Jump to content
Dogomania

Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.


monika083

Recommended Posts

[quote name='diuna_wro']Tak sobie myślę, po dzisiejszych obserwacjach w schronisku... że trochę ludzi tam przychodzi, chodzą między boksami, zaglądają tu i tam, szukają psa ale są jacyś otumanieni... wokół skowyt, szczekanie, w biurze młyn, nikt nie ma czasu by indywidualnie podejść do tych ludzi i porozmawiać co oferują, jakiego psa szukają ...

a może by zrobić małe ulotki o treści np. [I]"Szanowni Państwo, skoro dostaliście tę ulotkę, to znaczy, że chcecie dać dom psu/kotu ze schroniska. Jeśli szukaliście, a schroniskowe ciężkie warunki nie pozwoliły Wam na podjęcie decyzji i dokonanie wyboru, skontaktujcie się z wolontariatem. Pomożemy dobrać pieska/kota, służymy radą, wsparciem i podzielimy się z Państwem naszym doświadczeniem i obserwacjami. Wśród tych kilkuset, znajdziemy psa/kota idealnego dla Was." Nr-y tel...... [/I]

Myślicie, że w biurze wyrażono by zgodę na taką akcję? Ktoś z biura musiałby też rozdawać takie ulotki.

Czy to głupi pomysł? :roll:[/QUOTE]

Wczoraj w schronie próbowałam trochę wyjść tym ludziom na przeciw, i chyba ma to jako taki sens..... [B]Czy ktoś z zaawansowanych wrocławskich wolontariuszy zgodziłby się wraz ze mną na próbną realizację tego pomysłu? Podajcie mi swoje n-ry tel. Myślę, że sprawami trzeba będzie się wymieniać w zależności od możliwości jakie mamy, dołączyć do tego zwierzęta w dt. Sama nie dam rady, czy jest jeszcze ktoś zainteresowany??:roll:
[/B]

Link to comment
Share on other sites

myślę ,ze pomysł bardzo dobry.
Sama brałam z naszego schronu psa dla nas i nikt nie był zainteresowany pomocą." Pani se poszuka" to tylko usłyszałam. Wetka zachowywał sie jakbym popełniała zbrodnię. Ja wiem ,że może nie mieć czasu albo mało zarabia, ale życzliwość przecież nie kosztuje.
Może zamiast idealnego napisać odpowiedniego ?

Link to comment
Share on other sites

ooo, bardzo dobry pomysł!!
ja osobiście na ten moment nie jestem w stanie pomóc. myślę że od połowy października postaram się zorganizować trochę czasu.

a z tym numerem to jakaś niepoważna sprawa, dzisiaj dzwoniła do nas Pani, która zgubiła psa i nie wie jak się skontaktować ze schroniskiem, ja wiem że oczywiście mpże sobie podjechać i zobaczyć, ale kontakt telefoniczny to też bardzo ważna rzecz, przekazała jej nr do kierowcy, ale chyba będę osobisty kierowniczki wysyłać skoro nie radzi sobie w załatwieniu podłączenia tel.

Link to comment
Share on other sites

Widzę na razie słowa poparcia, żadnego sprzeciwu czy krytyki dla idei:p

To ja zapytam kierowniczkę o pilotażową, próbną akcję ulotkową z numerem moim i Iwy i jakoś to będziemy koordynować na razie... potem będę do kolejnych wydruków dodawać inne numery (jeśli się jeszcze któraś z Ciotek zgłosi:diabloti:). Mam nadzieję, że uda się jakoś nam zorganizować i że takie ulotki będą mogły być rozdawane także po godzinach pracy schronu, przez ochronę.


zmartix - tak, z tym telefonem i brakiem internetu to jakaś granda!
Ale można tak: w poniedziałki, środki i piątki - proszę TZ żeby podczas spaceru z psem podszedł do schronu i dał im swój aparat tel i ja wtedy do niego dzwonię i pytam...

Link to comment
Share on other sites

No to wróciłam ze schronu. dziś dzień spokojniejszy - czyli brak ludziów. Na szczeniakarni siedzi taki superaśny pekińczyk - czrarna sunia - Korenia ma fotki. Może ktoś chce milusią sunię pekińczyka? poza tym jest haski, foksterier i foksterierka, bigielka i bigiel i jamnisia i owczarek colli i .... kundelki!!! Duże, małe, młode i stare, krótkowłose i zakudłaczone oraz we wszystkich kolorach!!!

Link to comment
Share on other sites

Koreniu! Wstaw foteczki "koperkowego dziadzia" na wątek plisss :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/191787-I-to-si%C4%99-nazywa-quot-niedzielne-szcz%C4%99%C5%9Bcie-quot-...-Poraniony-i-zaropia%C5%82y-szkielecik-WROC%C5%81AW[/url] i fotki tych owczarków szczekających na dziadka [url]http://www.dogomania.pl/threads/190312-Dwa-owczarki-czy-choroba-pana-to-wyrok-tak%C5%BCe-dla-jego-ps%C3%B3w[/url] I z góry dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1244']No to ekstra! Strasznie fajna ta pekinka , taka całuśna, do schrupania, kontaktowa, sama bym ją sobie wzięła, gdybym mogła ;) - a będzie miała wątek?[/QUOTE]

Będzie, będzie, założę za niedługo wątek i podeślę - za ciut ciut wstawię zdjęcia, bo jeszcze byłam na zakupach i niedawno co weszłam do domu ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Wątek Pekineczki:[/B]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/193118-Śliczna-i-rozkoszna-sunia-Pekineczka-szuka-wspaniałego-domku!!?p=15407854"]http://www.dogomania.pl/threads/193118-Śliczna-i-rozkoszna-sunia-Pekineczka-szuka-wspaniałego-domku!!?p=15407854[/URL]

Patrzcie jaki fajny stworek trafił do schroniska :D
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_HArJa8U_pgM/TJfDH3O8x6I/AAAAAAAAAG8/3Qaadgad9Jg/tn_IMG_2047.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Iguana ;) ma taka zaletę, ze jest raczej roslinożerna, a nie trzeba jej dawać do jedzenia np. myszy..... Oswoić pewnie się da, na razie dziabnęła weta ;) Wczoraj na DT dla stwora miałyśmy chętkę wszystkie, tzn. Renata, Demi i ja.[/QUOTE]

hehehe, i ja, i Xmartix ... hehe, a kolejnego pieska/kotka nie łaska, hę?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...