Jump to content
Dogomania

Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.


monika083

Recommended Posts

Strasznie szkoda tych starych, usypianych ON-ków, a szczegolnie tej suni- właściciel się ulitował i darował życie, a w schronie dokończyli dzieła...:-( .
W ogole ON-ki maja "przerąbane"- jest ich b.duże, na starość kłopoty z łapami, a zdaniem wielu ludzi t tak "pospolita " rasa, ze własciwie nie rasa.

Zobaczcie tutaj-bezdomny , stary On w SWIDNICY- jak pomóc:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/193320-Stary-porzucony-owczarek-pilnie-szuka-domu-lub-DT[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro']MAM PYTANIE: w schronie widuję wolontariuszkę, taką ładną długowłosą blondynkę, wiek ok. 25 lat. Podobno już 5 lat się tym zajmuje, nie ma jej na dogo.
Kto z Was ją zna?[/QUOTE]

O ile myślimy o tej samej dziewczynie a znam z wolontariuszek tylko jedną blondi. -> To tak ja ją znam <-. Fakt jest już w schronie parę lat i nie ma jej na dogo :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*stara*owczarkara*']O ile myślimy o tej samej dziewczynie a znam z wolontariuszek tylko jedną blondi. -> To tak ja ją znam <-. Fakt jest już w schronie parę lat i nie ma jej na dogo :)[/QUOTE]

Pytam, bo dostałam zgodę na ulotki wolontariatu i współpraca z tą dziewczyną byłaby dla mnie bardzo cenna. Czy byłabyś tak miła i podała jej do mnie tel: 0694795026 z prośbą o smska, a ja oddzwonię do niej i zapytam czy mogłaby wspomóc swoją wiedzą i doświadczeniem w kontaktach z ludźmi, którzy chcą adoptować psa ze schroniska. Proszę:modla:

mogłabym ją w schronie zaczepić, ale wtedy obie mamy jakieś zajęcia i szkoda tego czasu, a tak wieczorem mogłabym do niej zadzwonić i pogadać. W sobotę mam rozmowę z biurem w tej sprawie i może do tego czasu udałoby się nam nawiązać kontakt

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie potrzebny jest tymczas na tydzień dla malutkiego, grzecznego psiaka.
Sprawa wygląda tak, że wzięłąm do siebie na awaryjny DT psiaka od Xmartix, z powodu jej problemów domowych- w sobotę psiak miał jechać. niestety wszystko wskazuje na to, że wyjazd przesunie sie o tydzień.
W tej chwili mam 4 psiaki plus Krę, która własnie miala poważna operacje i wymaga opieki i spokoju, a mały sie niestety nią interesuje..... Do tego Lalka 6.10 ma sterylkę. No i trochę nie wyrabiam.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']słuchajcie potrzebny jest tymczas na tydzień dla malutkiego, grzecznego psiaka.
Sprawa wygląda tak, że wzięłąm do siebie na awaryjny dt psiaka od xmartix, z powodu jej problemów domowych- w sobotę psiak miał jechać. Niestety wszystko wskazuje na to, że wyjazd przesunie sie o tydzień.
W tej chwili mam 4 psiaki plus krę, która własnie miala poważna operacje i wymaga opieki i spokoju, a mały sie niestety nią interesuje..... Do tego lalka 6.10 ma sterylkę. No i trochę nie wyrabiam.....[/quote]

[color=red][b]zaznaczę. Bo pilne !!![/b][/color]

Link to comment
Share on other sites

Zależy jak się będzie Kra czuła.....
A sam psiak jest rewelacyjny, nawet bym powiedziała [I]za grzeczny[/I] na moje stado.
Masakra to dopiero będzie, bo ma do mnie przyjechać jeszcze jeden pies, i tu wszytko zalezy od transportu....

Poza tym- pekinka ma domek, tylko brak kasy na sterylkę. Sterylka=dom=luźniej u mnie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...