Jump to content
Dogomania

SZKODNIKI-czyli doceń zwierza swego, bo mogłaś mieć gorszego


agaga21

Recommended Posts

Znowu nie mam lodówki....... Potwór pożarł 2 zamrożone pizze, margarynę (niecałą), mleko, dwie puszki z żarciem psio-kocim, moją puszkę z konserwą, resztę sera pleśniowego, jogurt, 2 kilo zamrożonego na kość gulaszu wołowego, i do tego rozsypała całe ziarenka dla ptaków....

Myslicie że pęknie?

Link to comment
Share on other sites

I kawa bez mleka, fuj, a ja piję potworną siekierę....

Fotki tylko trzy bo mnie szlag trafił ciężki:

[img]http://img98.imageshack.us/img98/5684/dsc090301.jpg[/img]
Posłanie Kry

[img]http://img254.imageshack.us/img254/9794/dsc0904o.jpg[/img]
Piękna Helena udaje niewinną

[img]http://img593.imageshack.us/img593/9999/dsc0905.jpg[/img]
Lodówka....


Po wywaleniu beni z posłanka, pod spodem ukazał się kilogram ziarenek rozsypanych w kocu, a poza tym odkryłam później w swoim łóżku niektóre opakowania od jedzenia ;)

....aha- poza otwartymi puszkami Kra załatwiła jedną nieotwartą, która wygląda teraz jakby ją czołg przejechał. Fotkę mogę cyknąć.

Link to comment
Share on other sites

To jest chyba najwspanialszy i bardzo trafiony wątek. Matko jak się uśmiałam - do łez normalnie. A ja myslałam, że to tylko u mnie takie pomysłowe piesy. Ale czad, nie mogę :roflt::grab::mdleje:
Teraz, jak będzie mi smutno, zawsze tu przyjdę, żeby sie "pocieszyć".

Link to comment
Share on other sites

Parę dni temu moje dwa tymczowe 11 tygodniowe szczeniaki zgotowały mi powódź...
A mianowicie przegryzły wąż doprowadzający do pralki wodę... Zanim się zorientowałam pod wodą była łazienka przedpokój i fragment kuchni... Ale przynajmniej już wiem gdzie u mnie w domu jest główny zawór....

Link to comment
Share on other sites

Hi hi... Moje sunie to aniołeczki. Kolusia tylko kawałek posłanka tymczasowego wyskubała ostatnio. Czy nie można by tej lodówki jakoś łańcuchem i na kłódkę zamykać :hmmmm: No bo zamka pewnie nie da się wstawić. Oj zołza kaleka złośliwa... Muszę podziękować Najwyższemu, że mnie takim potworkiem nie pokarał :modla:
Poduszeczka pierzasta może i wygodna... była...ale jak widać tylko dla pieska :diabloti: Nie zazdroszczę sprzątania :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='J_ulia']Parę dni temu moje dwa tymczowe 11 tygodniowe szczeniaki zgotowały mi powódź...
A mianowicie przegryzły wąż doprowadzający do pralki wodę... Zanim się zorientowałam pod wodą była łazienka przedpokój i fragment kuchni... Ale przynajmniej już wiem gdzie u mnie w domu jest główny zawór....[/QUOTE]

ha, ha, ha!!!! Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...