 2 litrami oleju po smażeniu frytek. Miał spokojnie wystygnąć nie zdąrzył jednak :roll: Luna wytrąbiła wszystko :crazyeye:
Przez trzy dni miałam sucz, której odbijało się zapachem a'la McDonalds.... o zapachach z drugiego końca przewodu pokarmowego nie bedę się rozpisywać

Link to comment
Share on other sites

Tu macie Kraksę:

[img]http://img237.imageshack.us/img237/9866/image011pm5.jpg[/img]

[img]http://img188.imageshack.us/img188/1949/p1012727.jpg[/img]

[img]http://img190.imageshack.us/img190/120/csc0198.jpg[/img]

I jej wątek (długi, ale mozna się pochichotać niekiedy)
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/21954-Pilne!Straszna-KrAksa-watek-wsparcia-dla-Ulv-POMOCY-dług-u-weta-prawie-4-tysiące?highlight=patyckiem[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ani@'][B]Agmarku [/B]to ja nie wiedziałam, że Ty masz w domu szkodnika :evil_lol:

Moja Luna (podhalanka) jest bardzo grzeczna w szczenięctwie pogryzła tylko jedną parę klapek basenowych.
Niestety od moich tymczasów nauczyła się podkradania jedzenia z blatu w kuchni[/QUOTE]
Oj Aniu...żeby nie Ela to ja bym już dawno :flaming:ta ruda wariatka chciała mnie w chorobę nerwową wpędzić. Podkradanie ze stołu jest niczym w porównaniu z pogryzionymi kurtkami, butami, listwami przypodłogowymi, kupami na środku garażu, porozrywanymi poduszkami, dołami na podwórku i takimi rzeczami o których wolałabym nie pamiętać :shake:

Pekatrine fajny ten dobry piesek ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stonka1125']Jak znam życie to Kra zje zabezpieczenia:diabloti:[/QUOTE]
Moja koleżanka po prostu ustawiała lodówkę tak, że drzwi miała od strony ściany. Trzeby było przy tym uwazac, aby przewód nie byl od strony psa:)
Ale i tak lodówka została odwrócona i pies (sznaucer olbrzym czarny) poczęstował się wszystkim jadalnym z lodówki. Puszek nie ruszyła, bo to sunia była...

Pzr.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, tak dla ciekawości- my zbieramy kasę na sterylki, operacje, karmę, cieszymy się z każdej złotówki, a wczoraj w niemieckiej tv oglądałam relację z Mikołajek dla psów w bardzo luksusowym sklepie w Berlinie. Zostały zaproszone klientki ze swoimi pupilkami, pokupowały im ubranka, np. za "jedyne" 380euro (za sztukę oczywiście), obróżki z kryształkami Svarowskiego za jedyne 600, przyszedł Mikołaj, rozdał prezenty, smakołyki i- UWAGA!- SZAMPANA DLA PIESKÓW!!! Który jest oczywiście do kupienia w sklepie, za "jedyne" 85euro za butelkę, zdaniem właścicielki sklepu "nie najtańszy, ale ABSOLUTNIE NIEZBĘDNY na party dla piesków"!

Link to comment
Share on other sites

Tylko że w wysoce cywilizowanych krajach za znęcanie się albo za wywalenie psa są OGROMNE kary... (po prostu się to nie opłaca). Dzięki temu, ludzie, którzy się na psa decydują, traktują go jak członka rodziny, któremu prezent mikołajkowy też się należy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Moja koleżanka po prostu ustawiała lodówkę tak, że drzwi miała od strony ściany. Trzeby było przy tym uwazac, aby przewód nie byl od strony psa:)
Ale i tak lodówka została odwrócona i pies (sznaucer olbrzym czarny) poczęstował się wszystkim jadalnym z lodówki. Puszek nie ruszyła, bo to sunia była...

Pzr.[/QUOTE]
Kra by lodówkę odsunęła w jakieś 5 minut ;)

Ja i tak się ciesze, ze jej szkodnictwo sie zrobiło takie bardziej umiarkowane, pierwszy rok to był horror......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Tylko że w wysoce cywilizowanych krajach za znęcanie się albo za wywalenie psa są OGROMNE kary... (po prostu się to nie opłaca). Dzięki temu, ludzie, którzy się na psa decydują, traktują go jak członka rodziny, któremu prezent mikołajkowy też się należy :)[/QUOTE]
Szkoda że u nas tak nie jest. W tej kwestii jako kraj jesteśmy 100 lat za murzynami. Bez podtekstów rasistowskich.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agmarek']Szkoda że u nas tak nie jest. W tej kwestii jako kraj jesteśmy 100 lat za murzynami. Bez podtekstów rasistowskich.[/QUOTE]

10 lat za wszelkimi "kolorami" jesteśmy! :) I nie zanosi się, żeby było lepiej, skoro znany poseł mówi publicznie, że nie widzi nic złego w trzymaniu psa na łańcuchu i dodaje rozbrajająco, że to taka "uświęcona, polska tradycja"!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']Jeśli teraz jest "umiarkowanie" to nie wyobrażam sobie tego pierwszego roku...[/QUOTE]
Ja tez nie:)

[quote name='Nutusia']10 lat za wszelkimi "kolorami" jesteśmy! :) I nie zanosi się, żeby było lepiej, skoro znany poseł mówi publicznie, że nie widzi nic złego w trzymaniu psa na łańcuchu i dodaje rozbrajająco, że to taka "uświęcona, polska tradycja"!!!!!!![/QUOTE]
YTaaaak, a żona to do kuchni, a że zupa była za słona, no to luuuu, bo o tez przecież tradycja... Wszak, kto zony nie bije, temu wątroba gnije, tak?

A powrót w Wigilię panów "po sledziku", pijanych w 4 d....py, to tez tradycja...

Płodzenie dzieci bez opamiętania - tradycja, bo Bóg dał dzieci to i da na dzieci, tak?

Znajdowanie dzieci na śmietnikach - to tez zaczyna się robić polska tradycja...

Molestowanie dzieci - tez....

Eh, ciekawe, z jakiej opcji politycznej był ten pan...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...